Skocz do zawartości

Oszuści i złodzieje.


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was użytkowników dziś chciałbym poruszyć temat który najbardziej chcę skierować do początkujących

którzy wchodzą w świat counter-stike'a.

 

Mianowicie chodzi mi o złodziei i oszustów którzy czekają tylko na ludzi nieświadomych i naiwnych.

Więc lecimy. :)

 

 

Chyba każdy z Was zastanawiał się kiedyś co zrobić żeby dostać "darmowe" euro lub skiny na steam.

Wpisując w google ,,darmowe skiny/eruro na steam'' wyskakuję nam masa różnych poradników/filmów - lecz czy to czasem nie są oszuści i złodzieje?

Ja postanowiłem to sprawdzić wpisałem sobie na YouTube darmowe euro na steam i wyskoczyła mi masa filmów ja wybrałem ten:

Na wstępie prowadzący informuję nas że pokaże jak zdobyć darmowe pieniądze na steam.

Wszystko idzie świetnie i osoba na filmie pokazuję nam że po wpisaniu numeru telefonu w celu weryfikacji dostajemy wybraną kwotę na steam (kod PeaseOfCard)

Więc ja jako iż nie jestem typem osoby która wydaje miliony złotych na gry/skiny od razu wszedłem na stronkę podaną w opisie.

http://nagroportal.pl/steamdoladowanie/urz8dr1

 

Wybieram sobie kwotę doładowania i wyskakuje mi okienko gdzie musze podać numer telefony do "weryfikacji" jak mówi osoba na filmie.

Wpisałem numer ale patrzę obok piszę mi ,,korzystając z naszych usług akceptujesz regulamin naszego serwisu" więc zadałem sobie pytanie jaki regulamin cofnąłem stronę i widzę

że sms który do mnie przychodzi kosztuje mnie 30,75zł brutto płacimy a i tak nikt z nas nie otrzyma tych pieniędzy.

No właśnie ale na filmie mówił że za darmo :(:(

Ludzie bądźmy szczerzy nikt nie da wam pieniędzy za darmo.

 

 

Dlatego przestrzegam Was tych którzy o tym nie wiedzą abyście nie dali się tak oszukać gdzyż osoby te mogą was nieźle oskubać z kasy.

I pamiętajcie inne strony działają na tej samej lub podobnej zasadzie.

 

 

Dziękuję za uwagę JEBEE

 

 

Jeśli mój materiał ci się podobał zostaw po sobie ślad w formie + i miłego komentarzu.

 

  • Lubię to! 5

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magik to serio masz się czym chwalić. Brawo za pomysł uświadomienia nieświadomych. Ogl istnieją stronki na których, dzięki grze w gry można zarobić 5 euro na steam albo jakieś gierki itp.

 

Ja osobiście polecam dogry.pl . Kilka razy piątke wyrwałem ;) Czasem trzeba długo czekać za nową dostawą doładowań ale moim zdaniem warto. Pograsz sobie i zarobisz 5 ojro na steamie.

  • Lubię to! 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Magik napisał:

Moim zdaniem jeżeli ktoś jest sam jakimś kretynem to da się oszukać i tyle w temacie kiedyś kolesie wyjeba*em na 250 zł :D

Dojrzałe i siw chwal,  jesteś żałosny jak zawsze :śmiech:

A tak to ladna praca 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis dogry.pl jest chyba jedynym, na którym faktycznie za poświęcony czas, coś dostaniesz. Sam wyciągnąłem stamtąd 2 doładowania do LoL'a, więc wiem, że działa. Nie ma płatnych subskrypcji sms, ani innych tego typu haczyków. Reszta, to zwykły bubel na kołach, który liczy na naiwniaków 

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.