Skocz do zawartości

Marzenia wśród Maliversów


Mi3L0nK4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jakimś dziennikarzem nie jestem ale chcę dać coś nowego na naszym forum.

 

Chciałbym ruszyć z serią mini-wywiadów na temat marzeń wśród Maliversów.

 

Pierwszym biorącym udział w moim autorskim projekcie będzie admin serwera dd2 @ Marcin.exe Only DD2.

 

 

Witam Ciebie Marcinie, będziesz pierwszą "ofiarą" mojego autorskiego projektu 😁😁

 

Marcinie czym są dla Ciebie marzenia?

 

 

 

Cześć Błażej! Dziękuję, że pomyślałeś o mnie, chętnie wezmę udział w tym projekcie. 🤓

 

Czym są dla mnie marzenia? Hm, rzadko miewam chwilę w których oddaję się marzeniom, ale myślę, że marzenia to coś co pozwala nam uciec do naszej "idealnej rzeczywistości". Wyobrażamy sobie nasze pragnienia a niektóre z nich przekuwamy w cel, który następnie próbujemy osiągnąć. 🙂 

 

 

 

Bardzo fajnie napisane, teraz proszę Ciebie zdradź naszym czytelnikom największe marzenie z dzieciństwa, co to było ciekawego?  

 

 

 

Oj w dzieciństwie miałem dużo marzeń. 😂 Takim największym było zostać profesjonalnym piłkarzem- rzecz jasna. 🤪 Duża część mojego dzieciństwa to piłka nożna. Codzienne wypady na orlik z najlepszymi kolegami, całe dnie spędzone na boisku, to dzięki temu narodziło się marzenie żeby zostać profesjonalnym piłkarzem i grać u boku największych piłkarskich gwiazd. 😃 Teraz już tylko od czasu do czasu wyjdę ze znajomymi pokopać w piłkę, jak za dawnych czasów. 🙂 Ale wciąż na luzie mógłbym grać jako numer 10 dla Manchesteru United. 🤪🤭 

 

 

 

 

Widząc po Twojej odpowiedzi ulubionym klubem jest Manchester United, co do Twojego marzenia z dzieciństwa to gra na profesjonalnym poziomie w piłkę stało się największym niezrealizowanym marzeniem? a może posiadasz już spełnione marzenie z dzieciństwa?

 

 

 

 

Większość z moich marzeń w dzieciństwie było nierealne. 😂 Natomiast chciałem mieć bezproblemowe życie, co się nie spełniło. 🤪 Ale to dobrze, bo co by to było za życie? 😃 A więc, odpowiadając na pytanie, nie spełniłem chyba żadnego swojego marzenia z dzieciństwa. 🙂

 

 

Wielka szkoda, że nie udało się ich spełnić, może powiesz nam o teraźniejszych marzeniach, są takie?

 

 

 

Oczywiście, że są. I nawet chciałbym się nimi z Wami podzielić, ale wtedy się nie spełnią 😄 Więc odpowiem tylko tym, że mam marzenia. 🙂 

 

 

 

Życzę spełnienia, teraz jednak będziemy zbliżać się do końca i zadam Tobie ostatnie pytanie, czym byłby świat bez marzeń?

 

 

 

Myślę, że życie bez marzeń nie miałoby sensu. Marzenia mają wpływ na nasze samopoczucie i dają nam ogromną satysfakcję gdy je spełnimy. 🙂 

 

 

 

Tak więc jeszcze raz życzę spełnienia marzeń, dziękuję za poświęcony czas i miłego dnia 😝😝😝

 

 

 

 

Haha 😄 Ja również Tobie dziękuję i miłego dnia. 🤪 

 

 

Tak więc doszliśmy do końca pierwszego mini-wywiadu, chciałbym poprosić o konstruktywną krytykę jeżeli będzie potrzeba, ocenę tego pomysłu oraz wyrażenie zdania na temat czy interesuję was ten projekt. 

Przepraszam jak coś źle wygląda ale robiłem to na telefonie bo chwilowo brak dostępu do komputera.

 

 

  • Lubię to! 2
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyszło! Fajnie, że mogłem wziąć w tym udział 😄

  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale popracowałbym nad oprawą.  Mi osobiście się to niewygodnie czytało. Wszystko takie samo, przerwy między pytaniami kilometrowe XD

 

Lekko do poprawki, ale fajniusie ^.^ 

  • Lubię to! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mała_Wredna napisał:

Osobiście uważam,że kreatywny pomysł,ale trochę krótkie i nie wyglada estetycznie ^^ pozdrawiam

To ma być właśnie krótkie, co do wyglądu kwestia gustu ale zarazem i dopracowania

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.