Skocz do zawartości

[próbny wywiad] #18 Bye


Jakobinek ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bohaterem osiemnastego wywiadu został Bye. 
Jest naszym adminem ts3 oraz adminem serwera only DD2.
 Myślę, że każdy z was z chęcią pozna go bliżej.
Zapraszam.

 

 

 

Jakobinek: Witam Cię i dziękuje, że zdecydowałeś się poświęcić trochę swojego czasu na wywiad. Zacznijmy od pytania, które każdy dobrze zna. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Byeᴴᴰ |: Witam witam. Mam na imię Jakub, ale mówią mi Kuba. 18 lat skończyłem 9 kwietnia. 
Pochodzę z bieguna zimna czyli z Suwałk, tutaj własnie się dobijają termometry żeby wpuścić je do środka.
Jakobinek: Czy mógłbyś opowiedzieć coś o swojej miejscowości? Jak się nazywa, czy masz tam jakieś obiekty sportowe typu orlik bądź hala sportowa?
A może coś co można zwiedzić?
Byeᴴᴰ |: Jak już wcześniej wspomniałem urodziłem się i mieszkam do tej pory w Suwałkach, lecz planuje wyjechać w świat w przyszłości. 
Moja miejscowość, a bardziej rejony to kraina tysiąca jezior. Co parę kilometrów mamy jeziora, stawy, rzeki. Dzięki zróżnicowaniu mamy tutaj też i wyciągi narciarskie. 
Na Suwalszczyźnie posiadamy również najgłębsze jezioro w Polsce czyli jezioro Hańcza. Tak, mamy obiekty sportowe i to całą masę. Miasto liczy około 70 tysięcy mieszkańców więc i też potrzeba od groma orlików i basenów. 
Do zwiedzania jest tu dużo miejsc. Zaczynając w Wigrach, klasztor pokamedulski, aż po stańczyki czyli wiadukt, bardzo piękny i okazały.
Jakobinek: Powiedz nam, sam lubisz pojechać gdzieś i zrelaksować się z rodziną lub znajomymi nad jezioro czy też spędzić czas aktywnie grając w piłkę lub pływając ?
Byeᴴᴰ |: Na to pytanie nie mogę zadać jednakowej odpowiedzi, lecz moim faworytem będzie wypad ze znajomymi na jezioro. Ale też wyjście z rodziną jest pełen wrażeń. Lubie też odświętnie pograć sobie w kosza, w siatkę lub w piłkę nożną. Jest to ciekawe obicie od codzienności.
Jakobinek: Jakubie, jak zaplanowałeś swą przyszłość ? Jest może ona związana ze sportem lub informatyką ?
Byeᴴᴰ |: Bardziej w kierunku informatyki. Grafika komputerowa i projektowanie styli. Najbardziej mnie to właśnie interesuję, ogólnie rzecz biorąc jestem strasznie leniwym leniem, a mam chęć oglądać filmiki z poradnikami po godzinie i mnie to wcale nie nudzi a satysfakcjonuje, ze ja też za moment będę potrafił robić coś wcale nie prostego a jakże to pięknie wygląda.

Kiedyś, dokładnie 2 lata temu chodziłem jeszcze do Polskiej Organizacji Wojskowej i wtedy swoje plany na przyszłość mierzyłem w szkole podoficerskiej i zostać po tym wfistą czy coś w tym kierunku, lecz moje zdrowie bardzo się pogorszyło i niestety nie mogłem kontynuować swojej pasji. Od tamtej pory stałem się strasznie leniwym leniem :p. Ale jak przyjdzie wojna jestem pewny ze pomogę dla tego kraju ojczyzny, nie zważając, że dotychczasowa władza jest taka debilna, że aż przykro się robi niekiedy jak się słucha debilizmu który oni wygłaszają.
Jakobinek: Oczywiście ja i na pewno całe forum życzymy Ci wielu sukcesów. Masz ulubionego wykonawcę i jakiś swój kawałek bez którego nie możesz zacząć dnia lub tygodnia ?
Byeᴴᴰ |: Nie mam jednego kawałka, lecz chodzi mi po głowie od wielu lat Paktofonika, to jest coś co lubię. Ogólnie rzecz biorąc stare piosenki bardziej mi podchodzą niż te nowsze.
Jakobinek: Wielu ludzi ma tak jak ty. Zdradź nam, masz jakąś wybrankę na oku?
Byeᴴᴰ |: Niestety nie mam. Nie mam na to głowy, jakoś nie chcę kolejnych zmartwień mieć na głowie zbyt dużo razy się zawiodłem na kobietach i n razie nie planuje związku.

