Skocz do zawartości

#2 kartka z kalendarza


JEBee

Rekomendowane odpowiedzi

beznazwy.png

 

02.10 październik

 

wwerr.png

 

Aleksandra, Antoni, Berengar, Eleuteria, Eleuteriusz, Eluetry, Leodegar, Nasiębor, Ursycyn i  Teofil.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 

112.png

 

Międzynarodowy Dzień bez Przemocy - ustanowiony 15 czerwca 2006 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ
1413 - Zawarcie uni horodelskiej pomiedzy Koroną Królestwa Polskiego, a Wielkim Księstwem Litewskim
1794 - Zwycięstwo Kosciuszkowców nad Prusami w bitwie pod Bydgoszczą
1939 - Kapitulacja Helu, ostatniej twierdzy kampani wrześniowej
1951 - Urodził się Gordon Matthew Sumner, znany pod pseudonimem Sting, brytyjski aktor, muzyk, kompozytor, wokalista
1992 - Bund skazańców w jednym z najsłynniejszych więzień na świecie - brazylijskim Carandiru, okupione śmiercią ponad 100 osadzonych
2015 - Premiera filmu "Marsjanin", w reżyserii Ridleya Scotta, będącego ekranizacją książki Andy'ego Weira o tym samym tytule

Koncerty:
Animals As Leaders oraz Ben Caplan & The Casual Smokers w warszawskim klubie Proxima

swwww.png

 

 

Stare ale dobre :D

 

 

dre.png

 

Nauczycielka pyta dzieci kim są ich rodzice.
- Moja mama jest prostytutką - powiedział Jasiu.
- Jak Ty możesz? Natychmiast idź do dyrektora i powiedz co zrobiłeś...
Za jakiś czas Jaś wchodzi do klasy i chowa coś za plecami. Nauczycielka pyta:
- No i co powiedział dyrektor?
- Powiedział, że każdy zawód jest ważny, dał cukierki i zapisał domowy adres.

 

ewerwee.png

Paddington

Reżyseria: Paul King

Scenariusz: Paul King i Hamish McColl

Gatunek: komedia, familijny, przygodowy

 

Opis:

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i.... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu Miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.

Więcej informacji znajdziecie tu: http://www.filmweb.pl/film/Paddington-2014-595351

 

Dziękuję za uwagę i zapraszam do komentowania.

W przygotowaniu tego artykułu pomógł mi @PluszaQ

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4

Znalezione obrazy dla zapytania gif 500x200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzimy się w proximie tak :P? Bardzo ciekawe odswieżenie działu. Czyta się lekko i przyjemnie, no i zostaje taki lekki niedosyt, ze tak szybko się skończyło.

Już bym chciał dzień trzeci... ale to się wiąże z poniedziałkiem, wiec cierpliwie poczekam :P!

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, coraz lepiej to wygląda. Poczekam na kolejne wydania by co kolwiek o tym powiedzieć. Ale dla mnie to troszke bezsensowne nabijanie postów, dziennie jeden.. Taki mały minus tego twórstwa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartka z kalendarza to kartka z kalendarza, powinno się pojawiać codziennie, więc niech zostanie tak jak jest. Jest masa innych rzeczy gdzie ludzie dodają sobie punkciki w ilości postów, więc tutaj akurat nie widzę żadnego problemu..

@/\ za e(L)kę zawsze propsiki! :P

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Różyk napisał:

Kartka z kalendarza to kartka z kalendarza, powinno się pojawiać codziennie, więc niech zostanie tak jak jest. Jest masa innych rzeczy gdzie ludzie dodają sobie punkciki w ilości postów, więc tutaj akurat nie widzę żadnego problemu..

@/\ za e(L)kę zawsze propsiki! :P

Muszę to zrobić!!! Mam tak samo jak ty, Ligę Mistrzów w TV! :D

Ale kalendarz nie jest liczony co drugi dzień. Ma zostać jak teraz! 1 kartka na 1 dzień. 365 dni to 365 kartek! I basta! :D

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, trochę razi mnie to aczkolwiek nie jest źle, jak najbardziej mi estetyka odpowiada ale czy nie jest ta czcionka za duża? zmniejsz ją!

Na zachętę i na dalszą pracę leci "+" :)

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pyskata. napisał:

Napiszę tak, trochę razi mnie to aczkolwiek nie jest źle, jak najbardziej mi estetyka odpowiada ale czy nie jest ta czcionka za duża? zmniejsz ją!

Na zachętę i na dalszą pracę leci "+" :)

Kwestie graficzne proszę zgłaszać do @JEBee, ja w gruncie rzeczy odpowiadam za informację 

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.