Skocz do zawartości

Odpowiedzi Browars


Browars

Rekomendowane odpowiedzi

@ Mała_Wredna Only DD2

 

[P] Ulubiona osoba z forum?
[O] Jest to taka sympatyczna pani, która ma nick @ Mała_Wredna Only DD2 😀

[P] ulubiony film?
[O] Władca pierścieni - bardzo lubię tego typu filmy, i jeszcze te nazwy miast, postaci i melodie które tam występują, uwielbiam !

[P] ulubione danie?
[O] hmmm, devolay z frytkami i barszcz czerwony z uszkami, pychotka !

[P] ulubiona bajka z dziecinstwa?
[O] Nie umiem wybrać jednej bajki to podam 3: ,,Przygody kota filemona" ,,Krecik" i ,,Miś uszatek"

[P] jakie masz marzenia?
[O] Pojechać na wakacje do Hiszpanii, kupić sobie wymarzone autko, założyć rodzinę i mieć swój własny dom

[P] Mozesz zabrac na bezludna wyspe tylko jedna osobe,kogo?
[O] Aktualnie wybieram koleżanke @ Mała_Wredna Only DD2

[P] Plany na przyszlosc?
[O] Być szczęśliwym człowiekiem! 🙂

[P] Zdarzylo Ci sie ostatnim czasem plakac?
[O] Nie dawno straciłem bliską osobę z rodziny więc nie jedna łezka poleciała

[P] Ulubiona pora roku?
[O] Jest to lato

[P] Czy masz jakies uzaleznienia?
[O] Teraz już nie! Dawniej były to papierosy teraz tylko lubię czasem zapalić pod wpływem %% 

[P] Domek czy blok? Dlaczego?
[O] Oczywiście że domek, po prostu super jest mieć swój dom, jeszcze do tego ogród, w ogóle jest więcej przestrzeni, no i nie ma sąsiadów zaraz za ścianą !

[P] Ile masz rodzenstwa?
[O] Mam dwie siostry i trzech braci

[P] Slodkie czy slone?
[O] Oczywiście słodkie, jakoś zawsze mnie ciągło do słodkiego

[P] Skad dokladnie jestes?
[O] Województwo małopolskie, tak dokładnej miejscowości nie chce tutaj pisać ale mogę powiedzieć że okolice miasta Nowy Targ i mam około 1.5 godziny do Krakowa

[P] Wakacje,morze czy góry? Dlaczego?
[O] Wakacje w górach! od zawsze wolałem jeździć w góry niż nad morze, a dlaczego? Mam bliżej i cieszą mnie te piękne widoki, ten zapach, cisza i spokój

[P] Wymien imie jednego ze swoich przyjaciol?
[O] Patryk

[P] Co cenisz w ludziach?
[O] Najbardziej to chyba szczerość, charakter, poczucie humoru no i uczciwość 🙂

[P] Czego nienawidzisz u innych osob? Dlaczego?
[O] Nienawidzę jak ktoś jest fałszywy, zakłamany i nie umie przyjąć krytyki tylko od razu się obraża

[P] Jestes tolerancyjny?
[O] Tak jestem tolerancyjny, nie oceniam ludzi na podstawie ich inności bo każdy ma prawo do swojego zdania. Szanuje każdego kto szanuje mnie

[P] Ile miales kobiet w swoim zyciu?
[O] Żadnej 😛, wolałem być zawsze wolnym strzelcem, imprezować kiedy chce i skakać z kwiatka na kwiatek 😅

[P] Najlepszy serial jaki ogladales?
[O] Najlepszy to może nie ale podobał mi się serial ,,Spartakus" i serial ,,orange is the new black"  bardzo mnie wciągnął.

[P] Czy jestes zakochany?
[O] Może tak, może nie, kto wie 🤪

[P] Mozna Ci ufac?
[O] No jasne że tak! Nigdy w życiu żadnej tajemnicy nie wygadałem, wszystko o czym z kimś pisze/rozmawiam to zostaje tylko między nami.

[P] Lubisz czytac ksiazki? 
[O] Nie za bardzo, w życiu przeczytałem może z 10 całych książek, czasem mam chęć poczytać ale przeczytam parę kartek i mi się odechciewa

[P] Jak spedziles poprzedni dzien? Opisz.
[O] W sumie nic ciekawego, Aktualnie jestem bez pracy 😞 więc, wstałem sobie na spokojnie o godzinie 6.30, następnie poranna wizyta w łazience, odwiozłem brata do szkoły przy okazji zrobiłem zakupy, później musiałem iść do mojej domowej pracy czyli zwięrzat, szybkie sniadanie, koło południa musiałem załatwić kilka spraw urzędowych, po przyjeździe z miasta trzeba było zrobić obiad, byłem też poćwiczyć na siłce no i w sumie tyle.

