Skocz do zawartości

Odpowiedzi Michauu


Michauu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynajmy więc!

 

@ dopek

[P] Kogo najbardziej lubisz z forum?
[O] Nie mam najbardziej ulubionej osoby, każdego szanuję i traktuję na równi więc śmiało stwierdzam, że lubię wszystkich 🙂 

 

[P] Jakiego serwera Ci najbardziej brakuje na forum?
[O] Gdyby pojawił się serwer typu 4/5 maps to mógłbym coś zagrać 

 

[P] Masz w planach startować na jakąś rangę? 
[O] Mam swoje sprawy dorosłego faceta więc nie mam na to czasu i chęci. Ogólnie brak parcia

 

[P] Blondynki czy brunetki?

[O] W tej kwestii nie ma "czy". Jedne i drugie ^^

 

[P] Z kim na forum masz najlepszy kontakt?
[O] Na chwilę obecną nie mam jakichś specjalnych kontaktów z żadnym z forumowiczów

 

[P] Jaką mapę z Counter Strike najbardziej lubisz?
[O] Najbardziej to Inferno

 

[P] Twoja ulubiona broń z csa? 
[O] AK 47

 

[P] Jaki był Twój ulubiony przedmiot szkolny?
[O] Chemia, ale też na równi z nią postawię matmę

 

[P] Skąd pomysł na nick?
[O] Po prostu od imienia

 

[P] Kogo najczęściej oglądasz na youtube/twitchu?
[O] Lubię oglądać filmy dotyczące motoryzacji więc dla śmiechu chętnie oglądam Wazzupa czy też Kickstera itp.

 

@ Lukrecja

[P] Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na wakacje?
[O] Jak najbardziej coś w stylu wyspy gdzie jest ciepło i przyjemnie typu Cypr, Malta, ale też chętnie zwiedzę całą Polskę

 

[P] Jakie cechy cenisz w ludziach?
[O] Jak wszyscy szczerość, ale istotna jest również zaradność. Lubię osoby potrafiące radzić sobie w życiu. Kolejną cechą jest otwartość/komunikatywność, gdyż uwielbiam kiedy dla danej osoby nie ma tematów tabu i można o wszystkim rozmawiać.  Dodatkowo cenię sobie, gdy ktoś jest zaangażowany w znajomość, interesy, pracę itd bo z czasem staje się dla mnie osobą godną zaufania na danych płaszczyznach co równie jest dla mnie ważną kwestią 😄 

 

[P] Czego się bałeś jako dziecko?
[O] Pogrzeby.. Kiedy zmarł mój dziadek, a ja wtedy miałem 6 lat to strasznie utkwiło mi w pamięci i było uciążliwe.

 

[P] Jakie jest Twoje hobby? 
[O] Moją pasją jesteś Ty Monia! Interesuje się też motoryzacją oraz chętnie coś rozkręcę, skręcę, pomaluję, utnę, wywiercę, wyszpachluje etc. więc majsterkowanie 😛 

 

[P] Kim chciałeś zostać, kiedy byłeś dzieckiem?
[O] Jak tylko zacząłem chodzić do szkoły zechciałem zostać nauczycielem. Trzymałem się tego, aż do liceum 

 

[P] Bez czego nie wyjdziesz z domu?
[O] Telefon, portfel, a w nich są ważne rzeczy 

 

[P] Jak dobrze potrafisz tańczyć?
[O] Zawsze zaniżam swoje oceny, aczkolwiek biorąc pod uwagę, umiejętności i opinie towarzyszek oraz innych znajomych to odpowiem nieskromnie 9/10. Ps Uwielbiam statystykę XD

 

[P] Lubisz niespodzianki?
[O] Kiedyś byłem sceptycznie nastawiony, ale na chwilę obecną zacząłem je lubić bo potrafią coś ciekawego wnieść do życia 🙂 

 

[P] Gdybyś mógł być kim tylko zechcesz, to kim byś był?
[O] Premierem XD

 

[P] Ulubiona potrawa oprócz pierogów i kotleta?
[O] Proste! Szaszłyki!

