Skocz do zawartości

ᴬᵛᵒ ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ᴀᴠᴜś

Steam id lub IP: STEAM_0:1:455475736

Serwer: dd2

Data bana: 23.09

Wycinek z konsoli: Kicked: zostałeś zbanowany pernamentnie

 


 

Płaczek pospinany do mnie bo słabiej gra po paru hs postanowił mi dac bana z dupy xd Chłopie troche wiecej spokoju na bani co ci łeb pęknie. Masz słaba psyche to nie graj. A nie dajesz mi bana z dupy i wydupiasz z serwera. Pozdrawiam.

  • WTF? 1
  • Haha 1

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poprosiłbym o więcej kultury.

2. Rozpiszę Ci demko w wolnym czasie, gdyż aktualnie go nie mam, a uwierz mi dużo tam widać.

3. Nie wiem dlaczego dostałeś UB skoro daty w plikach się nie zgadzają.

4. Jeżeli masz do mnie jakiś problem to załatw to prywatnie.

  • WTF? 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
7 godzin temu, ᴬᵛᵒ ツ napisał:

Twój nick: ten co zawsze

Steam id lub IP: to co zawsze

Serwer: dd2

Data bana: dzis

Wycinek z konsoli: brak

 

 

Płaczek pospinany do mnie bo słabiej gra po paru hs postanowił mi dac bana z dupy xd Chłopie troche wiecej spokoju na bani co ci łeb pęknie. Masz słaba psyche to nie graj. A nie dajesz mi bana z dupy i wydupiasz z serwera. Pozdrawiam.

Uzupełnij poprawnie wzór @ ᴬᵛᵒ ツ bo z tego nic nie wynika.

@ _wnTx Only DD2 masz 24h na rozpisanie demka.

Dodatkowo proszę mi przedstawić gdzie są źle czasówki na ss, bo chce wiedzieć jaki błąd popełniłam. 🙂

 

Co do całej sytuacji patrzyłam chwilowo logi i rozumiem to tak, że @ ᴬᵛᵒ ツ zaczął prowokowac i wyzywać, a Ty zamiast dać mu bana za kulturę wlepiles za czitowanie (?). Nie wiem bo nie ma w odwołaniu nawet tego. 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ _wnTx Only DD2Chłopie siedziałem cicho przez długi czas.. I moja kolezanka to potwierdzi bo sama napisala Ci zebys przestal szukac zaczepki. Zdenerwowales mnie to Cie zwyzywalem. I Ty mnie prosisz o kulture? xd Co prywatnie wyjasniac? Wołałem Cie dwa razy na ts zeby pogadac to sie obsrales. Tyle w temacie

  • Haha 1

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ᴬᵛᵒ ツ napisał:

@ _wnTx Only DD2Chłopie siedziałem cicho przez długi czas.. I moja kolezanka to potwierdzi bo sama napisala Ci zebys przestal szukac zaczepki. Zdenerwowales mnie to Cie zwyzywalem. I Ty mnie prosisz o kulture? xd Co prywatnie wyjasniac? Wołałem Cie dwa razy na ts zeby pogadac to sie obsrales. Tyle w temacie


Nerwy to nie jest powód by wyzywać x gracza. Kultura obowiązuje w każdych okolicznościach. A co do twojego odwołania gdybym nie
czekał na rozwój sytuacji to automatycznie jest do kosza. W zasadzie to jest tutaj tylko wzór. O uzupełnieniu nic nie piszę bo widać jak
jest.

Co do Ciebie @ _wnTx Only DD2 ja wiem, że potrafisz impulsywnie reagować na dane sytuacje (np. tą z fluxem) Lecz nie raz lepiej się
wstrzymać. Jesteś naprawdę spoko osobą lecz zważałbym na reakcje typu jak ktoś strzela Ci głowy itd. Nawiąże znowu do fluxa..
Przykładowo osądziłeś go o cheaty, że mu się celownik trzęsie na demku. Mówiłeś, że go tutaj nie zgłosisz lecz na innym forum.
Rzecz jasna demka nie podesłałeś więc miewam domysły, że nic tam szczególnego nie było, z resztą.. byłem z nim w drużynie i widziałem
jego pova. Dlatego myślę, że twoje rzucenie słowami iż daty się nie zgadzają w ss'ach to po prostu odruch. (zgadzają się, sprawdzałem od
razu po werdykcie @ Malinaa.

Jeszcze dodam, że robienie ssów osobie, która była x razy banowania nie ma sensu, przejdź od razu do rozpiski na forum. Wszyscy wiemy,
że są cheaty pokroju Vermilona, Hpp, Alternative gdzie anty ss to norma.

  • Super! 3

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oczywiście UB przyznałam @ ᴬᵛᵒ ツ

+2 na konto @ _wnTx Only DD2 za zwlekanie z unbanem, nieprawdziwe oskarżanie o błąd w sprawdzaniu oraz co to za dawanie bana na cfg? 

Jak tak dalej pójdzie i będziesz piszczeć przez mikrofon i się tak zachowywać to długo tutaj nie zabalujesz.

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 3
  • Haha 2
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.