Skocz do zawartości

Redaktor JEBEE


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Łukasz
Wiek: 16
Staż na forum:  od 10 września
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Hmm, jestem miły i pomocny dla innych użytkowników. Udzielam się w postach i na SB. Pełniłem już tę funkcję. Znam zasady ortografii, interpunkcji i gramatyki.  Mam dużo wolnego czasu, ponieważ siedzę w internacie. A przede wszystkim sprawia mi to przyjemność.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie (gazetka szkolna, blog itp.):  Na innych forach pełniłem już tę funkcję.  Ponadto w podstawówce robiliśmy gazetki na różne wydarzenia :D
Próbny wywiad/news:
1. sporo wolnego czasu,  JEST
2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność,   TAK
3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,  umiem co widać po moich wypowiedziach
4. minimum 15 - 16 lat,  mam 16
5. brak warnów,  tak
6. minimum 50 postów ,  niestety nie ale da się to nadrobić
7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci  Niestety nie

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Lecz na okres próbny.

Nowa osoba.

Mam nadzieje ze wporawadzisz cos nowego swiezego co bedzie sie milo czytalo i czekalo na kolejny taki temat.

Mam nadzieje ze to co bedziesz tworzyl będzie pisane wlasnymi rękoma oraz z głowy i tylko bedziesz sie wspomagal roznymi zrodlami a nie przepisywal żywcem jak to leci i szedl na latwizne bo nie tedy droga redaktora. Na naszej najlepszej sieci redakcja jest na bardzi wysokim poziomie i mam nadzieje ze ja jeszcze podwyzszysz albo niechetnie to mowiac ale go utrzymasz.

Mam nadzieje ze nie zawiode sie na tobie podpisujac sie pod tym podaniem pozytywnie i bedziesz jak jak najbardziej to mozliwe i jeszcze bardziej pisal w dziale redaktorskim.

Życzę abyś nim został i pokazal swoja klase!

 

Mam nadzieje... Ja to jestem kreatywny w pisaniu, hahaha

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci szansę. Jako, że nie ma sporo redaktorów to można Cię wypróbować (w zasadzie jest tylko jeden). Mam nadzieję, że nie będziesz taki jak Fizuu i nie spierdzielisz na inną sieć, bo dali Ci lepszą rangę. Okres próbny jak najbardziej. Zobaczymy co zdziałasz. Powodzenia.

 

I najważniejsze. Masz tak samo na imię jak ja :D

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

A ja wbrew innym jestem na nie.

Napisales ze udzielasz sie w postach, tymczasem masz ich 6..  nie znam Cie okej masz jakis tam kredyt zaufania u administracji w koncu jestes opiekunem serwera ale jak to jest ze sa wymagania a my ani razu sie do nich nie zastosowalismy przy rekrutacjach. Reasumując jestem na nie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjęty. Zgłoś się do Creatinga aby dowiedzieć się, gdzie potrzebuje pomocy. :)

Powodzenia. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.