Skocz do zawartości

UB - Player


kreativo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Player 

Steam id lub IP:  STEAM_0:0:564130518

Serwer:  ONLY DD2

Data bana: 19.10.2021

Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Szopen Rapu
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:564130518'
[AMXBans] Twoje IP: '91.246.66.227'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Nick na demku to "mariano" SID i IP się zgadza, a nawet i głos ten sam. 🙂

 

11:04 - Przeskoki celownika z jednego przeciwnika na drugiego
11:19 - Magnes na głowę i przeskoki celownika
12:06 - Przeskoki celownika
13:10 - Celownik góra dół w trakcie strzelania
13:17 - Przeskok celownika
13:22 - Flick i przeskok na hs przez skrzynie
13:53 - To samo co w 11:04
16:49 - Przeskoki celownika
19:50 - jw
19:57 - jw
20:01 - jw
20:02 - Magnes na hs
20:04 - Przeskoki celownika

 

Demo: https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2110162329-de_dust2.dem.zip

  • Super! 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wgl wrzucasz? Wrzuć aktualne demo skoro dałeś mi bana za to demo ... 

Jakieś dema nagle stare wrzucasz i lamentujesz. Niepoważne to trochę.

Wrzucasz demo  z HLTV, któremu brakuje płynności i które nie oddaje rzeczywistości tego, jak wygląda to od strony gracza.
 

11:04 - wcześniej rozważam opcję, że ktoś jest na midzie i nie ma tutaj żadnego przeskoku. Celownik w dół uciekł normalnie, jak myszką odwracałem szybko od fleszy. Takie coś, że przy 10-15 typa się ktoś wbił pod celownik to przypadek

11:19 - ziomeczek Elmo w piasku 11:10/11 zaczął głośno biegać w piasku (podałem info, że jest w piasku). Rzuciłem flesza, żeby oślepić kogoś na blisko wcelowanego w anarchię po czym sprawdzam czy ktoś jest. Strzelam, bo kolega w piasku mógł się schować tylko na moment flesza i nie musiał uciekać. Chyba dostał, spanikował i wyszedł, więc dostał w głowę

12:06 - rorzrzut mi wyjebało w kosmos, nie mogłem trafić. Problemy jakieś ostatnio z ustawieniami gry.  Nie mogę opanować rozrzutu - ucieka inaczej, niż przez 20 lat tej gry (Nic tutaj nie ma)

13:10 - Właśnie ostatnio jakbym Ci nagrał POVA to jak chcę strzelić prosto w głowę to mi strzela za wysoko (próbowałem usuwać cfg, robić uptade sterowników, zmieniłe mysz i nic nie pomogło). Tutaj strzelam pod modele nóg na boki, bo nie mogę ogarnąć rozrzutu (ledwo zabijam przeciwnika na przeciwko)

13:17 - przeciągam full auto pod model gracza, który próbuje uciec (można przeskanować ścianę)

13:22 - sprawdzam bs, leci smoke i przeciwnik wychyla się po czym szybko reaguje (to nie jest flik). Mogę dodać, że Demon ciągle był w bsie B 😉 Zawsze tam się chowa z awp zazwyczaj (łatwo zgadnąć, że nadal tam jest, bo wszystko mamy przejęte)

13:53 -  strzelam w 1 gościa, gdzie wychodzi przed niego drugi gracz. Zakładam rasz, bo za dużo granatów poleciał z długiej i moi zginęli, więc full auto strzelam  i padam 

16:49 - przeskoki? wybiegł i strzelam niżej. Obejrzyj, jak Krawcu obok modeli metr full auto z mp5 strzela głowy. Każde full auto mu trafia w środeczek celownika (niezbyt legit)

19:50 - 

19:57 - skracają mnie i normalnie wchodzi pod celownik 😮 

20:01 - biegnie skracając respa t, obstawiam kąt wychylenia gdzie może wybiec, kontrola rozrzutu w dół

20:02 - skraca w pośpiechu mid, wcelowuje się szybko. Wchodzi mi pod celownik 🙂

 

Jakbym CI pokazał jedno demko to by CI głowę rozwaliło 😄 tak idealnie siadły głowy, że  nie chcesz tego widzieć

Mam sporo przegranych godzin, więc nie powinno Cię dziwić dużo z tych sytuacji

Są jakieś problemy z dużym rozrzutem i jego kontrolą ostatnio. Jakbym to obszedł to by lepiej wchodziły i nie musiałbym się tyle wysilać, co tutaj na demku

 

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Demo jest z przed 3 dni, wstawiłem czasówki z niego bo sobie sprawdziłem jak grasz. Dostałeś bana za kulturę to nie miałem wtedy ciebie zbanować, wczoraj też nie miałem okazji. Nie wiem co to za różnica czy demo ma 5 min czy 3 dni. Grałeś na nim ty, a nie ktoś inny i widać, a przynajmniej ja widzę że jesteś spalony. Twoja linia obrony wygląda tak, że opisujesz co robisz w danej minucie i wygląda to pięknie, ale jak sam wspomniałeś demku brakuje płynności to jak możesz pamiętać co zrobiłeś o danej godzinie w grze gdzie byłeś mocno poirytowany i skupiony na obrażaniu/wyzywaniu ludzi od cziterów, zresztą tak każda twoja gra wygląda. Moim zdaniem jesteś spalony. Poczekamy na opinie @ Apostrof

  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba o to chodzi, że mam opisać co zrobiłem w danej sytuacji, żebyś zrozumiał moje zagranie 😉 Brak płynności? Co masz na myśli ? Wiem, jak gram. Jak obejrzę demo to wiem, co chciałem zrobić. 

Daj mi IP jakieś, gdzie zobaczysz jak full auto u mnie spada i wgl rozrzut to inaczej podejdziesz do sytuacji. Zauważyłem, że ostatnio mysz wolniej chodzi mi pionowo, niż poziomo - wiesz może skąd takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kreativo napisał:

Co Ty wgl wrzucasz? Wrzuć aktualne demo skoro dałeś mi bana za to demo ... 

Jakieś dema nagle stare wrzucasz i lamentujesz. Niepoważne to trochę.

 

Co jest niepoważne? Nagrał ci demko, i wrzucił je z banem, z opóźnieniem. Tyle.
Natomiast abstrachując zupełnie od demka i jego zawartości, to napiszę teraz słów kilka o tym, co jest naprawdę niepoważne i za co jak dla mnie dawno powinieneś polecieć:

1) notoryczne obrażanie innych graczy
2) notoryczne narzekanie na grę innych graczy, że nie coverują, że to, że tamto i cholera wie co jeszcze
3) notoryczne oskarżanie innych o grę na wspomagaczach
4) notoryczny brak reakcji na upomnienia

Dawno nie grał na Maliverze osobnik równie męczący co Ty.
Ja ze swojej strony stawiam sprawę jasno - jeśli dostaniesz teraz UB, ale nie zmienisz zachowania na serwerze, to i tak wcześniej czy później polecisz. Gwarantuję.

Edytowane przez malypalestynczyk
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:06 - wygląda na czystą akcję moim zdaniem, w marginesie błędu demka. b-
13:10 - dziwne, b+/-
13:17 - Przeskok celownika b+
13:22 - Może to być kwestia przypadku z tym przeskokiem na głowę, b+/-
13:53 - Przeskoki b+
16:49 - Przeskoki b+

Dobra tutaj zaczyna się zabawa.
19:50 
19:57 
20:01 
20:02 
20:04 
Wszystkie powyżej czasy mają shake celownika, i przeskoki na głowę widoczne
gołym okiem. Ban zostaje.

 

 

zbanowany.png

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.