Skocz do zawartości

Odpowiedzi - Pyskata


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałam się tak licznych osób, które zadadzą mi pytania niestety niektóre są ciężki by odpowiedzieć, ale postaram się odpowiedzieć na każde prosto z serduszka! ❤️

 

@ EWKA

[P] Dlaczego nick pyskata skoro grzeczna z Ciebie dziewczynka? :pepeLove:

[O] A bo jestem pyskata wtedy kiedy muszę, nie mogę sobie dać w typową kaszę napluć, a jak nie mam powodów to czemu mam do kogoś pyszczeć? Dlatego staram się być miła i grzeczna! 

[P] Cieszysz się, że wróciłam? 😈

[O] Jasne że się cieszę, cieszę się z każdego powodu co stara gwardia wraca i ma chęci pomóc! ❤️

[P] Czy masz drugie imię? (Jeśli tak to jakie)

[O] Na drugie imię mam Anna. 

[P] Lubisz zakupy? 

[O] Nie, nie lubię zakupów idę do sklepu po to co muszę i wychodzę, nienawidzę chodzić po galeriach godzinami 😕 

[P] Czy znalazłaś już swoją drugą połówkę? 

[O] Nie, nie znalazłam jeszcze swojej drugiej połówki, singielka też dobra sprawa nikt Ci za uchem nie marudzi! 

[P] Jakie miałaś marzenie jako dziecko? 

[O] Zawsze marzyłam jako dziecko żeby zostać policjantką i móc pomóc innym w rozwiązaniu ich problemów!

[P] Czy spełniłeś któreś ze swoich marzeń?

[O] Tak z niektórych tak, ale planuję więcej zrealizować planów gdy będą pozwalały mi na to fundusze 😉

[P] Czy jesteś osobą godną zaufania?

[O] Myślę że tak, chociaż nie mnie to oceniać tak naprawdę! 

[P] Masz zwierzątko? 

[O] Tak mam psa o imieniu Nero, kotkę o imieniu Mita oraz kocura o imieniu Ryszard - nazywa nie ja wymyślałam zwierząt! 

[P] Co robisz w wolnym czasie? (oprócz grania i przesiadywania na forum/ts) 

[O] Szczerze? Opiekuję się moją mamą na co dzień bo zachorowała i wymaga opieki 😕 A odskocznią właśnie jest gra w cs:go bądź 1.6 ale również wychodzenie z psem na długie spacery! 

[P] Szybko się denerwujesz? 😆

[O] Kiedyś owszem szybko szło mnie wyprowadzić z równowagi, a teraz ciężko bardziej śmieję się z głupoty ludzkiej. 😉

[P] Mieszkasz sama czy z rodzicami? 

[O] Mieszkam z rodzicami. 

[P] Twoja ulubiona gra z dzieciństwa?

[O] Mario!

[P] Pamiętasz swój pierwszy nick w csku? (jeśli tak to pochwal się)

[O] Szczerze to nie pamiętam to było tyle lat temu że ciężko będzie sobie przypomnieć! 

[P] Często spotykasz toksyczne osoby na serwerach?

[O] Oj tak, często prują się do nas kobiet że mamy iść do kuchni a nie grać w gry i takiego typu teksty lecą! 

[P] Jaki jest najśmieszniejszy tekst który usłyszałaś podczas gry cs?

[O] Wiele tekstów leci, gdy usłyszą kobietę na serwerze najbardziej podstawowy tekst "Bolało Cię jak spadłaś z nieba?" no nie mogę rozbraja mnie ten tekst! 

[P] Masz jakiś cel do którego powoli dążysz?

[O] Celów mam dużo, ale staram się każdy realizować powolnymi krokami myślę że mi się uda 😉

[P] Z kim najlepiej się dogadujesz na forum?

[O] Staram się z każdym dogadać, ale najbardziej kontakt mam z @ Radek znam się z nim realnie mimo wszystko, że żartobliwie go wyzywam to jest w porządku! 

[P] Lubisz długie spacery?

[O] Tak kocham w szczególności z moim kochanym psiakiem!

 

@ aRR

[P] Czy wstawisz tu swoje aktualne zdjęcie w bieliźnie?

[O] Oczywiście że nie, szanujmy się! 

[P] Jakie zwierzątka lubisz najbardziej?

[O] Ja kocham praktycznie wszystkie zwierzątka no właśnie prócz pająków, mrówek obrzydzają mnie! 

[P] Co cenisz w Agatce?

