Skocz do zawartości

Działanie na niekorzyść sieci. (hash #upload 84%)


Player

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Player

Nick Użytkownika: _wnTx

Powód Skargi: Obelgi, zniewaga oraz rozsyłanie nieprawdziwych/fałszywych informacji.

Dowody: @ EWKA

 

Dnia wczorajszego zostałem publicznie oskarżony o to, że jestem oszustem w sieci i oszukałem kogoś na 650 zł. Świadkiem tych słów ze strony _wnTx była @ EWKA

W sieci przebywam od wielu lat, mam masę pozytywnych komentarzy z transakcji, jestem aktywnym członkiem większych for z pozytywną reputacją. 

Wówczas osoba oskarżona tylko i wyłącznie rzuca obelgi w moją stronę BEZ UZASADNIONYCH DOWÓDÓW. 

Więc także czekam na dowody w sprawie oszukania przez moją osobę na 650zł jakiegoś człowieka. 

Dla administracji mogę wysłać link w prywatnej korespondencji odnośnie mego udziału oraz pozytywnej reputacji. 

 

Jako, że posiadam dobre imię w sieci oraz reputację nalegam na przedstawienie dowodów, wówczas za brak ich - nalegam aby wykluczyć użytkownika z sieci. 

 

 

(ps. za stary jestem aby walczyć z takimi kłamcami, nie jednego przerobiłem którym miał swój świat)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Interesujący z Ciebie człowiek. Powiedz mi, kiedy wstawisz te wycięte z kontekstu słowa z rozmowy, którą "nagrywałeś"? Chłopie, masz trzydzieści parę lat i żyjesz cały czas wczorajszą rozmową. Jeżeli Ty myślisz, że będę się przejmował banem na sieci tylko dlatego, że nie chciałem Ci podać NIP'u bądź regonu to się grubo mylisz. Przykro mi to stwierdzać, lecz prawdopodobnie posiadasz dodatkowe chromosomy. Osoba w takim wieku jak Ty nie powinna również zarzucać rzeczy, które mam u siebie na nagraniu. Wczoraj przy Ewce, którą zresztą sam oznaczyłeś wielce twierdziłeś, że załatwisz mi bana. Czekam więc. Również wspominałeś, że jeżeli ja nie wstawię rozmowy to Ty to zrobisz. Tak więc na to właśnie czekam. Chcę zobaczyć ile z rozmowy wytniesz, aby była na Twoją korzyść i oczerniała mnie, oraz inne osoby będące na moim forum. Tyle ode mnie.

 

PS: Dowody pojawia się dopiero wtedy, gdy owy autor tematu udostępni "to co nagrał" 

Edytowane przez _wnTx
Wstawienie PS do wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, _wnTx napisał:

Hmm... Interesujący z Ciebie człowiek. Powiedz mi, kiedy wstawisz te wycięte z kontekstu słowa z rozmowy, którą "nagrywałeś"? Chłopie, masz trzydzieści parę lat i żyjesz cały czas wczorajszą rozmową. Jeżeli Ty myślisz, że będę się przejmował banem na sieci tylko dlatego, że nie chciałem Ci podać NIP'u bądź regonu to się grubo mylisz. Przykro mi to stwierdzać, lecz prawdopodobnie posiadasz dodatkowe chromosomy. Osoba w takim wieku jak Ty nie powinna również zarzucać rzeczy, które mam u siebie na nagraniu. Wczoraj przy Ewce, którą zresztą sam oznaczyłeś wielce twierdziłeś, że załatwisz mi bana. Czekam więc. Również wspominałeś, że jeżeli ja nie wstawię rozmowy to Ty to zrobisz. Tak więc na to właśnie czekam. Chcę zobaczyć ile z rozmowy wytniesz, aby była na Twoją korzyść i oczerniała mnie, oraz inne osoby będące na moim forum. Tyle ode mnie.

 

PS: Dowody pojawia się dopiero wtedy, gdy owy autor tematu udostępni "to co nagrał" 

To ja zatem poproszę na prywatnej wiadomości wasze oba nagrania administracja wówczas podejmie decyzję.

 

@ _wnTx ale mnie to już w tej chwili nie obchodzi kto pierwszy wyśle, poproszę twoje oraz @ Player o wasze nagrania w pw. Jeśli tego nie otrzymamy wówczas skargi pójdzie w kosz.

 

@ _wnTx ale ty jednego nie rozumiesz a i ty ani on nie zostaniecie powiadomieni czy ktoś z was wysłał nagranie. Jeśli to zrobicie wtedy skarga zostanie rozpatrzona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, null napisał:

To ja zatem poproszę na prywatnej wiadomości wasze oba nagrania administracja wówczas podejmie decyzję.

No to bardzo proszę o powiadomienie mnie gdy wyślę swoje nagranie - co nie będzie miało miejsca. 

 

Edit: Chodzi tutaj oczywiscie o "nagranie z rozmowy" owego użytkownika. Jeżeli On to uczyni, uczynię to również i ja. Nie mam powodu wstawiania filmiku z rozmowy, aby to potem jego usuwano z sieci lub karano, jeżeli tak naprawdę mam go gdzieś. Na sieci i tak już nie gram choć na mixy z chęcią przyjdę. 

Edytowane przez _wnTx
Wstawienie edita
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, null napisał:

To ja zatem poproszę na prywatnej wiadomości wasze oba nagrania administracja wówczas podejmie decyzję.

