Skocz do zawartości

#1728 Pytanie na dziś!


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

W sumie 4 fala już jest, z dnia na dzień coraz to więcej "zakażonych". A czy zamkną? W sumie nie wiem, na pewno dalej będzie reżim na kagańce 😄

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych fal nie będzie 4, a 10. Czy zamkną? Myślę, że raczej już nie. Za to uczniowie na 99% wrócą do zdalnego.

  • Lubię to! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

4 fale planujemy na listopad 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Myślę że tak, za mało jeszcze ukradli na tym wszystkim

***** ***!

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam info, pewne, że fale skończą się dopiero po 17 dawce szczepionki👌 Zalecam olać temat covida i w ogóle się tym nie interesować, wtedy życie wygląda całkiem noramlnie🙂

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem,mam mieszane uczucia.Z jednej strony mam wrazenie,ze w Listopadzie zas znow pozamykaja wszystko a z drugiej strony,ze wszystko wroci do normy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślę w ogóle o tym koronawirusie 

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. 

 

Nie chcę mieszać poglądów politycznych aczkolwiek wszystko na to wskazuje, że w tym kwartale może coś takiego nastąpić. 

 

W państwie w którym, żyję całkowicie zniesiono obostrzenia aczkolwiek kosztem podwyżek cen i podatku. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już  nie fala wirus zostanie między nami i raczej nie uda się go wyeliminować 

 Jak różne inne wirusy, nauczymy się z nim żyć  jedynie co będziemy w stanie zrobić to zminimalizować ryzyko zakażeń. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, że tak! Będzie ich jeszcze w uj, a za 2-3 lata będzie fala ofiar własnej głupoty 🙂 Jest jesień więc wiadomo, ze przeziębienia itd., a raczej wszyscy zdążyli zauważyć, że nikt nie choruje na nic innego tylko na covida więc zaraz tak te słupki im wyjebie w gorę, że na groby znów przez plot będziecie skakać. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.