[O] W Agacie cenię szczerość, wytrwałość w prowadzeniu forum i że tyle lat jest tak aktywna jak na samym początku mimo wzlotów i upadków! Jest kochaną osóbką godną zaufania! :pepeLove:

[P] Wymień 3 najlepsze cechy @ Radek i powiedz czym Cię uwiódł?

[O] O masakra, a On ma jakiejś w ogóle cechy? A tak poważnie cechy jego to: zabawny (śmieszny), pracowity, nerwowy zbyt szybko! A czym mnie uwiódł? Haha swoją głupotą!

[P] Jakiej muzyki słuchasz? 

[O] Wszystko co wpadnie mi w ucho, prócz ciężkiej muzyki typu metal, rock! 

[P] Czym się zajmujesz w wolnej chwili poza maliversami?

[O] Na to pytanie odpowiedziałam wyżej @ EWKA, a tak też nie dopytuj bo CI nos długi urośnie!

[P] Jakie masz hobby?

[O] Zwierzątka opieka nad nimi, standardowo granie w gry typu cs:go/1.6, interesuję się samochodami nietypowe dla kobiety ale lubię wiedzieć co samochód ma pod maską!

[P] Jaką szkołę skończyłaś?

[O] Zawodówkę skończyłam o profilu gastronomia. :1907_Pepe_Box:

[P] Ile zapłaciłaś za rangę j@?

[O] Zapłaciłam w naturze, wiesz jaka Agatka była chętna? No tylko umowa że nie mówimy nic Tomkowi, a jak nas sprzedasz masz kopa w dupę! 

A tak poważnie, zostałam doceniona za to co robiłam i nadal robię. 😉 

[P] Jak zrobiłaś to że Fuksiara wróciła?

[O] Postanowiłyśmy z Agatką dać szansę osobom, które zostały pobanowane i które starały się o ub i tak została Ania odbanowana, mam nadzieję że nie odwali nic głupiego.

[P] Jak przyczyniłaś się do debiutu naszego nowego j@ @ null?

[O] Dałam ogłoszenie na stronę amxx oraz na fb na grupę że poszukujemy osób które chcą pomóc nam i tak znalazł się Arkadiusz @ null, który zaprezentował się przyzwoicie, co też sensownie zaczął pisać na pw i tak oto tym sposobem został J@!! 

[P] Co sądzisz o @ Tysiek?

[O] Tysiol aka Przemuś to najlepszy człowiek, technik jakiego tylko sobie można wymarzyć, ale niestety obowiązki i mało czasu ma żeby udoskonalić nam forum! 😞

[P] Skąd bierzesz tyle czasu na przesiadywanie na forum?

[O] Wygrałam czas w totka, dlatego jestem tu prawie 24h może udostępnić Ci ten czas? Izi! :5293-pepe-valid:

[P] W jakie gry grasz poza cskiem?

[O] W żadne inne gry nie gram, próbowałam kilka lat temu w lola nie podeszło mi, metin czy innego typu gry również jestem wierna cs!

[P] Czy mnie lubisz?

[O] Jasne że Cię lubię Radzio!

[P] Czy mnie kochasz?

[O] Nie kocham Cię, muszę Ci zmniejszyć Twoje małe ego bo zbyt pewny siebie jesteś!

[P] Czy mnie nienawidzisz, jeśli tak to za co?

[O] A nienawidzę Cię? Nic mi o tym nie wiadomo, ale prawda jest taka że były między nami zgrzyty, nieporozumienia itp! No ale co do pytania to jak wyżej napisałam, mimo wszystko Cię lubię! 

[P] Czy opowiesz jakąś anegdotkę z życia?

[O] Nie, nie opowiem nie mam na to czasu zbyt dużo pytań by nad każdym się rozczulać! 

[P]  :pepeOK:

[O] :5076-pepe-ban:

 

@ Radek

[P] Twoja ulubiona pora roku?

[O] Oczywista oczywistość że lato! Kocham ciepło bo jestem osobą ciepłolubną! 

Floating Stop Motion GIF by Mighty Oak

[P] Jak myślisz, czy do końca roku spotka Cię coś miłego?

[O] Nadzieja matka głupich, ale trzeba w to wierzyć że Cię spotka coś miłego do końca roku np jakiś rumak na białym koniu! 😂

[P] Twój ulubiony przysmak?

[O] Rainbow Pizza GIF

[P] Ile masz obecnie zwierząt w domu

[O] Aktualnie mam 4! 

[P] Twój ulubiony kolor?

[O] Niebieski! 

[P] Co Ci sprawia radość każdego dnia?