 

@ _wnTx ale mnie to już w tej chwili nie obchodzi kto pierwszy wyśle, poproszę twoje oraz @ Player o wasze nagrania w pw. Jeśli tego nie otrzymamy wówczas skargi pójdzie w kosz.

 

@ _wnTx ale ty jednego nie rozumiesz a i ty ani on nie zostaniecie powiadomieni czy ktoś z was wysłał nagranie. Jeśli to zrobicie wtedy skarga zostanie rozpatrzona.

 

Jakie nagrania? O czym wgl. mowa? Czytasz ze zrozumieniem? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, _wnTx napisał:

No to bardzo proszę o powiadomienie mnie gdy wyślę swoje nagranie - co nie będzie miało miejsca. 

 

Edit: Chodzi tutaj oczywiscie o "nagranie z rozmowy" owego użytkownika. Jeżeli On to uczyni, uczynię to również i ja. Nie mam powodu wstawiania filmiku z rozmowy, aby to potem jego usuwano z sieci lub karano, jeżeli tak naprawdę mam go gdzieś. Na sieci i tak już nie gram choć na mixy z chęcią przyjdę. 

Wczoraj pisałeś, że wstawiasz nagranie, nie rób z siebie błazna.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zostałam w to wciągnięta. Takie sprzeczki powinny być rozwiązywane tylko i wyłącznie między Tobą @ Player , @ _wnTx a administracją. Bez wciągania w to osób trzecich. 

"Dnia wczorajszego zostałem publicznie oskarżony o to, że jestem oszustem w sieci i oszukałem kogoś na 650 zł" 
Potwierdzam, że takie słowa padły wczoraj na ts'ie.  Nie wiem co to ma wspólnego, ale rzeczywiście tak było.

Jeden zbiera "screeny" na drugiego. Radzę zająć się ważniejszymi sprawami, zamiast bawić się w przepychanki... 😉 

Również zwrócę się do Ciebie @ Player podczas wczorajszej rozmowy na ts'ie bardzo wulgarnie się zachowywałes w stosunku do @ _wnTx
i naprawdę  nieprzyjemnie się to słuchało.

 

Prosiłabym, aby mnie nie wciągano w te dyskusje bo nie jestem osobą, która angażuje się w sprzeczki i nakręca innych. 

 

Dziękuję za uwagę! 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Player napisał:

Jako, że posiadam dobre imię w sieci oraz reputację nalegam na przedstawienie dowodów, wówczas za brak ich - nalegam aby wykluczyć użytkownika z sieci. 

Zacznę zupełnie od tzw. dupy strony, aby wykluczyć kogoś z sieci musi się składać parę rzeczy.  Brak jakichkolwiek dowodów z Twojej strony a sam oczekujesz ich od osoby oskarżonej + dodajesz (za brak przedstawienia dowodów nalegasz na BANA). Jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce to nie lepiej porozmawiać jak faceci? Temat powinien wylądować w sprawach TS a nie sprawach FORUM, pomówienia zostały wypowiedziane na TS i nie mają związku z tym co się dzieje na forum. Myślę, ze bez żadnych dowodów nikomu nic to nie da, że ma masę pozytywnych komentarzy i jest "bardziej lubiany".  Dowiadujemy się od Twoich dowodów czyt. @ EWKA ,że podczas wczorajszej rozmowy też wulgarnie się zachowywałeś.  

To co najbardziej zaciekawiło moją osobę to fakt, że jak to powiedziałeś "załatwisz BANA". 

Tymi słowami stawiasz Administrację w złym świetle.  

 

Nie popieram takich zachować jeśli faktycznie miały one miejsce, brak dowodów świadczy o nieprzestrzeganiu regulaminu forum.  

Temat powinien być załatwiony w pierwszej kolejności prywatnie, jeśli nie zdało by to egzaminu wtedy angażujemy innych użytkowników forum jak i całą Administrację i J@ oraz Moderatorów. 

Dodam, ze pomimo mojego wpisu jestem osobą bezstronną w tej sprawie. 

  • Lubię to! 1
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przypomina to troszkę walkę kogutów tylko nie wiem o co... Każdy pracuje na swoją opinię i rozumiem, że @ Player chciałeś przedstawić kłamstwa @ _wnTx ale każdy ma swoje zdanie i głupi również nie jest.

Co do całej sytuacji, jeżeli wszedłeś na kanał i byłeś wulgarny w stosunku do @ _wnTx to ten odpłacał się również oskarżając Ciebie w tym przypadku o jakieś oszustwa.

Skarga koniec końców powinna znaleźć się w dziale TS bo tak przebiegała rozmowa i szczerze? Po co się przejmować słowami osoby, która Ciebie nie zna i powiedziała to w złości?

Jak wiadomo @ _wnTx robi swoją sieć i dobrze, życzyłam mu powodzenia, niech próbuje swoich sił ale bałaganu więcej u siebie nie chce.

Wyjaśniajcie  takie sprawy między sobą jak drzecie koty, a potem dopiero mieszajcie w to całe forum i administrację, ba... a najlepiej umówić się na rozmowę na ts3 i to wyjaśnić. Chociaż czy to ma sens? Wątpię. 

 

Reasumując, obydwoje daliście się ponieść emocjom. Więcej wojen na czacie nie będę tolerować, a wy dajcie sobie spokój bo to do niczego nie prowadzi. Jak pisałam każdy ma SWOJE ZDANIE i nikt nie jest głupi.

  • Lubię to! 1
  • Super! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.