Skocz do zawartości

#4 w ogniu pytań - GoLdi


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na czwarty ogień idzie: @ GoLdi Only DD2

Admin z aktualnie trzyletnim stażem, który sprawował tę funkcję już dużo wcześniej.

Przygodę z cs'em zaczynał w wieku 15 lat, a jego motywacją do działania są ludzie.

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?

Jakoś ponad 4 lata temu, pamiętam że fajnie się grało po dłuższej 10 letniej przerwie i tak zostałem.

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Ogólnie, to muszę sprawdzić czy jest admin aktywny/ustawiony :)), ile osób jest na serwerze i ilu adminów już gra. 

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?

Z racji doświadczenia, wieku itp. Plus to, że mało ludków wtedy było adminami, a był bajzel z cheaterami, więc dla własnego spokoju wolałem złożyć podanie.


4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

Niczego, trochę musiałem sobie przypomnieć komendy, ale... też może lekka obawa była czy pojawiły się jakieś nowe "czity", o których nie koniecznie musiałem wiedzieć po długiej przerwie.

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Chyba nie, może aby było więcej czasu na grę, bo życie, rodzina, biznes i nowa uczelnia pochłaniają kupę czasu.

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?

Chyba nie, tylko ten VIP daje przewagę i tyle...

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

A bywa czasami tak, że niektórzy nadużywają mikro i rzucają mięsem na lewo i prawo 😉, a jak ich upomnisz, to mówią że znają moją żonę Malinę xD.

 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Ojej kolejne pytanie o to samo - nic mi nie sprawia trudności, jak wyżej pisałem. Znaleźć czas, tu jest trudność.

 

9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?

No chyba lagi. 🙂 Jak każdego, jak ktoś za dużo klnie i nadużywa mic, a tak to wszystko mamy pod kontrolą. 😉

 

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?

Chyba lekki prestiż, gram tyle czasu, że chyba większość mnie kojarzy, kiedyś jako Hells Angels., GoLdi, itp... Fajnie jest mieć trochę wpływu na komfort gry, bez cheaterów itp.

 

11. Nie każdy był adminem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na serwerze?

Głównie to gram, tworzę atmosferę, pilnuję aby ludki nie oszukiwali, żeby gra była płynna itp. A tak to zawsze służę pomocą.

 

12. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na Only DD2?

Aby słuchali starszych. 🙂 Adminów.

 

13. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Łatwo, to jak ktoś odpalony lata, a zawahanie - może wtedy gdy ktoś mnie obraża, mamy z tego czasami mega ubaw, a ktoś myśli, że jest "fajny". Ogólnie nie traktuje gry w csa jako całe życie, zacząłem grać mając 15 lat, teraz mam 37, za parę dni... 😉 więc wiesz :)) For fun.

 

14. Jakie nowe rzeczy poznałeś lub czego się nauczyłeś dzięki tej funkcji? 

A trochę tego było, komendy, demka itp.

 

15. Co jest Twoim motorem napędowym do działania na serwerze?

Ludzie.

 

16. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Odpowiedzialny, pomocny, asertywny, cierpliwy, skłonny do nauki, umiejący przyznać się do błędu.

 

17. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

A jest kilka rzeczy, ale nie zdradzę tutaj, żeby nie ułatwiać komuś jakby chciał się odpalić. 😉 

 

18. Jakie według Ciebie są minusy oraz plusy bycia adminem?

Minusy - to czasami faktycznie czas na opracowanie demka, trzeba być aktywnym na serwerze i na forum, ale zawsze coś za coś. Za to masz fajne miejsce do gry, fajni ludzie wokół itp. Trzeba umieć to wywarzyć.

 

19. Jakim adminem jesteś?

A to już nie do mnie pytanie. 🙂 

 

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy Only DD2. Co byś im powiedział?

Żeby grali u nas i zapraszali innych graczy, trzymali poziom i kulturę, aby o nas było głośno, że fajna atmosfera, skill'owi gracze i świetna administracja. Chyba na ten moment jest "stara gwardia" i wszystko działa jak powinno - Malina dokłada serce, aby tak było. 😉 

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
19 minut temu, Nescio napisał:

W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

A bywa czasami tak, że niektórzy nadużywają mikro i rzucają mięsem na lewo i prawo 😉, a jak ich upomnisz, to mówią że znają moją żonę Malinę xD.

Haha prawda! 😁 😂 

 

20 minut temu, Nescio napisał:

Żeby grali u nas i zapraszali innych graczy, trzymali poziom i kulturę, aby o nas było głośno, że fajna atmosfera, skill'owi gracze i świetna administracja. Chyba na ten moment jest "stara gwardia" i wszystko działa jak powinno - Malina dokłada serce, aby tak było. 😉 

Dokladnie tak. 😍

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super 

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.