Skocz do zawartości

Marzenia wśród Maliversów odcinek 2


Mi3L0nK4

Rekomendowane odpowiedzi

marzenia.thumb.png.59f42add534756646b59f08ccf84475b.png

 

Dziś drugi odcinek mini-wywiadów pt. "Marzenia wśród Maliversów", tym razem odpowiadać będzie szefowa tej sieci @ Malinaa..

 

 

 

Witam Ciebie Agato, bardzo dziękuję za znalezienie czasu w swoim napiętym grafiku, teraz przejdźmy do meritum, powiedz nam czym dla Ciebie są marzenia?

 

Marzeniem jest zazwyczaj coś czego bardzo pragniemy a dla nas jest to nieosiągalne bądź tylko tam myślimy, że nie jest.

 

Ciekawa odpowiedź, skoro masz takie podejście do tematu to jakie miałaś największe marzenie z dzieciństwa?

 

U mnie marzenia zmieniają się z wiekiem, bądź jakieś dochodzą. W dzieciństwie pamiętam marzyłam o tym żeby mieć lewa.😅

 

Bardzo ciekawe marzenie, a powiesz nam dlaczego chciałaś mnie króla zwierząt? 😉

 

Jestem do tej pory zakochana w bajce disnaya Król Lew, zaczęło się to od dziecka i dlatego wtedy miałam takie marzenie, mieć lewa najlepszego przyjaciela.

 

Kto nie kocha Króla Lwa, a jak już powiedziałaś wcześniej, że marzenia zmieniają się u Ciebie z wiekiem a nawet dochodzą, czy jest szansa na to byś zdradziła nam chociaż jedno teraźniejsze marzenie?

 

Jest to marzenie dość złożone, bo szczerze marzę o spokoju i o domu pełnym miłości.

 

Twoje marzenie jest złożone, jednak zarazem piękne w swojej prostocie. Chciałbym się dowiedzieć kiedy najwięcej marzysz, w jakiej chwili? Może bywa to wieczorem w łóżku przed spaniem? A może w innej wolniej chwili?

 

Szczerze? Najczęściej jak jest mi źle to przypomina mi się marzenie, które już znasz. 🙂

 

Przynajmniej marzenia sprawiają Tobie przyjemność, która jest potrzebna w tych chwilach. Marcinowi zadałem pytanie na temat świata bez marzeń, Tobie chciałbym zadać troszkę inne a zarazem ostatnie, co myślisz o fundacjach spełniających marzenia tych najmłodszych?

 

Myślę, że to świetny pomysł. Spełnianie marzeń napędza na działania, człowiek wtedy czuje, że może wszystko a dodatkowo pojawia się uśmiech na twarzy a u dziecka to tym bardziej ważne. 🙂

 

Myślimy podobnie, a teraz chciałbym Tobie jeszcze raz podziękować za poświęcony czas i życzyć spełnia marzeń oraz miłego dnia 😁

 

Dziękuję i wzajemnie! Udanego dnia. 🙂

  • Lubię to! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, OgnisTy MielCar napisał:

Myślę, że to świetny pomysł. Spełnianie marzeń napędza na działania, człowiek wtedy czuje, że może wszystko a dodatkowo pojawia się uśmiech na twarzy a u dziecka to tym bardziej ważne. 🙂

Dokładnie 🤓

Fajnie to wygląda, plusik!

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.