 

[P] Kiedy zgubisz piwny brzuch?
[O] Ej no nigdy nie byłem otyły, a w okresie ostatnich 3 miesięcy schudłem 7 kilo! Resztę musze zostawić bo wszyscy mówią, że będę jak patyk i to będzie na moją niekorzyść

 

[P] Jakich pytań nie lubisz?
[O] Nie ma dla mnie pytań mało wygodnych. Lubię wszystkie pytania i zawsze odpowiem na każde, które zostanie zadane, ale też chętnie odpłacam się zadawaniem pytań 😄 

 

[P] Co poprawia Ci nastrój? 
[O] Ludzie którzy potrafią mnie wspierać w trudniejszych chwilach oraz potrafiących się wspólnie cieszyć gdy osiągam sukcesy

 

[P] Żubrówka czy Wyborowa?
[O] Z dwojga złego jestem bardziej skłonny ku Żubrówce 😄 

 

[P] Pomidorówka z ryżem czy z makaronem?
[O] Z ryżem, ale z makaronem również mogę zjeść

 

@ Pyskata

[P] Jaki jest Twój największy w życiu przypał?
[O] Zdecydowanie dachowanie autem. Kiedy wszyscy wiedzieli, że nic mi nie jest po tym zdarzeniu to zaczęli cisnąć bekę z takiego rajdowca XD

 

[P] Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?
[O] Jedna? Ja mięsożerny jestem, więc kotlety schabowe, mielone, ale też pierogi czy gołąbki. A jakąś zupkę pomidorową czy fasolkę też by się zjadło. 

 

[P] Jaki jest Twój ulubiony sposób na spędzenie wolnego dnia?
[O] Podczas mojego wolnego dnia lubię nadrabiać kwestie dotyczące utrzymywania znajomości z ludźmi, wyjdę gdzieś, jakaś mała aktywność przy spotkaniach itd.  Ale też chętnie przejrzę informacje dotyczące handlu nieruchomościami czy pojazdami. Krzyżóweczkę strzelę sobie w komplecie z piwkiem. No i też zadbam w wolnej chwili o dom czy samochód. 

 

[P] Czy jesteś bardziej typem osoby „pracującej by żyć” czy „żyjącej by pracować”?
[O] I to jest bardzo ciekawe, bo W przypadku mojej osoby załapuję się na jedną i drugą kwestię 😛  

 

[P] Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz rano?
[O] No na kibelek no XD

 

[P] Gdybyś mógł mieć super moc, co by to było?
[O] Cofanie się w czasie. Byłoby to dla mnie rozwiązaniem pewnych rozterek 

 

[P] Co uważasz za atrakcyjne u kobiety?
[O] Z charakteru to właśnie wcześniej wspomnianą komunikatywność oraz zaradność czy też zdecydowanie. W kwestii wyglądu to uwielbiam kobiety ze ślicznymi buziami. Pełne uśmiechu. I jest też kwestia oczu.. lubię w nie patrzeć i musi być w nich "to coś" taka iskierka. Bo z oczu można wiele odczytać 😉  

 

[P] Co uważasz na temat sieci? 
[O] Bardzo fajna. Podoba mi się 😄 

 

[P] Z kim z forum masz najlepszy kontakt? (Dlaczego ta osoba) 
[O] To pytanie było już wyżej

 

@ Mała_Wredna Only DD2

[P] Ulubione danie?
[O] Było!

 

[P] Lubisz dominować? 
[O] W pracy to tak, ale ogólnie jestem bardzo ugodowym facetem 🙂 

 

[P] Lubisz jeść słodkie?
[O] Oczywiście!

 

[P] Gdzie widzisz siebie za 10 lat?
[O] To odległy termin więc ciężko przewidzieć, ale dom mam, drzewo posadziłem, zostało tylko jedno..

 

[P] Z kim najbardziej lubisz pisać z forum?
[O] Z Tobą żabciu XD Staram się być osobą komunikatywną więc ze wszystkimi na czacie chętnie piszę jak mam tylko możliwość

 

[P] Twój najlepszy przyjaciel z sieci?
[O] Nie mam przyjaciół z sieci, mam tylko przyjaciół od serca

 

[P] Masz dzieci?
[O] Nie mam

 

[P] Masz kobietę?
[O] Od niedawna spotykam się z pewną osobą, ale mimo że z zewnątrz zaczyna wyglądać to poważnie to tak naprawdę nie jest niczym zobowiązującym 🙂 

 

[P] Lato czy Zima?
[O] Jedno i drugie ma swoje zalety, ale zdecydowanie lato!

