Skocz do zawartości

#1739 Pytanie na dzis!


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

tDksoH3.png
W Chinach jakiś czas temu zostało wprowadzone ograniczenie dotyczące gier komputerowych dla dzieci i młodzieży do 18ego roku życia(godzina dziennie od piątku do niedzieli). Uważasz, że to dobre czy złe posunięcie?

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście, że złe. Dzieciak będzie sobie chciał zagrać w Ligę, a przecież trochę czasu minie, aż znajdzie gierkę, wybierze bohaterów i zanim się obróci już będzie musiał wyłączać. XD

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony okej, bo na pewno na dobre wyjdzie dzieciom spędzanie czasu w inny sposób niż gry ale z drugiej strony ograniczanie komuś możliwości nie jest przyjemne i nie oszukujmy się wiele osób przeżyło coś fajnego w grach i nauczyło się wiele rzeczy, niekoniecznie tylko dobrych, no ale.. fajne czasy! 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Spokojnie w chińskiej Lidzie Lola już ogarnęte jest to wystarczy że dadzą chopkowi co ma 15 lat kontrakt i za pozwoleniem rodziców będzie mógł ,,pracować" przy komputerze 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziecko, które gra więcej bądź np. w Pon-Czw zostaje kryminalistą, czy jak? No nie wiem, idiotyczne, bo to rodzice powinni zajmować się takimi rzeczami.

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rjh napisał:

Czyli dziecko, które gra więcej bądź np. w Pon-Czw zostaje kryminalistą, czy jak? No nie wiem, idiotyczne, bo to rodzice powinni zajmować się takimi rzeczami.

główny oficjalny powód to zwalczanie uzależnienia od komputera, wiadomo jacy są rodzice, czasem nie ma czasu na pilnowanie dziecka..

Ja osobiście jestem nastawiony anty, bo uderza to głównie w ludzi którzy zajmowali się tym zawodow(a obecne Worldsy pokazują na jakim poziomie stoi profesjonalizm w  Chinach) Nie da się zweryfikować czy ktoś nie odpala gry w innych godzinach ale bez użycia internetu :<

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.