Skocz do zawartości

Serwer CSGO


Malinaa.

Sewer CSGO!  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer stawiamy jako pierwszy do CSGO?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Hejcia!

 

Jak wiecie szukałam osób pod CSGO i znalazłam dwóch chętnych @ null @ _wnTx Only DD2, którzy mogą się podjąć postawienia takowego serwera. ; )

Aleeee... kwestia od jakiego chcemy zacząć? Jaki dla Was byłby najlepszy i najwięcej osób by na niego wchodziła? 😄

Dodatkowo czy ktoś byłby chętny aby się nim opiekować i zajmować adminami?

 

Dodaje ankietę modów, które można wybrać + liczę na dyskusję w temacie! : ) 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo only awp, potem surf, bo na surfach gra dużo ludu, nie wiem ile będzie serwerów, ale potem też można dać deathmatcha i po nich jakieś ffa, mirage, albo dust takie klasyczne :d

bydę groł

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ej słuchajcie był już only mirage i jak widać już go niema co znaczy jedno... nie wypalił, zróbcie coś innego chętnie wrócę do cs'a, aby zagrać :pepeOK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie OM. Ten serwer jest jednym z popularniejszych. Jeśli serwer jest dobrze zrobiony oraz są na nim ciekawe rzeczy (np. skiny, przeróżne dodatki) to na pewno taki serwer przyciągnie graczy. Jeżeli nie OM, to Areny 1vs1, też można fajnie postrzelać.

 

Fanem reszty serwerów nie jestem, więc jakby "MOIM" zdaniem są zbędne. 😄

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery CSGO w tym okresie to jest już priorytet dobrej Sieci serwerów.

 

Sam z doświadczenia wiem jak się kończy Sieć z jedną kategorią gry po prostu rzecz mówiąc upada. Celem dobrego serwera nie są jakieś super hiper najlepsze pluginy tylko gracze, którzy pokoleniowo dostarczają informacje do innych i tak się bierze społeczność. 

 

Ankieta, którą stworzyła @ Malinaa. była dla nas oboje pewniakiem tzw " underdog ". Sieć, która powraca musi mieć dobre zabezpieczenie i graczy, którzy tą maszynę napędzą ale nie o tym mowa.

 

Serwery CSGO będą tworzone wraz z @ _wnTx Only DD2 chłopak zna się na rzeczy zatem z miłą chęcią przyjmę z nim propozycje współpracy. Na pierwszy ogień poleci wybrany przez was w ankiecie Only mirage który sądzę, że w okolicach października zostanie wdrożony w życie. 

Planowane prace i aktualności będą przeprowadzane automatycznie i regularnie. Liczę, że Sieć która niegdyś była dość wysoko w top Sieciach serwerów Polski przywrócimy jej życie, a także udoskonalimy w przyszłości ją.

 

Tyle ode mnie pozdrawiam serdecznie i do przyszłego usłyszenia już w wdrożeniu prac nad projektem serwerów CSGO!

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 1vs1, łatwy mod do rozkręcenia. Swego czasu miałem taki i świetnie się trzymał aczkolwiek tego typu mod nie zarabia na siebie, więc będziecie musieli dopłacić. 

 

Czy ktoś wziął pod uwagę koszty reklam? Mogę się podzielić informacją co ile kosztuje 😉 

 

Specjalne obliczenie kosztów dla @ Malinaa.

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie symulacja. 

 

Zakup wPLN 

 

PRZELEW - 1zł = 75 kredytów
PSC - 1zł = 65 kredytów
PAYPAL - 1zł = 70 kredytów
SKINY - 1zł = 80 kredytów

 

Teraz zakładając, że mamy na serwerze 10 slotów w przypadku moim, obliczymy średni koszt reklamy na 1 dzień / 1 tydzień / 1 miesiąc. 

 

Ustawiamy kwotę dla gracza 70 kredytów za godzinę gry w moim przypadku jest to 70 kredytów (PayPal) dla gracza co godzinę. (Ludzie za mniej nie chcą wchodzić na serwery, jest to zależne od innych ludzi, im dasz więcej tym więcej ludzi będzie grać, jeżeli stawka za godzinę jest mniejsza to mniej ludzi będzie grać albo wcale nie wejdą na serwer ponieważ wolą poczekać na wyższą stawkę godzinową).

 

Koszty ~~

 

1 dzień - 10 osób - boosting graczy na 10 godzin = 10 graczy razy 70 kredytów daję nam 700 kredytów na godzinę - koszt zakupy kredytów to 10 zł razy 10 godzin to 100zł .

 

1 tydzień - 10 osób - boosting graczy na 10 godzin dziennie = 10 graczy razy dzień 7000 kredytów razy 7 dni daję nam 49000 kredytów - koszt zakupy kredytów 700zł

 

1 miesiąc - 10 osób - boosting graczy na 10 godzin dziennie = 10 graczy razy tydzień 49000 kredytów razy 4 tygodznie daję nam 196000 kredytów - koszt zakupy kredytów 2800zł

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.