Skocz do zawartości

Podanie na opiekuna


dyniuwer997

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Imię: Michał

Wiek: 18

Nick: Kadłubek drugi Kill Bomba Peterq

Link do banid: Brak

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:chce jak najlepiej jak dla serwera przerabiać reklamować edytować przerabiać pluginy i itp żeby serwer był rozwinięty zachęcał do sklep SMS

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Paintball

Dlaczego akurat ten serwer?: kiedyś grało się w 2014 takie mody od dzieciństwa mailem swój serwer więc czemu nie

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak

Znajomość amxx i panelu (0-10):10/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak

Coś o sobie: Cześć mam na imię michał mam 18 lat interesuję się biologa informatyka CS pluginami

 

https://www.gametracker.com/player/Kadlubek na dnie morza/91.224.117.20:27100/ a to gt moje (3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ok ale z tego co wiem musi być też jakaś aktywności na forum a ty założyłeś konto perfidnie tylko pod podanie 

 

// @ PanMarcin napisz konkretnie czy jestes na tak/nie i podaj 3 powody dlaczego, bo z twojego obecnego wpisu nie mogę nic wyczytać. 

-- @ martini. --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Jestem na Nie

 

 

- choć rzadko bywam ale nie widziałam cie tutaj na forum wiec minusik

+ chęci

+/- decyzja własciciela

- podanie mnie nie przekonuje

 

// @ Kleopatra - nie wypowiadaj się w podaniach, jeżeli nie grasz na serwerze i nie udzielasz się aktywnie w życiu serwera.

Ostrzeżenie słowne.

~~martini

037f1ba64219c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gametracker wygląda ładnie, jest chęć pomocy dodatkowo wsparcie finansowe, które zapewne się przyda przy rozwoju serwera. 

Jeżeli rzeczywiście będziesz nadal aktywny i zajmiesz się kwestia dobrej atmosfery na serwerze i zachęcaniem do zakupow/składania podan na adminów to tym bardziej jestem ma tak. 🙂

Chyba pomoc się przyda i świeżość w postaci nowej osoby w składzie PB ale to już kwestia dogadania z @ martini. oraz @ grucha. 😉

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję na chwilę obecną. 

Pomoc się przyda, tak samo jak wsparcie finansowe, jednakże chciałbym sprawdzić twoje umiejętności, czyli amxx 10/10. W tym celu napisz mi na facebooku kiedy mógłbyś wpaść na discorda/teamspeaka 😉

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.