Skocz do zawartości

Ss v2


XanaXes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: XanaX

 

Steam id lub IP: 'STEAM_0:1:548843872'

 

Serwer: only dd2

 

Data bana: teraz

 

Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zbanowany przez Admina: malypalestynczyk[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.cs-maliver.pl[AMXBans] Powod: 'Wrzuc screeny na CS-Maliver.pl'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:548843872'[AMXBans] Twoje IP: '1111'[AMXBans] ===============================================

 

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): https://www73.zippyshare.com/v/sodqUpaj/file.html

18. Zakaz używania modeli ESL - PERM jak widać nie tu mowy o modelach broni 

Te modele nie ułatwiają gry a mogą zwiększyć FPS 

Tak zwane modele smajli nie zakrywają cheatow na wg

https://prnt.sc/10hx38v tutaj ss @ hapepe fał sześćjako dowód że modele nie ukrywają cheatow na wg

Czekam na ponowne rozpatrzenie 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to jest zachowanie niemal, że dziecinne czeoianie się 1:1 regulaminu, że nie ma czegoś wprost.

Jeżeli jest zakaz podmieniania modeli esl no to raczej możesz się domyślić, że innych też, które ułatwiają.

Tłumaczenie jest błędne, że dodają fps, dlaczego? Wiem doskonale co to za modele, testowałem fps na nich.

Grałem bardzo dużo trybów ze skakaniem gdzie zależy na fps i wiesz co? Błąd, zabierają więcej fps przez to,

Że są przeźroczyste same w sobie. Fps dodaje co najwyżej czarny model. "BEST AIM MODELS" czy jakoś tak

Nazywasz modelami fps? X D

Zostaje przy werdykcie, dlaczego?

Skoro Zielonka tzw. Hpp v6 tak Cie broni w tej sytuacji robiąc se red wargody z hpp to dlaxzego sam miał

Cheat modele i niechętnie je usuwał z prośbą od @ Malinaa.? A swojemu koledze, którego tak biegle broni

To już nie powiedział.. To nyło oczywiste, że się doczepimy ze @ Smilee.

  • Haha 1

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Po rozmowie z właścicielem serwera stwierdzamy że modele które używasz są dozwolone na serwerze. Mój błąd ale w linku jest jeden ss dlatego pozwoliłem sobie pobrać demo i je obejrzeć

6:53 - Przeskok celownika
7:04 - Nie widzi przeciwnika ale leci prefire w model
7:49 - Gdzie celownik a gdzie głowa (może to być błąd hltv)
8:08 - widział, słyszał doskonale gdzie jest przeciwnik ale udaje? ze nie o nim nie wie
8:27 - info nikt nie mówił, nie pisał ale reakcja jest nawet jak nie widać modelu przeciwnika
10:45 - Słychać że przeciwnik biegnie w dolnym trupie, 0 reakcji
13:22 - Widział przeciwnika na gali, słyszał w trupie ale twardo leci z celownikiem w mida

 

Od kiedy admin wszedł na specta to zaczyna grac ostrożnie, ale niestety to widać. Celownik trzyma raz za wysoko raz za nisko jak na osobę która strzela takie hedy. Widać jaka jest różnica gry z dgl a jaka z ak bądź awp. Moim zdaniem jakieś sety na dgl są posiadane i jakieś wspomaganie pola widzenia.


Demo: https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2103092243-de_dust2.dem.zip

 

@ Apostrof Zobacz proszę demo i oceń

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:53 - Moim zdaniem taka akcja ciężka do określenia ale widać perfidny strzał w głowę
na zasadzie "Machne celownikiem mam sety to i tak siądzie" +

7:04 - Nie widzi przeciwnika ale leci prefire w model +
7:49 - Gdzie celownik a gdzie głowa (może to być błąd hltv) - Ta akcja jest totalnie spalona.
Słabe te sety ma ten XanaX X D +
8:08 - widział, słyszał doskonale gdzie jest przeciwnik ale udaje? ze nie o nim nie wie +/-
8:27 - info nikt nie mówił, nie pisał ale reakcja jest nawet jak nie widać modelu przeciwnika +
10:45 - Słychać że przeciwnik biegnie w dolnym trupie, 0 reakcji - Typowe zagranie cheatera, który
stara się kryć na siłe udając, że nie ma info itd. +

13:22 - Widział przeciwnika na gali, słyszał w trupie ale twardo leci z celownikiem w mida +

No ogólnie trafnie rozpisał Smile tutaj demko, najlepszą akcją gdzie się pośmiałem: 7:49
HAHAHAHA - Ode mnie brak ub, zamykam temat. W razie wątpliwości proszę pisać to go otworzę:)


@ Smilee @ Malinaa.

 

zbanowany.png

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.