Czekam, aż sama przyjdzie, a nie szukać na siłę.
Jakobinek: Życzę Ci z całego serca abyś znalazł tą jedyną. Zmieńmy temat. Lubisz gotować czy może iść do knajpy ze znajomymi coś wszamać ?
Byeᴴᴰ |: Ostatnio spodobało mi się pieczenie ciast, moja mam nie jest w stanie piec ze względu na stan zdrowia więc jakoś ja wkręciłem się do pieczenia ciast. Na mieście lubię jedynie zjeść kebaba i pizze, takie tam staro-Polskie dania ... :P
Jakobinek: Mam nadzieję że upieczesz kiedyś forumowiczom ciasto! Masz może swoją ulubioną potrawę ?
Byeᴴᴰ |: Kartacze, to jest to coś co lubię i je się odświętnie ze względu na długi czas przygotowania,
Jakobinek: Możesz opisać nam z czego składa się ta potrawa ? Sam ją przyrządzasz ?
Byeᴴᴰ |: Jest to coś w podobnie pyz lecz robi się to z surowych ziemniaków, wyciska z nich się nadmiar wody i tak dalej i tak dalej. Musicie sami to zobaczyć jak to się robi bo opisywanie zajęło by mi 2 strony a4 :P
Jakobinek: Ja z pewnością spróbuję, inni być może też. Masz jakieś rodzeństwo ?
Byeᴴᴰ |: Mam o 13 lat starszą siostrę, która aktualnie mieszka w Anglii, w te wakacje zamierzam się do niej tam wybrać i zarobić troszkę grosza na samochód :). Mam też przyrodnich dwóch braci z byłego małżeństwa ojca, lecz od paru lat nie utrzymuje z nimi kontaktu gdyż nie mieszkają ze mną od parunastu lat.
Byeᴴᴰ |: Nowa stylistyka na forum jest bardzo ciekawa, lecz jeszcze nie mogę jej oceniać gdyż będzie zmieniona i poprawiona. Na razie to jest wersja surowa. Na serwerach nic bym nie zmienił, wszystko jest tam gdzie powinno i dodanie czegoś dodatkowego tylko by zaśmiecało.
Jakobinek: Jesteś u nas około 2 miesiące. Podoba Ci się atmosfera na sb? Admini dobrzy wykonują swą pracę na naszych serwerach ?
Byeᴴᴰ |: Jak najbardziej atmosfera na sb jest bardzo luźna nikt nie faworyzuje nikogo. Adminisitracja bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, nawet Malina krzycząc i się fochając ^^.
Jakobinek: Masz może jakieś zwierzątko domowe ?
Byeᴴᴰ |: Tak mam psa, Shilla się wabi, jest to Szaucer miniaturka. :)
Jakobinek: Skąd takie a nie inne nazwanie psa ?
Byeᴴᴰ |: Ojezuśku, to było jakoś tak, że szukałem na internecie jakiegoś ciekawego imienia dla psa, miało być misia, a przyjęło się Shilla :P
Jakobinek: Zadam Ci teraz kilka szybkich pytań. Jaki jest twój ulubiony deser ?
Byeᴴᴰ |: Lody czekoladowe z polewa czekoladowa z kawałkami czekolady :P
Jakobinek: Do jakiego wymarzonego kraju pojechał byś na wakacje ?
Byeᴴᴰ |: Na Majorkę, leżing plażing opierdaling :)
Jakobinek: Wyobraź sobie, że masz 100 tysięcy złotych na co byś je wydał?
Byeᴴᴰ |: Kupiłbym sobie wymarzony samochód dobre nagłośnienie i wyjechał w podróż, tylko ja i muzka ;)
Jakobinek: Dziękuje Ci za poświęcony mi czas, chciałbyś na sam koniec kogoś pozdrowić?
Byeᴴᴰ |: Pozdrawiam wszystkich Maliversiaków i Ciebie Jakobinek za poświęcony mi czas na ten ciekawy wywiad!