[O] Najwięcej radości odczuwam wtedy, gdy widzę jak osoba którą kocham się cieszy i jest szczęśliwa 🙂

 

@ Petrov.

[P] Co lubisz robić w wolnej chwili?

[O] Na to pytanie odpowiedziałam praktycznie wyżej, grać w gry komputerowe, spędzać aktywnie czas z moim pupilem, słuchać muzyki taki chlllout!

[P] Masz jakieś zwierzęta?

[O] Na to pytanie również odpowiedziałam, ale tak mam! 

[P] Coca Cola czy Pepsi?

[O] coca-cola love GIF

[P] Z kim byś z forum poszła na browara?

[O] Z naszą szefową @ Malinaa.

[P] Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

[O] Na to pytanie również odpowiedziałam wyżej, to co wpadnie mi w ucho!

[P] Jak widzisz siebie za 10 lat?

[O] Ja nie wiem jak widzę siebie jutro, a co dopiero za 10lat - ale zapewne rodzina, dom. ❤️

[P] Ulubiona piosenka?

[O] Ta piosenka do mnie przemawia i trafia prosto w serduszko cudownych rodziców mam w szczególności mamę! 😉 

https://www.youtube.com/watch?v=SsozRXPmcWk&ab_channel=PolskieNagrania

[P] Cs 1.6 czy GO?

[O]csgo GIF by Plays.tv

[P] Jak się znalazłaś na tej sieci?

[O] A już nie pamiętam, ale to było w roku 2016 napisała mi raczej @ Malinaa. że robią forum i mnie zapraszała, jak się mylę to mnie popraw Agata! 

[P] Jaki sport najbardziej lubisz?

[O] Najbardziej lubię oglądać skoki narciarskie! Bo ja żadnego sportu nie uprawiam 😄 

[P] Wolisz domówke czy kluby?

[O] Ani to ani to bo nie imprezuję! 😉 

[P] Ulubiona potrawa?

[O] Gołąbki ❤️

 

@ Malinaa.

[P] Co Ci działa na nerwy?

[O] Głupota ludzka mi działa na nerwy, jak ktoś nie ma racji a próbuje Ci na siłę wcisnąć że ma! 

[P] Jak Twoja abstynencja, zachowana? 

[O] Jasne że tak, nie ciągnie mnie wcale do alkoholu! 

[P] Co myślisz o powrotach wcześniej nieobecnych osób? 

[O] Mnie to akurat cieszy bo widać że wracają jak bumerangi nie ukrywajmy, żadna sieć nie ma stałej administracji i non stop zmienia się administracja a Ty jesteś od 2016 roku i nie ma i nie będzie takiej zmiany bo maliver bez Ciebie to nie byłoby maliver! 

[P] W czym byś chciała spróbować swoich sił? 

[O] Chciałabym spróbować pomagać zwierzętom, dlatego chciałabym spróbować dostać się do jakiegoś schroniska i pomagać im wyprowadzać/karmić te zwierzęta bo nie mają kilka a kilkadziesiąt tych zwierząt, które w jakiś sposób tam trafiły! 😞 

[P] Jak u Ciebie z gotowaniem? Nadal nie lubisz tego robić czy coś się zmieniło? 

[O] Gotuję jak muszę, ale nadal tego nie lubię w żadnym wypadku mnie do tego nie ciągnie! 

[P] Kogo z poprzednich lat Ci brakuje na sieci? 

[O] Oj każdej, która starała się w jakimś stopniu pomóc oczywiście nie w znaczeniu żeby sieć upadła tylko wzbiła się na wyżyny które aktualnie jest! 

[P] Kto jest typowym sezonowcem i wchodzi jak jest ruch bądź zbliża się okres jesień/zima? 

[O] Oj sporo jest tu takich osób co wbija gdy coś się dzieje, albo jest okres taki co nie ma co robić i wbija a za chwilę znów wbija, nie będę wymieniała tych osób żeby nie miały za przeproszeniem bólu tyła. 😉 

[P] Jak lubisz spędzać romby czas? 

[O] A jak mam możliwość to lubię z towarzystwem wyskoczyć na kręgle, bilard, kina, a tak ogółem lubię z moim pupilem spędzać aktywnie czas pokopać mu piłkę, wyjść na spacer! 

 

Szefowa czekam na Ciebie i multum pytań zadawanych do Ciebie, a może coś nowego napiszesz! :pepeLove:

Nominuję: @ Malinaa.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

 no nic cegłóweczko mi nie pozostało jak dać Ci serduszko :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.