[P] Słońce czy deszcz? 
[O] Wybieram słońce, żeby można było po chillować nad jeziorkiem. 

[P] Kazdy ma chwile slabosci,wolisz sie ulotnic i być sam czy moze potrzebujesz wsparcia bliskich?
[O] Wtedy wole pobyć sam, przemyśleć wszystko na spokojnie w ciszy.

[P] Jak zwierze to jakie? Dlaczego?
[O] Raczej pies, pies najlepszy przyjaciel człowieka, nigdy Cię nie zostawi.

[P] Zamieniasz sie na jeden dzien w kobiete,opisz mi swoj dzien ?
[O] haha dobre pytanie, Więc tak : Budzę się w postaci kobiety, najpierw wpadam w panikę jak to się stało, po dłuższym myśleniu może nie będzie tak źle, idę do lustra spoglądam i krzyczę sobie jaka ja jestem piękna i śliczna! , później dzwonie do psiapsi o imieniu Klaudia i pytam żeby mi doradziła, jak żyć w postaci płci pięknej, po długiej rozmowie, idę się zrobić na bóstwo czyli makijaż, pazurki pomalować itp. Jak już jestem wymalowana to lece na dłuuugie zakupy po jakieś ekstra szmatki (sukienki, szpilki). Nadchodzi piękny gwiaździsty wieczór, idę sobie na impreze tam rozkochuje w sobie kilku mężczyzn ale nie daje im żadnego buziaka, ani nic 😆 na koniec łamie im serduszka i wypijam ostatniego drinka sex on the beach i uciekam z imprezy zadowolona z siebie, zamawiam sobie taksówke ponieważ na szpilkach ciężko sie chodzi, a ja się nie zdążyłem nauczyć, po wszystkim myśle sobie że nawet było zarąbiście, po całym dniu w ciele piękniej kobietki ide spać. i chyba to tyle 🤣

[P] Od czego zaczynasz dzien? 
[O] Chyba od porannej wizyty w łazience, a później śniadania.

[P] Spotykasz bezdomnnego ,dajesz mu pieniadze czy jedzenie ?
[O] Daje mu jedzenie, pieniędzy raczej nie, bo prawdopodobnie poszło by na alkohol %

[P] Zyjesz chwila czy moze lubisz planowac?
[O] Wole żyć chwilą bo co za planuje to większość z tego i tak nic nie wychodzi, zawsze musi sie coś spieprzyć ..

[P] posiadasz prawo jazdy ? 
[O] Tak posiadam, zrobiłem je zaraz po ukończeniu 18 roku życia

[P] Od ilu lat grasz w csa?
[O] Uuu tak dokładnie nie pamiętam ale myślę że koło 10 lat będzie, ale często były jakieś przerwy z rok czasem pół roku

[P] Czy podoba Ci sie forum? 
[O] Podoba mi się, jest mój ulubiony serwer dd2, jest też duży wybór zabaw na forum ciągle dochodzą jakieś nowe pomysły no i spoko ludzie z którymi można porozmawiać i pożartować, pośmiać się

[P] Co sadzisz o zjawiskach paranormalnych ?
[O] Myślę że takie coś nie istnieje

[P] Wierzysz w Boga?
[O] Tak, jestem wierzącym człowiekiem

[P] Jadles juz lody ekipy?
[O] haha nie, jeszcze mi się nie udało przecisnąć między ludźmi w sklepie, ale jak już mi się uda to Tobie też kupię 😜

[P] Co najczesciej ogladasz na yt? 
[O] Lubię sobie oglądać filmiki o samochodach, czasem sobie oglądne o gotowaniu, jakimś majsterkowaniu  jak coś zrobić, jakieś piosenki posłucham no i różne filmiki tak żeby się pośmiać, dowiedzieć się czegoś

[P] Co robisz 1 po przebudzeniu?
[O] Pierwsze to sobie myśle ,,ale bym jeszcze chwile pospał" 😞  lub przeglądam na szybko telefon

[P] o ktorej zazwyczaj wstajesz?
[O] A to różnie, aktualnie staram się wstać o godzinie 6/6:30. 

