Skocz do zawartości

Podyskutuj vol. 1


Mi3Lc4R

Rekomendowane odpowiedzi

podyskutuj.thumb.png.8fa731d7ff25e4e61bb50dfd04e8fae8.png

Witam, chcę ruszyć z nową serią pt. " Podyskutuj z Malivers"

Raz na tydzień będę zadawał pytanie po to by poznać wasze zdanie na dany temat, tematy będą czasem kontrowersyjne i czasem lekkie.

Podczas dyskusji obowiązywać będzie jedna zasada, mianowicie KULTURA WYPOWIEDZI !!!!

 

Czy aborcja powinna być legalna w Polsce?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie,ze tak.Kazda kobieta powinna miec wybor i mozliwosc decydowania o swoim ciele.Nasze cialo nie jest maszyna do rodzenia.Nie chcesz ?Nie rodzisz. Tak samo uwazam o chorych dzieciach,badz wykrytych chorob? Dlaczego my kobiety musimy cierpiec i patrzec na cierpienie naszych dzieci? Zalezy nam na szczesciu cudu w brzuchu,rodzenie dziecka z ciezkimi chorobami to jak patrzenie na wyrok. Powinno byc to w 100% legalne,my jako matki powinnismy wiedziec co dobre dla dziecka.Tak samo dlaczego dzieci maja rodzic sie w patologii i wychowywac np.w pijackiej rodzinie? Malo sie slyszy o molestowaniu malych dzieci? Lepiej zeby taka patola usunela niz dala mu zycie w postaci koszmaru i urazu do konca zycia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się ze swojego punktu widzenia, jestem zdania takiego, że do jakiegoś stopnia tak powinna być, w przypadku gwałtu, stwierdzonych chorób, które uniemożliwiają normalne życie, w przypadku zagrożenia życia matki oraz w 100% stwierdzeniu, że dziecko urodzi się martwe lub umrze w kilka dni po porodzie.

Niestety są także przypadki, dla których jestem za tym by tu nie można było wykonać aborcji, taka dziewczyna co idzie w balet da byle komu i później ona chce aborcji, nie wtedy powinna oddać dziecko bo jest sporo rodzin, które nie mogą mieć dzieci, kolejnym przykładem może być zespół downa, moim zdaniem takie dzieci powinny się rodzić.

Takie jest moje zdanie z mojego męskiego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.