  • Lubię to! 3

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daqu.

Czasami tekst mi się zlewał i nie mogłem odróżnić, Czy czytam pytanie, czy już odpowiedź. Małe odstępy by się przydały. ;)

Na końcu pytania nie stawiaj przed pytajnikiem spacji. W części pytań jest spacja, a w części nie ma. 

Jeszcze w 1 miejscu uciąłeś pytanie, ponieważ są 2 odpowiedzi pod rząd, chyba, że źle przeczytałem i to ma być jedna odpowiedź. 

Więcej błędów nie widziałem. ;)

Ale i tak zrobiłeś to lepiej niż zrobiłbym to ja. =D Masz plsuha moja żywa mordko! :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wywiad myślałem, że czytam swój pierwszy wywiad jaki kiedykolwiek napisałem, mianowicie chodzi mi o to, gdzie masz mój drogi kolego jakieś swoje pytania? 
Ominąłem odpowiedzi Bye i zacząłem sprawdzać pytania, praktycznie każde są takie same jak w moich wywiadach. Inaczej je napisałeś, prawie inaczej bo niektóre jak w pysk strzelił są takie same. Wywiad krótki.  Mało co się o Kubie dowiedziałem, a chciałem dużo więcej. (Kuba foch z grubej rury ode mnie, miałeś do mnie napisać o 20.30) 
Estetyka tragedia, oczy mnie bolą po paru minutach czytania. To na pewno przez ten zielien Bye. Jakobinek, nie staraj się być jak inni.. miej własny styl. Jak dla mnie może inni się nie zgodzą, ale .. totalne piractwo z twojej strony. Pamiętam jak jakiś DŁUGI czas temu napisałeś do mnie z zapytaniem czy nadawałbyś się na redaktora. Do czego dąże? Do  tego, że kazałem Ci napisać próbny felieton, wywiad .. i przez ten DŁUGI czas czekałem aż się pojawi. Jak ma to tak wyglądać u Cb z czasem to kiepsko to widzę. Poza tym chciałbym zobaczyć felieton. 
Taka prawda, że to co napisałeś jest totalnie słabe grzecznie mówiąc. Brakuje mi tutaj Thacketa i Studenta trzymaliśmy najlepszy poziom na polskich forach cs'a w redakcji. I mogę to spokojnie napisać, że Maliver.pl redakcją może się szczycić a raczej mogła. Nie chce jeszcze bardziej obnizać poziomu. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tu się stara tworzy cuda a tamten na łatwiznę poszedl

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo są nie dociągnięcia, estetyka leży.. nie da się tego czytać bo wszystko zlewa się w jedność. 

Poza tym, w niektórych momentach widać ewidentnie że kopiowałeś pytania od @Creating., starałeś się zmieniać treść ale nie za bardzo Ci to wychodziło.

Niestety słabo Ci to wyszło, pracuj dalej i nie bierz to jako hejtu i próbuj dalej powodzenia.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytania zmieniałem. Racja, mój błąd, że za mało je zmieniałem. 

Nie chciałem odchodzić zbytnio od tego co tworzył Creating. 

Wywiad stałby się czymś kompletnie innym.

Dziękuję za każdą opinię. Nadal można czytać i nagradzać plusami.

 

/zamek

 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • El Chapo zablokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.