Skocz do zawartości

rezygnacja z sieci cs-owych (ogólnie)


Player

Rekomendowane odpowiedzi

Data: dziś jest ten 10.10.2021.

Stanowisko, z którego rezygnuje: właściciel serwera, nie wiem może kto inny... 

Powód: nie chcę się mieszać w byle gówno, zasada bardzo prosta -  masz coś do powiedzenia i dowody = temat zamknięty.

 

cytat "

  

W dniu 2.10.2021 o 15:55, Pyskata napisał:

brane pod uwagę innych graczy tylko zdanie właściciela

"

 

Jak ktoś sobie pomyśli, że rozkręciłem serwer tutaj i uciekłem to jest w błędzie, na wszystko mam statystkę ile osób z mego serwera przychodzi.

FAJNO, nie odchodzę do innych sieci, tfu nie potrzebne mi to, 

Serwer będzie rozwijany na grupie steam. 

  • WTF? 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Więc osobiście myślę że jesteś fajny chłopczyna nie wiem czego oczekujesz od Agatki w sprawie tamtego ziomka.. 

Reasumując szkoda bo jesteś bardzo kreatywny i inteligentny ale coś Ci brakuje to coś to chłodna głowa,

Anyway będę tęsknił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Player napisał:

Powód: nie chcę się mieszać w byle gówno, zasada bardzo prosta -  masz coś do powiedzenia i dowody = temat zamknięty.

Nie chcesz się mieszać, a jednak mieszasz w te "gówno" osoby trzecie, które nie mają nic wspólnego ze sprawą.

Słuchaj Emil bo zaczynasz trochę histeryzować. Jesteś dorosły facet i może czas najwyższy zachowywać się jak na dorosłą & mądrą osobę przystało?
Jeśli ktoś nie ma dowodów na cokolwiek - zamykasz temat jak wspomniałeś. ALE ZAMYKASZ - nie tworzysz tematy o zamkncięiu tematu KAMAN! 
Nie róbmy z tego przedszkola. Jesteśmy tu po to, żeby się dogadać i wspólnie tworzyć coś dla użytkowników.

 

Godzinę temu, Player napisał:

brane pod uwagę innych graczy tylko zdanie właściciela

Tu @ Pyskata miała na myśli propozycje, którą przedstawił Ci jeden z graczy grających na Twoim serwerze KLIK odpowiedziałeś na to w ten sposób
 

Cytat

Wydaje mi się, że lepszą opcją jest admin który nakazuje gry na 1 BS w trakcie małej ilości ludzi.

a następnie 

Cytat

Dodam, że wtyczka zawala hud oraz spamuje co rundę na czacie, można ją edytować aczkolwiek nie widzę w tym sensu.

Więc nie dziw się, że Pyskata zareagowała tak a nie inaczej bo mimo wszystko serwery tworzymy dla graczy.
Jeżeli propozycje popierają również inni to czasem warto schować dumę do kieszeni i wysłuchać graczy.

A sytuacje z którą miałeś problem (czyt. sprzeczka z wntx) do której mnie wciągnąłeś mimo, że ja się nie obrażam i nie tworzę milion tematów to zostało wyjaśnione. Nikt Cię z forum nie obrażał, nie krytykował i przede wszystkim Malina dalej chciała tworzyć z Tobą wspólnie projekty.

Jeżeli postanowiłeś odejść z tych o to można powiedzieć głupich powodów (oczarnianie bez dowodów) to przyznajesz się jednak do winy. 
Pozdrawiam 😉

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
29 minut temu, Player napisał:

Powód: nie chcę się mieszać w byle gówno, zasada bardzo prosta -  masz coś do powiedzenia i dowody = temat zamknięty.

Serio? Temat dawno załatwiony, była cisza a Tobie po tygodniu jak nie lepiej się przypomina, aby go ciągnąć jak tej osoby z nami już nie ma? Przecież to absurd. 

Dodatkowo co miałeś do powiedzenia? Kłócić się z nim co wiadomość bez DOWODÓW? Bo jakoś żadnego ss nie było ani z jednej strony, ani z drugiej. Rzekomych nagrań też nie, a temat był zamknięty właśnie dla zbędnego spamu, zawsze można edytować swój ostatni post i się odnieść, więc gdzie tutaj widzisz problem? Temat był otwierany jak temat był zgłaszany i ktoś nowy chciał się wypowiedzieć. Uważam to za coś normalnego!

29 minut temu, Player napisał:
W dniu 2.10.2021 o 15:55, Pyskata napisał:

brane pod uwagę innych graczy tylko zdanie właściciela

"

Wyrwane z kontekstu odnośnie propozycji, gdzie @ Pyskata i @ rjh coś proponowali, a Ty z góry byłeś na nie. 

 

Jesteś dorosłym człowiekiem a zaprzątasz sobie głowę czymś tak nieistotnym dla życia! Nie rozumiem czegoś takiego i takiego podejścia do sprawy. 

Kłótnie jakąś przenosisz na forum, każdy dawno zapomniał, a Ty dalej swoje w zaparte.

Jedynie mogę to odbierać jako PRETEKST, aby odejść od Nas. Mogłeś po prostu napisać, że chcesz odejść i swoją stronę budowałeś, aby być niezależnym, a nie bajki wkręcać od samego początku, że szukasz stabilnego miejsca, aby serwer umieścić.

 

Powodzenia, tak jak @ aRR napisał 

26 minut temu, aRR napisał:

Reasumując szkoda bo jesteś bardzo kreatywny i inteligentny ale coś Ci brakuje to coś to chłodna głowa

😉

 

YdWfpc0.png

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.