 

[P] Masz zwierzęta?
[O] Niestety nie

 

[P] Pracujesz? Jeśli tak to opowiedz o tym.
[O] Pracuję jako zastępca kierownika działu w markecie budowlanym. Jak każdy z pracowników zajmuję się towarem oraz obsługa klienta, ale ponadto do moich obowiązków należą bieżące zamówienia działu elektronarzędzi, elektryki oraz tzw wagówki czyli rózne żelastwa. Zajmuję się też zamówieniami tygodniowymi, a także specjalnymi dotyczącymi klienta indywidualnego(to już na całym obiekcie). Na moich barkach spoczywa też zabezpieczenie  sklepu, czyli plombowanie i alarmy. Niekiedy zdarza się, że ze względu na intensywność dostaw wsiadam też na wózek widłowy i ogarniam kwestie magazynowe.  Suma sumarum jest tego trochę 😛 

 

[P] Wymarzone auto?
[O] Przekładam marzenia na realia i chciałbym kupować nowe auta z salonu co też zrobiłem. Aktualnie podoba mi się Cupra Formentor i myślę, że za jakiś czas ją nabędę 😄 

 

[P] Kim jesteś z zawodu?
[O] Nie pracuję w zawodzie. Skończyłem studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska, a moja specjalizacja to zarządzanie w gospodarce komunalnej, a dodatkowo inwestycje związane z odnawialnymi źródłami energii 🙂 


[P] Lubisz gotować?
[O] Coś ostatnio zacząłem ogarniać, ale powiem szczerze, nie lubię XD

 

[P] Blok czy Domek?
[O] Bez dwóch zdań domek

 

[P] Góry czy morze? Dlaczego?
[O] Jedno i drugie jest spoko, ale na dzień dzisiejszy to góry. Dlaczego? Spacerek, a podczas niego zaciąganie się tym cudownym powietrzem. Następnie jakiś dobry obiad w góralskiej karczmie, a gdy zacznie zapadać zmrok to domek, taras, ognisko, dobry podkład muzyczny, drineczek w dłoni, a to wszystko w miłym towarzystwie w okrasie zachodzącego słońca! Czujesz to kurde, czujesz? 

 

[P] Ile jesteś w stanie wypić? 
[O] Teraz już nie ma takiego chlańska jak kiedyś i piję na tyle aby być na chodzie. Pewnie połóweczkę czystej wezmę na głowę i jest git 😄 

 

[P] Lubisz wesela?
[O] Lubię ponieważ jest to świetna okazja na wspólne spotkanie z rodziną, sąsiadami i znajomymi w jednym miejscu, gdzie można się wspólnie bawić. Nie będę ukrywał bo lubię też coś zaśpiewać, opowiedzieć i ogólna heca na takich imprezach 😉 

 

[P] Umiesz tańczyć?
[O] Według tego co wszyscy mówią to ogarniam i jest elegancko

 

[P] Jesteś zboczony?
[O] Pewnie, że tak. Czasem zarzucę jakąś taką kwestią tego ten.. ale najczęściej ma to miejsce w gronie bliższych znajomych 

 

[P] Kwiaty dla kobiety czy słodkości?
[O] Raz jedno, a raz drugie. Czasem w pakiecie nawet! Takie rzeczy po prostu warto robić dla cudownych pań 🙂 

 

[P] Miłość czy przelotne romanse?
[O] Trafił się i romans.. Jednak wybieram miłość.  To bardzo piękne uczucie oraz istotne dla mnie i w trakcie jego trwania można się pokusić o różnego rodzaju romanse z tą jedyną osobą właśnie 😄 

 

[P] Ile masz w planach dzieci?
[O] Ile by ich nie było wszystkie przyjmę, będę szanował, dbał, kochał i starał się wychować na wartościowych ludzi. I ciekawostka! Kiedyś miałem okazję być na imprezie gdzie spotkałem osobę ze zdolnościami dotyczącymi wróżb. Wyszło mi , że będę miał w odpowiednio syna, córkę i kolejnego syna, więc może ta trójka faktycznie będzie XD

 

[P] Jesteś uzależniony od telefonu?
[O] Raczej tak. Mój telefon w ciągu dnia narażony jest przynajmniej na kilka wiadomości tekstowych czy rozmów więc jakoś jestem przywiązany

 

[P] Ulubiony serwer?
[O] Na ten czas to DD2

 

 

Z tego miejsca dziękuję @ Browars za nominację 😛 A Wam wszystkim za zadane pytania na które z przyjemnością mogłem odpowiedzieć. Osobą, którą nominuję jest @ Książę Nieporządek. więc powodzenia Kuba!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superanckie odpowiedzi, coś już więcej się dowiedziałam o Tobie!

Zostawiłam serduszko za odpowiedzi! 😉 

  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.