Skocz do zawartości

Bitwa perspektyw - Lukrecja i h2o_wodaDZG


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

TNxYLB0.png

Witajcie! W tym artykule  będziemy porównywać spojrzenie na pewne tematy, które to przedstawione będą damskim i męskim okiem.

Po damskiej stronie będzie @ Lukrecja, po męskiej @ h2o_wodaDZG. Dziękuje Wam za wzięcie udziału. 

Pragnę podziękować @ Kapi0988, ponieważ to on jest odpowiedzialny za szatę graficzną artkułu.

Zapraszam do lektury! 

 

Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

dVkB1kH.png

Choć wiele osób może uważać inaczej, to z doświadczenia wiem, że przyjaźń damsko - męska istnieje. Oczywiście nie jest łatwo o kobietę i mężczyznę, którzy będą potrafili się przyjaźnić, spędzać ze sobą czas i jednocześnie nie poczują do siebie nic więcej, bo uczucia to skomplikowana i nieprzewidywalna kwestia, ale jest to możliwe i wtedy to może być piękna rzecz! 

 

FcKjeOP.png

Nie nie istnieje prędzej czy później któraś ze stron się zakocha a wystarczy jeden pocałunek i wtedy nie ma już przyjaźni. 

 

 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek? 

dVkB1kH.png

Związek idealny? Według mnie to związek, w którym kobieta czuje się kochana, doceniana i bezpieczna. Powinien opierać się na zaufaniu i poczuciu, że możemy polegać na sobie nawzajem. Charaktery nie muszą być takie same, nie zawsze musimy się ze sobą zgadzać ale powinnismy potrafić pójść na kompromisy i dojść do porozumienia. Musimy tez pamiętać, że poza sobą mamy też inne osoby w naszym życiu, których nie powinnismy zaniedbywać. Należy dawać sobie przestrzeń i przede wszystkim się nie ograniczać. Oczywiście nie może nam też zabraknąć śmiechu, wzajemnej motywacji do działania ale i wspólnych, leniwych wieczorów od czasu do czasu.

 

FcKjeOP.png

Taki jak naszych rodziców czyli kłótnie uśmiechy i przede wszystkim jak jest ciężko to są razem a w dzisiejszych czasach jest więcej rozwodów niż małżeństw ale co się dziwić dziewczyny dążą za kariera i wg mnie zdradzają więcej niż mężczyźni 

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

dVkB1kH.png

Zdecydowanie nie! Każdy powinien próbować tego, na co ma ochotę, nie kierując się tym co wypada, lub nie. Uczymy się na błędach, każda osoba ma swoje indywidualne podejście i nie powinna się ograniczać z żadnego powodu. 

 

FcKjeOP.png

To zależy w jakiej kwestii np. jak budowałem dom chciałem Kanadyjczyka ale matka się wtrącała żeby z cegły (bo przecież u nas są tornada) co wyszło mnie drożej ale też dużo ludzi żyje na tzw. kocia łapę a ja bym chciał ślub. Lub kupując dom na wsi wg starego pokolenia musisz mieć zwierzęta a młodzi kupują sieją trawę i wypoczywają. 

 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

dVkB1kH.png

Większość kobiet niewiele potrzebuje do szczęścia. A gdy coś nas trapi, czasem wystarczy obecność drugiej osoby. Oczywiście bardzo pomocne bywają słodycze, kwiaty bądź jakiś inny drobiazg, ponieważ cieszą nas te małe, miłe rzeczy. Najważniejsze, by w razie kłopotów po prostu z nami być. Mnie osobiście zawsze pociesza jedzenie ;D 

 

FcKjeOP.png

 Kartą kredytową  a na poważnie to nie wiem raczej jest to kwestia indywidualna ja jestem typem romantyka więc kwiatek przytylenie miła atmosfera wieczorem  na pewno nie traktować kobiety z góry i okazać zainteresowanie. 

 

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

dVkB1kH.png

Mężczyzna powinien być odpowiedzialny i dawać kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Powinien potrafić ponieść konsekwencje swoich czynów oraz przyznać się do błędu jeśli go popełnił. Wydaje mi się, ze te cechy różnią go od chłopca.

 

FcKjeOP.png

Prawdziwy mężczyzna powinien zachować się dojrzale myśleć przyszłościowo i starać się zapewnić coś rodzinie, powinien również brać odpowiedzialność za błędy. Co do chłopców odsyłać na YT do sekcji komentarzy (pierwszy, drugi.... Nie mówiąc kto.. Like co kom.) jest to żenujące znalazłbym też paru chłopców u nas na czacie  a tak podsumowując mężczyzna myśli dojrzale i przyszłościowo chłopiec żyje chwilą i spokojny bo mamusia wszystko zrobi i da. 

 

9uuQHDs.png

Co kryję się za słowem "Dom"? 

dVkB1kH.png

Podam tutaj kilka rzeczy, które kojarzą mi się z tym słowem. Jest to to rodzina, szczęście, dzieci, ciepło, miłość, bezpieczeństwo i spokój. 

 

FcKjeOP.png

Dla mnie za tym słowem kryje się budynek żona dzieci rozrzucone zabawki szczęście i też problemy ale z których wychodzi się wspólnie "szczęśliwy Dom" to rodzina. 

 

9up73qB.png

Równouprawnienie jesteś za, czy przeciw? 

dVkB1kH.png

estem za równouprawnieniem zdecydowanie. Płeć nie powinna decydować o naszym losie ani o naszych prawach. Wszyscy jesteśmy równi, bez względu na płeć i wydaje mi się, że kobietki doskonale to pokazały i żyjemy już w takich czasach, kiedy nie musimy się o to martwić.  

 

FcKjeOP.png

Jestem za ale mam już wrodzone przepuszczanie kobiet w drzwiach i korona z głowy mi nie spada 

 

 

Dziękuje jeszcze raz @ Lukrecja i @ h2o_wodaDZG dzięki Wam by się to nie udało. Jak widać zdania są podzielone, lecz według mnie bez kobiet facetom by się nudziło i na odwrót. 

Cytat

źródło: google grafika, cooltext.com, 

 

 

 

 

 

 

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.