Skocz do zawartości

Mood - Pierwsza zabawa w vegas 18


Who Cares?

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Pewnie skusił was tytuł 'vegas', '18' , a tu lipa, bo chciałem Wam pokazać moje skromne pierwsze frag movie z cs go pod tytułem Mood. Skąd taki tytuł? Ponieważ użyłem utworu 24KGolden - Mood (Aperio Bootleg).

Mam nadzieję, że ktoś wytrzyma do końca i liczę na opinie - te złe przede wszystkim. 

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem do końca i dostaniesz moją pierwszą opinię techniczną w życiu na temat filmu 🙂
Przejścia między ucinkami / różnymi scenami są płynne, urozmaicone pod względem efektów zanikania kończącej się sceny i pojawiania się nowej. Dobry pomysł z przyspieszaniem czasu oczekiwania na wychylenie przeciwnika. Całość nie zanudza, aż z zaciekawieniem oczekuje się co odwalisz w następnym urywku ,D
Co poprawić? - Myślę, że mógłbyś spróbować przyciszyć muzykę i dorzucić jakieś śmieszne komentarze i reakcje współgraczy z komunikatora, a nawet dodać takie osobne, bez tego frag cama dla offtopicu, ale pamiętaj, że za dużo dodatków i efektów specjalnych może zepsuć całość. Komentarze przeciwników po takich akcjach również bywają bezcenne, więc może i zbliżenie na czat w grze?
Dobra robota, pozdrawiam i powodzonka w kolejnych produkcjach i kręcenia materiałów przede wszystkim 🙂 

  • Ulalala! 1

When The Weed Hits GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.