Skocz do zawartości

#69 Wywiad - martini.


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

Brak opisu.

Witam wszystkich użytkowników naszego forum i kąciku redakcyjnego.

Dziś przedstawiam Wam świeżo upieczonego Junior Administratora.

 

Korespondent: @ dopemina    Respondent: @ martini.

 

IMIĘ -> Karol
WIEK -> 15 (rocznikowo licząc)
WOJEWÓDZTWO ZAMIESZKANIA -> Lubelskie
MIASTO ZAMIESZKANIA -> Biała Podlaska 
MARKA KOMPUTERA -> Jakiś złomek 
ULUBIONY KLUB PIŁKARSKI -> Juventus 

 

[dopemina] Witam! Dzisiaj do studia wpadł - @ martini.. Na początek powiedz nam standardowo ile masz lat, oraz skąd jesteś?

 

[Martini.] Witam wszystkich czytających. Jestem Karol, mam 15 lat i pochodzę z województwa Lubelskiego, okolice Białej Podlaskiej.

 

[dopemina] Jaki kierunek obrałeś w szkole średniej oraz jaką przyszłość planujesz?

 

[Martini.] Mam zamiar wybrać się do technikum na spedycje/logistykę. Przyszłości nie planuje wcale, nawet o niej nie myślę. Wychodzę z założenia, że co będzie to będzie i po prostu sobie żyje.

 

[dopemina] Czemu akurat taki kierunek wybrałeś? Co Cię do niego przekonało?

 

[Martini. Wydaję mi się, że po prostu szedłem drogą wyboru, czyli odrzucałem argumentami i przemyśleniami potencjalne inne kierunki, tzn. nie pójdę na informatykę, bo był tam mój brat i wiem, że jest ciężko. Nie pójdę na coś tam coś tam, bo coś tam coś tam, aż w końcu zostały dwa, które wybrałem, czyli właśnie te wyżej wymienione. Wybrałem je w sumie dlatego, bo sądzę, że nie będzie to trudna praca i że nie będzie ode mnie dużo wymagała. Jestem leniwy ;D Chociaż tak jak pisałem-nie planuję przyszłości, szkoły, pracy i innych rzeczy też, dlatego ten wybór był też tak trochę spontanicznie, jak już myślę o przyszłości to nie zbyt pozytywnie, nie jestem ambitny. Generalnie uważam, że jakiej szkoły czy studiów bym nie skończył to i tak skończę  na harowaniu fizycznie za minimalną krajową.

 

[dopemina]  Dokładnie tak wyobrażałeś sobie naukę na tym kierunku?  Myślałeś, że będzie ciężej? Łatwiej?

 

[Martini.]  Nieee, po prostu starałem się obrać jakiś łatwiejszy kierunek w którym w miarę dobrze bym się odnalazł i nie miał większych problemów z nauką, bo gdybym poszedł na na przykład informatykę o której pisałem już wcześniej, to musiałbym mieć matematykę w małym paluszku calutką, a ja nie mam jej ani w paluszku, ani w głowie. Jak ktoś się interesuję danym kierunkiem na który idzie, to wiadomo, że będzie mu tam łatwiej. Ja wybrałem kierunek po prostu żeby wybrać i żeby był, nie interesuję się nim jakoś bardziej, ale wybranie szkoły średniej to naprawdę trudna decyzja i wszystkimi profilami we wszystkich szkołach jakie widziałem się nie interesowałem, po prostu mnie nie ciągnęły żadne.

 

[dopemina] To fakt, informatyka do najłatwiejszych kierunków nie należy.  Co możesz nam opowiedzieć o swoim miejscu zamieszkania? Masz jakieś ulubione miejsce, gdzie przesiadujesz ze znajomymi, bądź czasami sam gdy tego potrzebujesz? Jak wspominasz dzieciństwo w tym miejscu? 

 

