Skocz do zawartości

Podanie o Opiekuna serwera DD2


reidenshi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper 

Wiek: 19

Nick: GOD DAMN

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:561392779

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Ogólnie to chciałbym coś zrobić na korzyść sieci, z racji takiej że znam się na serwerach pomyślałem że mógłbym pomóc, coś pozmieniać żeby przyciągnąć uwagę innych graczy.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: ONLY DD2

Dlaczego akurat ten serwer?: Nad cs 1.6 spędziłem sporo czasu a tylko tu taki widzę.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak oraz Współwłaścicielem nie jednego serwera.

Znajomość amxx i panelu (0-10): AMXX znam w skali 6-7/10, dawno nie bawiłem się nad pluginami więc to kwestia przypomnienia sobie, co do panelu zależy od hostingu na jakim jest serwer ale znam bardzo dobrze

1shot1kill

Pukawka

Hostplay

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Kwestia dogadania z właścicielem ile i co jaki czas

Coś o sobie: Joł jestem Kacper, mam 19 lat, pochodzę z województwa śląskiego, w wolnym czasie wychodzę z znajomymi, lubię podróżować. 

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo opiekun by się przydał, to fakt.

Ale jako opiekun powinieneś coś tam przynajmniej grać na serwerze, co ja mówię, powinieneś wchodzić najczęściej jak możesz, a po gametrackerze nie widać, żebyś był chociaż raz na serwie, przynajmniej po tym nicku, który podałeś.

Ten oto chyba jedyny powód skłania mnie do dania decyzji na nie ;v

 

Edit: dodatkowo sądzę, że powinieneś zacząć najpierw od admina, a potem złożyć podanie na opiekuna. 

  • Lubię to! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Chwilowo przyjęty, zobaczymy jak się dogadamy. Patrząc po aktywności i zaangażowaniu innych nie ma co liczyć na podanie od kogoś innego. 

Witam na pokładzie. 🙂

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.