Skocz do zawartości

problem skinów


Uhahany420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zauważyłem że są problemy ze skinami kosy i nie tylko, gdy przeciwnik zgadza się na rywalizacje 1v1 na kosy, po zmianie broni pod literą "Q" kosa przełącza się na broń, widać kose jako broń a i tak jest to kosa co jest to moim zdaniem bardzo denerwujące. Druga sprawa to skiny podczas darmowego vipa, gdy skończyła się mapka, darmowy vip też, w kolejnej mapie te skiny się cięły i czasami było tak że po przełączaniu broni się pokazywały mimo tego że darmowego vipa nie było, niby to drobnostka ale czasami można tego dostrzec. Mam nadzieję że jakoś to się rozwiąże, nie chciałbym żeby inni gracze mieli z tym problem. 

  • Lubię to! 1

texteffect1618990435931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Z pierwszym problemem niestety nic nie zrobię aczkolwiek nie przeszkadza to w żaden sposób aby kogoś zabić z kosy.

A co do drugiego to ostatnio poprawiłem i powinno usuwać wszystkim co nie mają aktualnie VIPa.

 

7UWUcgB.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.