[P] Wierzysz w milosc przez internet?
Miales juz okazje takiej dowiadczyc?
[O] Tak wierzę że można poznać miłość swojego życia przez internet, ale mi się jeszcze to nie zdarzyło

[P] Czy sa osoby ktorych nie lubisz na forum?
[O] Powiedzmy że paru się znajdzie

[P] Lubisz sie chwalic?
[O] Czasami zdarzy się czymś fajnym pochwalić, ale tak to nie za bardzo, wolę zostawić to dla siebie

[P] Ile bys chcial dzieci w przyszlosci ,jesli wgl masz zamiar miec? 
[O] Tak chciałbym mieć dzieci, myśle że czwórka byłaby odpowiednia

[P] Dla kobiety kwiaty czy słodkosci?
[O] Wielki bukiet kwiatów ale słodkości owszem też bym dał jakąś bombonierkę w kształcie serduszka 😀

[P] Ślub w jakim wieku?
[O] Na ślub nigdy nie jest za późno ale Ja chciałbym tak do 30/35 wziąć ślub

[P] Herbatka czy Kawa?
[O] Herbatka z cytrynką, kawe tylko czasem popijam

[P] Nalesniki czy Omlet?
[O] Zawsze naleśniki! z bita śmietaną i dżem truskawkowy - mniam mniam 😋

[P] Aktywnosc fizczyna? Wymien jedna ktora lubisz ?
[O] Jak musze jedną to wybieram ćwiczenia na siłowni

[P] Czy jestes za aborcja? 
[O] i tak i nie, powiem tak że z jednej strony niech każdy robi jak uważa bo to jego osobista sprawa a z drugiej to nwm czy bym pozwolił na aborcje ale nie byłem nigdy w takiej sytuacji żebym musiał wybierać więc jestem neutralny

[P] Ulubiony gatunek muzyczny?
[O] Rap i hip hop to moje ulubione gatunki

[P] Komedie czy Horrory?
[O] Zdecydowanie wybieram komedie, za horrorami jakoś nie przepadam

[P] Co myslisz o Polskim rzadzie?
[O] Powiem tak delikatnie, zawsze mogło być gorzej 😅

[P] Ile masz wzrostu?
[O] 178 cm - nie za duży nie za mały lecz w sam raz

[P] Ulubiony kolor oczu?
[O] Ciężko wybrać 1, ale jak już muszę to podoba mi się kolor niebieski

[P] Lubisz sie angazowac?
[O] Lubię, wolę się zaangażować i zrobić tak aby było dobrze. Jak już coś robić to na całego

[P] Wymien jedno miejsce do ktorego chcialbys sie udac i dlaczego?
[O] Hiszpania na wyspe Gran Canaria, jakoś zawsze chciałem tam pojechać, chyba mnie te widoki przekonują

[P] Bedac malym dzieckiem co lubiles robic najbardziej?
[O] Spotykać się z kumplami, grać z nimi w piłke, łowić ryby i jeździć rowerami i czuć się tak bez problemowo

[P] Lubiles chodzic do szkoly?
[O] Oj nie! Nigdy nie lubiłem chodzić, w każdej klasie bardzo dużoo opuszczałem

[P] Praca marzen?
[O] To chyba własna firma związana z budowlanką

[P] Czy uwazasz ze bycie soba jest dobre czy moze warto czasami zalozyc maske?
[O] Moim zdaniem bycie sobą jest najlepsze, nie udawać nikogo tylko być takim jakim się urodziliśmy

[P] Stajesz sie najbiedniejsza osoba na swiecie co robisz w takiej sytuacji?
[O] Próbuje nie panikować ale będzie to trudne, i zaczynam myśleć, co by tu zrobić żeby się podnieść z tego marginesu

[P] Filmy na telewizorze czy laptopie?
[O] Od zawsze na telewizorze, większa ekranizacja i czuję lepszy klimat

[P] Latales kiedys samolotem?
[O] Nie, nigdy mi sie jeszcze nie zdarzyło ale wszystko przede mną

[P] Boisz sie pajakow?
[O] Jak byłem dzieckiem to troszke się bałem ale później po jakimś czasie mi ten strach zniknął

[P] Co sadzisz o wspolczesnej mlodziezy?
[O] Nie chce sie tutaj za dużo rozkręcać ale powiem że każdy był z nas młody i głupi 😄

[P] Popierasz polska Policje?
[O] NIE, nie popieram, niektórzy policjanci mega przesadzają i chętnie dał bym im w ryj xD

[P] Czy miales kiedys mysli co by bylo gdyby?
[O] Tak, nawet często tak sobie myślę

[P] Pesymista czy Optymista?
[O] Pesymista, zawsze jak coś planuje albo robię to myślę o złych stronach, o najgorszym że to sie nie uda a to coś tam, widzę to w złych barwach, często myśle pare razy jak coś zrobić żeby było dobrze ale nie zepsuć, wole wszystko najpierw dobrze przemyśleć

