Skocz do zawartości

BAN bananek :D


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bananek :D

Steam id lub IP: STEAM_1:0:1156231788

Serwer: [ONLY DD2] CS-Maliver.pl [MEDALE | FREE VIP] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

Data bana:04 maj 2021 - 23:11:33

Wycinek z konsoli: Czitowanie    (nie zostały zrobione mi ssy nie mam ich w plikach  i nie  posiadam screena z konsoli wyszedłem z gry zbulwersowany nieprofesjonalnym zachowaniem admina)

 

Moge dodać że moje staty to 5:4 od 10 rund chyba a bana dostałem na podstawie tego że w jednej rundzie trefiłem losowego heada i w drugiej podoba sytuacja tylko że dwa fartowne heady pestkując w nieruchomy cel...admin był celem)...~malypalestynczyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na demku widać że pierwszy hs to zwykły fart, drugi to celowanie a przy trzecim celownik latał by na wszystkie strony bo był face to face ...

 

//martini.

@ bananek - nie pisz postu pod postem oraz nie spam nimi niepotrzebnie, masz opcje edytuj w głównym poście. 

Admin ma bodajże 24h na sprawdzenie demka i rozpisanie, wstawiłeś odwołanie, więc czekaj cierpliwie. 

-ostrzeżenie słowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Oglądałem demo i nic tam ciekawego nie widać. Gość gra strzela biega normalnie nie wiem gdzie admin banujący widział że podejrzany czituje. Znalazłem dwie akcje co nie są "normalnie" ale to i tak dla mnie za mało żeby zbanować gracza.

@ malypalestynczyk Only DD2  wypowiedz się na ten temat.

 

18:00 - Przeskok celownika, może to być lag hltv

18:12 - U mnie jest lag na 3-4 sekundy i frag zdobyty

Demo: https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2105042254-de_dust2.dem.zip

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie pamiętam co zwróciło moją uwagę. W każdym razie ban został nałożony po ostatniej akcji na B przed banem, przy tunelu.

HS, który wszedł wyglądał totalnie nienaturalnie, byłem pewien, że to jakiś wspomagacz.

Admin też człowiek, może się pomylić.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

@ bananekDostajesz UB

 

odbanowany.png

  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.