Skocz do zawartości

Bitwa perspektyw - EWKA i Różyk


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

TNxYLB0.png

Cześć, w dzisiejszym odcinku postanowiłam na odstrzał wziąć Panią która wróciła do nas po dłuższej przerwie i aktualnie siedzi na randze VIP@ EWKA  oraz @ Różyk który jest naszym moderatorem.

Miłego czytania! 

 

Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

7NXeZ6m.png

Doświadczyłam takiej relacji. Co prawda po pewnym czasie przyjaciel oznajmił mi, że uczucia się pojawiły i parę lat nie rozmawialiśmy po czym wyjechał, ale kontakt znowu wrócił i dogadujemy się świetnie jakbyśmy w ogóle nie przestali rozmawiać, a było to z parę lat temu.
Zdarza się, że rozpada się ze względu na pojawiające się uczucie ale myślę, że jednak mimo wszystko jest do stworzenia. 

 

qWSUrbU.png

Jasne, że istnieje. Ludzie nie kierują się tylko instynktami, więc niemożliwym jest by każda kobieta była w stanie stworzyć związek z każdym mężczyzną i na odwrót, ale w wielu takich przypadkach nic nie stoi na przeszkodzie by taka niedopasowana uczuciowo para nie mogła się wspierać i utrzymywać ze sobą relacji w czysto koleżeńskich stosunkach. 

 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek?

7NXeZ6m.png

Nie ma idealnego związku. Taki nie istnieje. Uważamy, że nasz partner jest idealny i będziemy razem do końca (być może) ALE! Nikt nie jest idealny. Każdy ma wady. Wszędzie są kłótnie, nieporozumienia. Ważne aby jednak się szanować, wspierać, być przy sobie kiedy jest szczęście i kiedy są łzy. Dużo ze sobą rozmawiać. 

 

qWSUrbU.png

Nie jestem przekonany czy coś takiego w ogóle istnieje 😐 Większość związków opiera się na wielu kompromisach, tych małych i dużych sprzeczkach.. najważniejsze jest mimo wszystko to, żeby na koniec dnia było się do kogo przytulić ❤️

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

7NXeZ6m.png

Oczywiście, że nie warto. Zawsze lepiej mieć własne zdanie.

 

qWSUrbU.png

Są stereotypy którymi trzeba się kierować, a są też takie które już dawno powinny iść w odstawkę...ale coś jednak powoduje, że cały czas są w obiegu.

 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

7NXeZ6m.png

Dać jej własną kartę i powiedzieć "WYDAJ WSZYSTKO!" 😄 A tak poważnie; Jesteśmy skomplikowane, nie ma co ukrywać. Natomiast czasem żeby pocieszyć nie trzeba wiele. Wystarczy miłe słowo, przytulić mocno i dać całusa. Jeśli mężczyzna ma dobre poczucie humoru to na pewno poprawi jej humor swoimi wygłupami.

 

qWSUrbU.png

Tutaj chyba będę musiał wziąć za przykład swoją kobietę, bo nie wiem jak to jest z innymi 😄 Prince Polo żółte i tulasek 😛

 

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

7NXeZ6m.png

- WEWNĘTRZNA SIŁA
- ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- SZACUNEK 

Nie lubię pytań typu "jak ma się zachowywać PRAWDZIWY mężczyzna/kobieta" bla bla bla... Każdy powinien mieć swój rozum i tym się kierować. 

 

qWSUrbU.png

To jest stereotypowe spojrzenie od którego powinniśmy odchodzić. Można oddzielić bardziej mężczyzn którzy nie przepuszczają życia na głupoty od tych którzy to właśnie robią. 
Jeśli natomiast chodzi o podejście do kobiet to tutaj też złotego środka nie ma, bo jedna będzie potrzebowała silnego, stanowczego i zaradnego faceta, a inna będzie chciała, żeby jej facet grał razem z nią na bocie w lolu 🙂

9uuQHDs.png

Co kryję się za słowem "Dom"? 

7NXeZ6m.png

Rodzina. Dom jest tam, gdzie jest Twoja rodzina.

qWSUrbU.png

Zostawię tutaj tylko cytat: "Tam dom twój, gdzie serce twoje"

 

9up73qB.png

Równouprawnienie jesteś za, czy przeciw? 

7NXeZ6m.png

Jeśli mam być szczera to nigdy mnie to nie interesowało. Nie mam zdania na ten temat.

qWSUrbU.png

Ja oczywiście jestem za ale osobiście nie dostrzegam jakichś ogromnych uchybień jeśli chodzi o to, że kobiety są gorzej traktowane od mężczyzn, więc to dziwne pytanie. Wydaję mi się, że to jest na tyle ogromny temat, że nie da się na to odpowiedzieć tak wprost. To by było dobre pytanie do "podyskutuj" @ OgnisTy MielCar
 

Jeszcze raz dziękuję za wzięcie udziału w serii bitwy na perspektywy @ EWKA @ Różyk

  • Lubię to! 4
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]
20 minut temu, zuaSysia napisał:

Rodzina. Dom jest tam, gdzie jest Twoja rodzina.

paul walker brian oconner GIF

 

Dobra robota 😄

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i na temat, super! 😄

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syśka! Super robota! Naprawdę fajnie i przejrzyście wszystko wygląda przez co miło i chętnie się czyta! 
Dziękuję, że mogłam wziąć udział. Plusika oczywiście zostawiam :peepoPANTIES:

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego 🙂 Dobra robota, odpowiedzi na plus. Jak widać wypowiedzi bardzo podobne czyli nie tak bardzo różni się w tych czasach płeć piękna od mądrej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.