[Martini.]  W dzieciństwie to w sumie byłem nolifem siedzącym całe wakacje przed kompem grając w csa czy inne gierki, więc wielu miejsc nie miałem. Od kiedy zacząłem wychodzić z domu ze znajomymi to mamy parę fajnych miejscówek. Przypominam, że mieszkam na wsi, wokół mam inne wsie, więc miejscówek w mieście nie będę liczył, tylko właśnie na tych wszystkich wsiach. W wakacje 2020 przesiadywałem ze znajomymi w naprawdę wieluuu miejscach. Wymienię parę z nich. -Żwirownia-odkryliśmy żwirownie, przesiadywaliśmy tam mega często, chyba przez całe wakacje i jeszcze wcześniej. Jako, iż jest to żwirownia, to nie obeszło się bez pływania. Znajomi porobili też deski do skakania, które niestety nie przeżyły XD generalnie sztosik spott -Pod mostem-nie muszę chyba komentować, po prostu siedzieliśmy se często pod mostem, nad nami droga krajowa i chillujemy bombę -Hopki-nie wiem czy wiecie co to, w skrócie, takie specjalnie zrobione miejscówki do skakania rowerami, takie górki, hopki. -Place zabaw-czy to u nas w szkolę, czy to na jakiejś innej wsi. Generalnie większość czasu spędzaliśmy jeżdżąc rowerami niż siedząc na miejscówkach, nie licząc żwirowni, bo tam pływaliśmy i chyba najwięcej siedzieliśmy w miejscu, ale poza tym to głównie jeździliśmy rowerami. Generalnie to może być tyle, jest jeszcze dużo różnych sztoss miejsc, ale nie będę wymieniał wszystkich. Powiem wam, że fajnie jest sobie wrócić do tych wszystkich miejsc, posiedzieć i po wyobrażać jak to było, czuć ten vibe.

 

[dopemina]  Bardzo aktywnie spędzałeś poprzedni rok. Można powiedzieć, że miałeś wymarzone dzieciństwo. Dobrze Ci się mieszka na wsi, czy wolałbyś przeprowadzić się do dużego miasta? Myślałeś kiedyś nad tym?

 

[Martini.] Zdecydowanie wolę wieś, cisza, spokój, nie ma takiego ruchu, masz tą swoją grupkę znajomych z którymi super się bawisz, no i dzieciństwo na wsi zawsze jest takie jakieś lepsze niż w mieście.

 

[dopemina] Napisałeś, że dzieciństwo na wsi jest lepsze niż w mieście? Czemu tak uważasz?

 

[Martini.] No nie wiem, to po prostu moje zdanie. Uważam, że na wsi ludzie są bardziej wychowani, lepszymi zasadami w życiu się kierują, ciężka praca nie jest im obca już od małego. W mieście jedyna praca jako dziecko to co najwyżej poodkurzać pokój.Sądzę również, że na wsi od małego jakoś musisz sam się starać zarobić lub dostać cokolwiek od rodziców, a w mieście często bywa tak, że po prostu podchodzi się, pyta rodziców o stówkę i bajlando xD

 

[dopemina] Każdy ma swoje zdanie, masz swój ulubiony środek transportu?

 

[Martini.] Obecnie nie pozostaję mi nic innego niż rower, aczkolwiek kocham też motory.

 

[dopemina] Planujesz zakup motoru? A może go już posiadasz?

 

[Martini.] Posiadałem skuterka, został on sprzedany i mieliśmy kupować motor, no ale jakoś się to przedłużało i padło na kupno roweru. Aczkolwiek planuję zakup motoru, nazbieram na prawo jazdy, potem na motor i jakoś to uzbieram

 

[dopemina] Motor można nazwać poważnym środkiem transportu. Na motorze jeździsz po terenach, czy po drogach?

 

[Martini.] Zależy jaki motor wiadomo przecież, że takim skuterkiem ciężko by było jechać jakimś polem czy innymi górkami. Zazwyczaj wolę jeździć drogą, bo polem czy innymi terenami jeszcze nie próbowałem.

 

[dopemina] Jaki jest Twój wymarzony motor? Możesz podesłać zdjęcia.

 

[Martini. ajj dawno nie przeglądałem, jak wcześniej miałem zamiar kupić, to miałem jakieś konkretne na oku, ale teraz trudno stwierdzić. Oczywiście nie dam jakiegoś super wymarzonego, tylko taki, który będzie dobry dla mnie, czyli na mój wiek-125cm silnik. Zaraz znajdę coś na szybko, tak jak napisałem, nie będzie to mój wymarzony, tylko pokaże, że coś w takim stylu

174270542_480119006509420_6113203087443707668_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=R39RWgl2pm0AX8vfNN_&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=6&oh=c6f750304d07da8e5978202d0f53bf65&oe=60AFEC54

 

[dopemina Interesujesz się motoryzacją? Majsterkujesz coś przy motorach? Autach?

 

[Martini. Przy motorach/rowerach czasami coś tam lubię popatrzeć jak brat robi, zawsze czegoś się nauczę, sądzę, że na majsterkowanie jeszcze przyjdzie pora, no ale generalnie to tak, interesuję się.

 

[dopemina] Uprawiasz jakieś sporty? A może uprawiałeś? 

