Skocz do zawartości

Podanie na Opiekuna Only DD2


Malfloy

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Damian

Wiek: 18

Nick: P1_Malfloy

Link do banid:  Banid.pl

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:  Ponieważ, chciałbym pomuc w rozwoju servera jak i pomagać graczą i banować ludzi na cheatach.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only DD2

Dlaczego akurat ten serwer?: ten server ponieważ bardzo go polubiłem i spędzam dużo na nim, czasu i polubiałem tutejszych graczy

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak byłem na serwerze ZabijamBoLubie ale serer upadł

Znajomość amxx i panelu (0-10): Moja znajomość 7.5/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): To zalezy ale jeśli chodzi o pomoc Możemy sie dogadać 

Coś o sobie: hejka nazywam się damian lubię biegać, podróżować Ćwiczę Parkour i TaskiBoks a W wolnym czasie lubię pograć w cs go, i cs 1.6 

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Nie spędzasz na serwerze dużo czasu. Według gt i tego co widziałem, dziś byłeś pierwszy raz. To fajnie, że pograłeś te dwie godzinki i masz chęci by pomóc, ale to za mało. Przykro mi, ale ode mnie duże nie.

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zbyt prędko pośpieszyłeś się z tym podaniem na Opiekuna DD2, no i nie wypowiadamy się we własnym podaniu.

Po przegraniu 3h zachęcam do złożenia podania ale na admina - 

podanie-odrzucone.png

 

  • WTF? 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.