Skocz do zawartości

Rezygnacja - martini.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 05.07.2021
Stanowisko, z którego rezygnuje: Junior/Właściciel DC
Powód: Nie wiem czy musze coś konkretnie pisać, bo chyba każdy widzi jak często ostatnio przebywam na forum i ile robię, czyli prawie wcale i prawie nic. W skrócie-brak czasu i chęci na wchodzenie i robienie czegoś na forum, a nie chcę siedzieć tylko na randze i nic nie robić, bo są kandydaci na te stanowisko, którzy w obecnym troszkę trudnym czasie dla forum mogą bardziej pomóc Agatce niż ja. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim użytkownikom forum oraz administracji, uważam, że pomimo osobistego bycia jebanym dzbanem sporo wam pomogłem i przebyłem tu naprawdę świetne lata mojego życia! Ale pamiętajcie, wciąż jestem do waszej dyspozycji na lolu, steamie, discordzie i facebooku ❤️ POZDRO!

 

edit: zapomniałem dodać. 

Mam ogromną nadzieję, że jak wrócę tu za kilka lat to forum nadal będzie stało, funkcjonowało i to nawet lepiej niż obecnie! 👻

  • Lubię to! 1
  • Smutny 5
  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzięki za wszystko, miałeś swój super okres tutaj gdzie sciagales dużo ilość ludzi. Teraz potrzebujemy jeszcze bardziej pomocy, jak widzicie wchodzimy w okres wakacyjny gdzie jest ciężko, a też nie ukrywam że ja prywatnie mam ciężki okres i aktualnie przechodzę małe załamanie nerwowe. 

Życzę udanych wakacji! 🙂

 

YdWfpc0.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.