 

[Martini.Uprawiałem przez jakiś czas piłkę nożną, przez 3 lata boks tajski, no i generalnie staram się co jakiś czas coś po ćwiczyć,  żebym jeszcze umiał jakoś oddychać, jakieś bieganie i seria ćwiczeń. Do tego dochodzą dzienne prace fizyczne na podwórku typu rąbanie/zwożenie drzewa, które też często biorę sobie za ćwiczenia, choć to dziwne, to takie rzeczy też coś robią xD


[dopemina] Prace na dworze potrafią być meczące. Mało osób według mnie uprawia boks tajski, czemu akurat wybrałeś ten sport? Opowiesz nam coś o nim? Czym różni się od zwykłego boksu?

 

[Martini.] Zdziwił byś się jakbyś zobaczył w moim małym mieście pełną salę na treningach. W sumie to zacząłem trenować, bo namówił mnie kolega, poszedłem razem z nim na jego oraz mój pierwszy trening, no i w sumie spodobało się, wycisk totalny, ale o to chodzi w treningach, trenujesz, żeby dać z siebie 100%. Skoro się spodobało, to czemu by nie chodzić? Więc chodziłem dalej. Nie wiem co mogę opowiedzieć o tym sporcie, chyba każdy już wie, że skoro nazywa się Boksem Tajskim (muay thai) to chodzi o bicie się. Czym różni się od zwykłego boksu? O ile się nie mylę, to w zwykłym boksie można sie bić wyłącznie rękami, prawy, lewy, sierp, itp. W Muay Thai masz ręce, łokcie, nogi, kolana, klincze, chyba tym się różni.

 

[dopemina] Osiągałeś jakieś sukcesy w boksie tajskim? Jeździłeś na zawody?

 

[Martini.] Niestety nie miałem okazji nigdzie pojechać, głównie przez k-wirusa, bo czułem ja jak i mój trener, że sprawdził bym się na jakiś zawodach, aczkolwiek przez niego właśnie za bardzo nie mogliśmy. Do tego dochodzi to, że zawody dla juniorów (naszej grupy, bo oczywiście jest też starsza, na o wiele większym poziomie) były mega rzadko, max parę razy na rok, no i akurat nie miałem okazji wystąpić. Aczkolwiek z całego klubu zostałem wybrany wraz z paroma innymi osobami do wzięciu udziału w takiej ala "promocji/przedstawieniu" naszego właśnie klubu w jednej ze szkół średnich. Jestem z siebie dumny xD

 

[dopemina] Jak trafiłeś na cs-maliver? Co Cię przekonało, aby na niej zostać?

 

[Martini.Dostałem bana przez nieporozumienie na innym forum, a jako, iż byłem małym gównem i nie wiedziałem jak się od niego odwołać i wyjaśnić co tam się wydarzyło, po prostu z niego odszedłem. Potem natrafiłem na serwer only awp na maliver, po jakimś czasie grania postanowiłem zarejestrować się na forum i złożyć podanie, tak się właśnie stało. Przyjęli mnie i choć było wiele odejść, rezygnacji i chwili zwątpienia, sentyment kazał mi tu wrócić, coś mnie tu po prostu przyciąga, więc pozostało mi zostać już aż do tego prawidłowego, ostatniego odejścia. Do pozostania na nim przekonali mnie ludzie oraz serwery maliver, na których grałem.

 

[dopemina] Czy rejestrując się na forum, myślałeś że osiągniesz taki "sukces"? Jesteś członkiem wyższego zarządu. Czemu akurat administracja awansowała Ciebie, a nie innego moderatora? Co Cię wyróżnia?

 

[Martini.] Oczywiście, że nie myślałem, tym bardziej po tych wszystkich odejściach i rezygnacjach moja nadzieją na jakikolwiek sukces upadła, choć starałem się i staram się do dziś wszystkie moje błędy naprawić. Niektórzy użytkownicy forum także mi za bardzo w osiągnięciu tego sukcesu nie pomagali, bo wiadomo, że z 11/12 letniego dziecka fajnie się pośmiać, sam bym się dzisiaj śmiał, więc nie mam im tego za złe, a wręcz im dziękuję, bo przynajmniej teraz takie rzeczy mnie nie ruszają. Czemu akurat awansowali mnie a nie innego moderatora-sądze, że to pytanie nie do mnie, a do administracji, Malina/Tysiek/Nescio. Uważam, że wyróżniam, a raczej wyróżniałem się na forum ogromną aktywnością i zaangażowaniem w życie sieci. "Wyrozniałem", dlatego, że ostatnio jak mogliście zauważyć moje aktywność spadła, ale spokojnie, nie śpieszy mi się odejść na co parę osób czeka, stałem się po prostu cichociemny, więc wiedzcie, że was obserwuję

 

[dopemina] Do nie dawna prowadziłeś swój serwer paintball, co się z nim stało? Czemu go nie przedłużyłeś, nie był opłacalny? Masz w planach stawiać jakiś serwer?