[P] Nosisz okulary?
[O] Nie nosze, na razie wzrok mam jeszcze dobry

[P] Lubisz biegac?
[O] Czasem lubię sobie pobiegać, ale nie za często

[P] Ogladasz pilke nozna?
[O] Teraz już nie za bardzo, tylko takie ważniejsze meczyki jak finały itp, po prostu zaczęło mnie to nudzić, ale dawniej każdy mecz się oglądało nawet miałem cały pokój w plakatach piłkarzy i drużyn

[P] Seans z rodzina czy wypad z przyjaciolmi?
[O] kurde no nwm co wybrać, więc nie odpowiem, pomidor 😛

[P] Jestes rodzinna osoba?
[O] Wydaje mi się że tak jestem.

[P] Bali czy Malediwy? Dlaczego?
[O] Ale trudne te wybory dałaś! W sumie to i to jest bardzo ładne, niech będą malediwy 😃

[P] Znajdujesz pieska malego przywiazanwgo do drzewa,staje sie Twoim kompanem czy go zostawiasz?
[O] Zdecydowanie zostaję moim kompanem, zabieram go do domu !

[P] Czy sa osoby ktore Cie bardzo irytuja?
[O] Są to osoby które nie mają za grosz kultury i tacy którzy nie szanują innych osób i wywyższają się

[P] Sposob na bol zeba?
[O] Nie mam żadnych sposobów, po prostu biore tabletke przeciwbólową i do spania na pare godzin ale i tak czasami to nie pomaga 😞

[P] Uwazasz ze powiedzenie “Nie wchodzi sie do tej samej rzeki 2 raz” to prawda? 
[O] Wydaje mi się że czasami można zaufać i wejść 2 raz w to samo

[P] Czasami warto trzymac jezyk za zebami czy moze lepiej mowic co sie mysli?
[O] Lepiej czasem ugryźć się w język i zostawić co sie myśli tylko dla siebie

[P] Szczerosc czy slodkie klamastwo?
[O] Opcja pierwsza szczerość.

[P] Ulubiony aktor?
[O] Lubie aktora Adam Sandler, ale nie mam ulubionego

[P] Lubisz kabarety?
[O] Teraz już nie, nie chce mi się ich oglądać, większość kabaretów nie są w moim humorze.

[P] Co chcialbys zmienic na ta chwile?
[O] Jest troche rzeczy które bym chciał zmienić, takie największe to chyba wyjechać za granice i poczuć smak lepszego życia 🙂

[P] Wierzysz w znaczenia snow?
[O] Raczej nie, ale lubie czasem poczytać co oznaczają lub słuchać innych osób które sie na tym znają 

[P] Lubisz pomagac? 
[O]Lubię pomagać innym, gdyż warto zobaczyć, że można jeszcze sprawić komuś przyjemność 😀 i prawdopodobnie Ja będe czasem potrzebował pomocy i mam nadzieję że też mi pomogą

[P] Czy zgodzisz sie ze stwierdzeniem “Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie”?
[O] Haha, wydaje mi się że czasem może tak być

[P] Zle uczynki do nas wracaja?
[O] Myślę że tak, karma zawsze wraca

[P] Ile zwiedziles miast w Polsce?
[O] Nie za dużo, nie za mało myślę że te ważniejsze zwiedziłem

[P] Rozmiar buta?
[O] Mój rozmiar buta too 42

[P] Umiesz plywac?
[O] Nie umiem, zawsze chciałem się nauczyć ale mi to za bardzo nie wychodziło, szybko się denerwowałem i dałem sobie z tym spokój ale jeszcze może kiedyś będzie okazja

[P] Jestes alergikiem ?
[O] Nie, nigdy nie byłem na coś uczulony

[P] Co sadzisz o operacjach plastycznych ? Podjał bys sie takiej?
[O] Jeśli zostało to wymyślone to ktoś musi z tego korzystać, wszystko jest dla ludzi tylko trzeba robić to z umiarem, Ja raczej bym się takiej nie podjął, no chyba że bym musiał

@ Książę Nieporządek.


[P] Co tam?
[O] U mnie dobrze, ale zawsze mogło być lepiej, pogoda troche nie dopisuje ale mam nadzieję że nie długo będzie słonecznie. 🙂 

Dziękuje za uwagę i za pytanka 😄 , subskrybujcie i lajkujcie, a do następnego PO nominuję @ Michauu  miłej zabawy!

  • Lubię to! 3
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tych pytań:p Dobra robota Browars 😎

  • Ulalala! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super 

  • Ulalala! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Super odpowiedzi, często rozbudowane i można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. 😛

Zostawiam plusa za robotę!

  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.