Skocz do zawartości

#7 w ogniu pytań - DeMoN()


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na siódmy ogień idzie: @ DeMoN() Only DD2

Admin z aktualnie czteromiesięcznym stażem, będący już na owym stanowisku.

Zdecydowanie lubiący kontakt z graczami, cierpliwszy wobec innych niż samego siebie.

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?
Szczerze mówiąc to jakoś dwa lata temu, jeśli mnie pamięć nie myli. Pamiętam, że wtedy przyszedłem z jednej sieci serwerów i jakoś do was zawitałem. 
 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?
Konieczność sprawdzenia gracza, jeśli istnieje podejrzenie, że jest z nim coś nie tak. Zawsze chcę pomagać ludziom i Ci, którzy ze mną grali, wiedzą to najlepiej. 

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?
Miałem już admina na poprzedniej sieci, więc chciałem ponownie spróbować. Nie raz było mi dane opiekowanie się serwerem, dlatego lubię do tego wracać i pomagać społeczności.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?
Szczerze mówiąc to niczego. No dobra, może lekka presja, ale wiedziałem na co mnie stać. Ludzie mnie akceptowali, a wiedzieli że ich nie zawiodę.
 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?
Chyba tylko to, że mam za dobre serce do wszystkich. Powinienem być bardziej konsekwentny.
 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?
Jako admin i jako gracz, chcę być tutaj dla każdego równym graczem. Z mojej strony nie ma tutaj jakiegoś wywyższania się. Gramy na równi, z tym że u mnie z graniem to tak średnio. 😄
 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Nikt nie jest święty i potrafi Ci się przydarzyć błąd. Jest to zrozumiałe, mimo tego ile jesteś adminem. Raz, może dwa mi się taka sytuacja przytrafiła, że popełniłem błąd, ale mimo to, biorę to na klatę i żyje się dalej. Tak jak wspominałem, każdy jest tylko człowiekiem i trzeba się przyznać do błędu i lecieć dalej z tym.
 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?
Aktualnie nie ma takiej. To co za mną, już mam za sobą. 
 

9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?
Nie będę nowy w tym co powiem jak nie czity. Generalnie gardzę takim graniem i najchętniej to bym usunął te czity w cholerę.
 

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?
Społeczność. Lubię mieć kontakt z drugim człowiekiem i pomaganiem mu. Myślę, że mimo to, społeczność jest zadowolona z mojej pracy i pomocy. 
 

11. Nie każdy był adminem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na serwerze?
Twoją pracą jest słuchanie ludzi. Oczywiście, musisz mieć dystans, ale jeśli sprawa jest poważna, to idziesz w ogień i nie czekasz aż paka wybuchnie na bsie. 😉
 

12. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na Only DD2?
Słuchanie ludzi i pomaganie im. I generalnie nerwy to w konserwy, a będzie dobrze. Tylko spokój może nas uratować. 
 

13. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?
Kiedy jako człowiek nie jestem zwyczajnie pewien. Generalnie staram się analizować danego gracza i dopiero podejmuję odpowiednie kroki. Rzadko mam zawahania, ale faktem jest, że potrzebuję chwili, żeby ocenić danego użytkownika jeśli oczywiście nie jestem pewien. 

 

14. Jakie nowe rzeczy poznałeś lub czego się nauczyłeś dzięki tej funkcji? 
Zdecydowanie cierpliwość. Mam do ludzi większą niż do siebie. 
 

15. Co jest Twoim motorem napędowym do działania na serwerze?
Tak jak już pewnie wspominałem, społeczność. Bez niej by tego wszystkiego nie było i dlatego jej dziękuję, że udało mi się tutaj zawitać! 
 

16. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 
Cierpliwość i podejmowanie odpowiednich decyzji. Nie można się odpalać nad władzą, a warto wysłuchać ludzi, bo w końcu ludzie kształtują całą sieć serwerów i to dla nich tu jesteśmy. 
 

17. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?
Generalnie, to patrzę na te skany i chowanie się. Ludzie swoimi ruchami potrafią dużo odsłonić. 😉
 

18. Jakie według Ciebie są minusy oraz plusy bycia adminem?
Plusy? Jestem tu dla ludzi i staram się im pomóc w rozgrywce. Minusy? Bardzo rzadko zdarza się, że mnie ktoś delikatnie zdenerwuje, ale to jest rzadkość. 
 

19. Jakim adminem jesteś?
Jak pasterz dla swoich owieczek.
 

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy Only DD2. Co byś im powiedział?
Że jesteście zajebiści.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superancko!

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.