 

[Martini.] Posiadałem dość długo, bo bodajże od początku stycznia. Jestem zadowolony, że mogłem go tyle prowadzić i zebrać małą grupkę osób, które tam grały. Nie przedłużyłem go, bo tam jak napisałeś nie było to opłacalne. Mogliśmy go przedłużyć i ciągnąć dalej, ale nie mamy wystarczających środków na dobrą reklamę ostatnimi czasy. Zarówno ja jak i grucha mamy swoje inne wydatki, reklamy które kupowaliśmy nie były wystarczająco skuteczne, bo jednak jak kupuję się reklamę za prawie 300zł i parę dni jest git, a potem gra po 3/5 osób to trochę się odechciewa. Do tego dochodzi brak czasu, tak jak pisałem wcześniej, ostatnio jestem mniej aktywny, mój współwłaściciel był mniej aktywny od początku, nie mieliśmy czasu ogarniać ciągle serwera nie mając do tego żadnych adminów. Szkoda mi serwera, bo włożyliśmy w niego dużo czasu i pieniędzy troszkę też, ale uważam, że spisaliśmy się z bim dobrze, bo ludzie grali ostatnimi czasy nawet bez reklamy i ludziom moim zdaniem dobrze się na nim grało

 

[dopemina] Skąd pomysł na Twój nick?

 

[Martini.] miałem milion różnych, dziwnych, głupich, normalnych nicków. Obecny pochodzi od nazwiska i w sumie nie wiem, tak jakoś wyszło

 

[dopemina] Masz możliwość awansowania jednej osoby, kto zostanie awansowany i na jaką range?

 

[Martini.Siebie na właściciela forum nie no żartuje oczywiście, bym się chyba udusił jakbym takie coś zobaczył. W sumie to obecnie nie wiem, moim zdaniem wszyscy są na dobrych stanowiskach i nie trzeba nikogo przestawiać. Ewentualnie @ Lukrecjana redaktorkę, bo zna się na tym.

 

[dopemina] Dobiegamy do końca wywiadu, czułeś presje odpowiadając na pytania? Czy czułeś się komfortowo? Podobały Ci się pytania zadawane, czy coś byś poprawił? Jak tak to co?

 

[Martini.] Żadnej presji nie czułem, wszystko na luziku, aczkolwiek jestem zawiedziony samym sobą, bo czuję, że za bardzo w niektórych pytaniach wciągnąłem się w pisanie i zapomniałem czegoś ważnego dodać. W wywiadzie zabrakło mi jednego, zasadniczego, krótkiego pytania nad którym ubolewam, a mianowicie: Co lubisz robić w wolnych chwilach? Poza tym wszystko jest suuuuper!

 

[dopeminaChciałbyś kogoś pozdrowić na koniec wywiadu? Lub coś od siebie dodać? Kogo chciałbyś widzieć w następnym wywiadzie?

 

[Martini.] Pozdrawiam całe forum! Chciałbym dodać, że Jacek Kurski ma siura w dziąśle, co może się skończyć poważnym uszkodzeniem jamy śluzowej oraz uzębienia. Lukrecja - wybieram cię do następnego wywiadu pokemonie! ;D

 

 

@ Lukrecja przyjmujesz wyzwanie? 

Piszcie co by zmienić, poprawić. Krytykę przyjmę na klatę. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam numer wywiadu 69 (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

generalnie to jest giiit, ale tak jak ci pisałem na fb, moje jedyne zastrzeżenie to dziwny brak satysfakcji po skończeniu wywiadu, czuję lekki niedosyt, aczkolwiek sam nie wiem czemu ;/

Poza tym jest super, tak trzymaj
 

Edit: zapomniałem dodać, że dziękuję za propozycję przeprowadzenie wywiadu! 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienie o wspomnieniu mnie, czytam i czytam, bardzo przyjemny wywiad. Czytam dalej, znajduję miejsce gdzie o mnie wspomniałeś, miło się zrobiło, ale czytam dalej i znów widzę siebie i już przestało być tak miło! Ty mały, wredny urwisie! 😄 ❤️

Ps. Dobra robota chłopaki!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetycznie napisy wywiad, ale czuje jakieś braki. Mam wrażenie, jakby poruszone były 3-4 tematy.

Niby dużo informacji o osobie, a mam wrażenie jakbym niczego się nie dowiedział.

Nie wiem, czy to kwestia odpowiedzi, a może niekoniecznie dobrze dobranych pytań.

 

No, ale plusik za starania oczywiście leci  :pepeLove:

  • Lubię to! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super 😄

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.