Skocz do zawartości

Incognito admin


Ewka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 🙂 
Proponuje aby nick admina nie był wyświetlany gdy się piszę na sayu. Myślę, że ułatwi to troszkę sytuacje kiedy wchodzimy na spec aby poobserwować gracza. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewie chodzi o to, gdy np. upomina gracza i pisze na say@ to wyskakuje nick admina, tak samo przy banie. I chodzi o to aby np. gracz nie wiedział że ktos ma admina na serwerze

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

sure, dobry pomysł, w ogóle najlepiej jakby  admini mieli shadow vipa! wtedy nikt by nie ogarnął że to admin

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest to tak specjalnie zostawione, bo nieraz były dziwne sytyacje z tym i potem nikt się przyznać nie chciał a w logach nie da się zaobserwować kto pisał. Dlatego dla mnie jest to wygodniejsze ale proszę adminów i @ Smilee o opinię. 🙂

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Dla mnie zbędna opcja. Jak nawet nie będzie widać twojego nicku w komunikatach to myślę, że dużo to nie pomoże w byciu anonimowym. Tak czy siak wiadomo, że admin jest online.

 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zamieniłem parę słów z Agatą na ten temat i rozumiem jej punkt widzenia. Z mojej perspektywy anonimowość jest w jakiś sposób dogodniejsza. Dla niej jej brak to lepsza kontrola tego co się dzieje na serwerze.
Mimo wszystko skłaniam się jednak ku anonimowości. W obecnym składzie nie ma specjalnie podstaw do obaw, że ktoś z administracji będzie odstawiał jakieś ekscesy :).

Edytowane przez malypalestynczyk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada jeżeli chcecie mieć dalej kontrolę a zaraz ukrycie nicków adminów można przecież wgrać dodatkowo plugin, który będzie rejestrował użyte komendy/polecenia przez administratora gdzie wszystko zapisze do pliku

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Przyjmuję propozycje na "okres próbny". Zobaczymy za jakiś czas czy będą nieprzyjemności, o których napisała Malina. Na serwerze zostanie też zmieniona komenda mp_forcecamera 1, czyli TT/CT po śmieci widzą tylko swoją drużynę.

  • Lubię to! 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+
propozycja-przyjeta.png

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.