Skocz do zawartości

_wnTx wita ;D


_wnTx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyscy serdecznie!

 

Mam na imię Piotrek, urodziłem się w szóstego stycznia. Na co dzień pracuję w dziale IT w swojej firmie, która rozwija się bardzo prężnie. Zajmujemy się głównie tworzeniem stron internetowych, aplikacji komputerowych, na telefon, oraz wieloma innymi rzeczami. Bardzo lubię pograć w wolnym czasie w kosza, gdy tylko dopisuje pogoda. Chodzę również na siłownię, oraz trenuję taekwondo od 2011 roku. Zawitałem u Was na sieci jakiś czas temu, część z Was już mnie zdążyła poznać nie tylko na serwerze, ale i graliśmy już razem mixy. Mam nadzieję, że trafiłem na odpowiednią sieć która rzeczywiście chce coś robić przyszłościowo, nie tylko "siadać na laurach". W CS 1.6 gram praktycznie od małego. Przeszedłem przez wiele sieci i na niektórych zostałem bardzo porządnie wykorzystany. Po pomocy byłem banowany jak i moje prace niejednokrotnie trafiały do internetu, gdzie poświęcałem na dane projekty po parę miesięcy. Jeżeli chodzi o programistykę, podchodzę do tego bardzo poważnie. Traktuje to również jako swoje hobby. Nienawidzę frajerskiego zachowania i fałszywych ludzi, a nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach jest ich pełno. Mam zamiar zostać tutaj u Was na dłużej. Wróciłem jakiś czas temu do grania w CS'a i powiem Wam szczerze, że wróciły wszystkie wspaniałe wspomnienia. W wolnej chwili fantastycznie jest przysiąść z dziesiątką fajnych ludzi i pograć mixy, czy nawet siąść na serwerku i pokarać ludzi. Mam nadzieję, że poznam tutaj jeszcze więcej fajnych ludzi, bo nie powiem póki co jestem bardzo zadowolony. 

 

No to cóż mogę jeszcze dodać, witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję, że poznamy się lepiej i przeżyjemy wszyscy razem wspaniałe chwilę jak za starych dobrych czasów!

 

Pozdrawiam Was, _wnTx.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde piękne przywitanie i to mi się podoba! Witamy w ekipie maliversów, miłego pobytu. 😎

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Hejcia, za dużo czytania gościu. Wystarczyło napisać, że Piotrek jesteś.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Smilee napisał:

Hejcia, za dużo czytania gościu. Wystarczyło napisać, że Piotrek jesteś.

Dokładnie 😂

Siemano ✌

  • Haha 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.