Skocz do zawartości

#5 w ogniu pytań - v1p3r


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na piąty ogień idzie: @ v1p3r Only DD2

Admin z pięciomiesięcznym stażem, poznawszy wielu nowych komend.

Konsekwentny w tym co robi, a do pobytu na DD2 przekonała go panująca atmosfera.

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?

Pierwszy raz zawitałem na serwerze jakoś na początku października 2020 roku. Od samego początku panowała miła atmosfera i bardzo szybko stwierdziłem, że zostanę na dłużej.

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Oczywiście jako admin po wejściu na serwer, zwracam uwagę czy panuje kultura oraz czy nie ma żadnych graczy utrudniających reszcie zabawę. 🙂

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?

Podanie postanowiłem złożyć, ponieważ jak już wspomniałem, bardzo dobrze czułem się na serwerze i chciałem pomóc kolegom w utrzymaniu jak najlepszego porządku.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

Obawiać się nie obawiałem, aczkolwiek zastanawiało mnie czy zostanę zaakceptowany przez resztę załogi, co po czasie okazało się, że moje obawy były niepotrzebne.

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Chyba nic bym nie zmieniał, ponieważ zawsze staram się być uczciwy i konsekwentny w tym co robię, jednak mam wrażenie, że niektórzy uważają to za wadę.

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?

Wiadomo, jako admin posiadam więcej możliwości, a po za tym to nie zauważam żadnej różnicy. 

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

Nie odczuwam presji ze strony graczy, ponieważ wykonuje swoje obowiązki jak najlepiej i to ja muszę wiedzieć czy ktoś zasłużył na ukaranie, czy też nie.

 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

W pełnieniu funkcji nic nie sprawia mi trudności, jednak wszystko idzie do przodu i pojawiają się nowe, bardziej dopracowane wspomagacze, które są trudniejsze do wykrycia i po prostu czasem trzeba poświęcić dłuższą chwilę, aby upewnić się czy gracz jest "czysty".

 

9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?

Chyba nie ma takiej rzeczy. Od początku bardzo dobrze spędzało mi się czas na serwerze i nie miałem żadnych nieprzyjemności.

 

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?

Wiadomo, władza! :) A tak na poważnie, to zawsze denerwowało mnie kiedy ludzie grali na wspomagaczach i nie było admina, który zrobiłby porządek. Dlatego gdy trafiłem na serwer Maliver i miałem dość dużo wolnego czasu, postanowiłem spróbować swoich sił i pomóc kolegom pilnować porządku :)

 

11. Nie każdy był adminem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na serwerze?

Praca admina, najprościej mówiąc polega po prostu na pilnowaniu, czy ktoś nie łamie/nagina regulaminu serwera, czyli na przykład nie używa wspomagaczy, nie obraża innych graczy, nie utrudnia innym gry itp.

 

12. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na Only DD2?

Przede wszystkim admin powinien doskonale znać regulamin i mieć trochę pojęcia o wspomagaczach (jak działają), aby uniknąć sytuacji kiedy np. gracz "oskarża" drugiego gracza o używanie wspomagaczy, a admin nie ma pojęcia jak to sprawdzić lub na co zwracać uwagę, co w konsekwencji może doprowadzić do niesłusznego ukarania czy też wręcz przeciwnie, "oszust" może pozostać bezkarny. 

 

13. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Karanie graczy, którzy ewidentnie zasługują na karę, zawsze przychodzi mi z łatwością, ponieważ komfort gry jest bardzo ważny. Zdarza się jednak czasem, że ktoś gra na wspomagaczach, które trudniej wykryć i trzeba poświęcić chwilę czasu na obserwację i podjąć decyzje o ukaraniu czy też nie. 

 

14. Jakie nowe rzeczy poznałeś lub czego się nauczyłeś dzięki tej funkcji? 

Na pewno wielu nowych komend amx :] 

 

15. Co jest Twoim motorem napędowym do działania na serwerze?

Napędza mnie samo to, że mogę zrobić coś dobrego dla innych ;D 

 

16. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Według mnie admin powinien być bezkompromisowy, uczciwy, pewny siebie, a nie powinien faworyzować kogoś ze względów na sympatię itp.

 

17. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Ciężko tak w kilku słowach opisać, ponieważ dużą rolę odgrywa po prostu doświadczenie. Postaram się jednak odpowiedzieć na pytanie :). Szczególną uwagę zwracam na ogólne zachowanie "podejrzanego", między innymi czy celuje przez ściany, czy spodziewa się, że wróg za chwilę wyjdzie zza rogu, czy trzęsie mu się celownik , czy po prostu na to, czy aby na pewno sam celuje i strzela ;]

 

18. Jakie według Ciebie są minusy oraz plusy bycia adminem?

Uważam, że jeśli decydujemy się zostać adminem, nie doszukujemy się minusów pełnienia tej funkcji. Jeśli jednak ma być to wskazówka dla świeżych adminów, to mogę powiedzieć, że na pewno zdarzy się sytuacja kiedy będzie trzeba przerwać swoją rozgrywkę, która idzie nam świetnie, bo niestety pojawił się ktoś "podejrzany". Taka nasza rola, że trzeba bezzwłocznie takiego delikwenta poobserwować, a nasza dobra passa zostaje przerwana ;]

 

19. Jakim adminem jesteś?

Jestem po prostu sobą i uważam, że na to pytanie lepiej odpowiedzieli by inni, ponieważ nie mnie oceniać samego siebie w tym wypadku. ;] Na pewno staram się być uczciwy, pomocny i dawać przykład innym, ale jak mi to wychodzi...? 

 

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy Only DD2. Co byś im powiedział?

Bardzo chciałbym podziękować @ Malinaa. oraz całej ekipie Maliver, za szansę i wiele mile spędzonych godzin i życzę całej reszcie tego samego oraz wielu fragów na DD2! 

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, Nescio napisał:

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy Only DD2. Co byś im powiedział?

Bardzo chciałbym podziękować @ Malinaa. oraz całej ekipie Maliver, za szansę i wiele mile spędzonych godzin i życzę całej reszcie tego samego oraz wielu fragów na DD2! 

To ja dziękuję za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków! :maliver:

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.