Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK 2021


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

PAŹDZIERNIK 2021

 

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - PAŹDZIERNIK 2021

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

Cytat

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (2-3 zdania):

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 22.11.2021

Powodzenia oraz udanej zabawy!

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Deduss

Dlaczego ona (2-3 zdania): bardzo aktywny jako kidmod (bardziej niż moderatorzy 😜) działy którymi się opiekuje są cały czas aktywne. Uważam, że zrobił duży postęp. Jestem dumna z bliźniaka Kacperka. :pepeLove:

  • Ulalala! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @[Urlop] Blondyna

Dlaczego ona (2-3 zdania): Aktualnie urlopowiczka i już nie kid mod, ale oceniamy zasługi za październik a w tym miesiącu ta Pani wniosła tu wiele dobrego, trochę nowego życia!
Bardzo aktywna, komunikatywna osoba, kreatywna, sympatyczna, która wprowadziła mnóstwo pozytywnej energii. Fajna babeczka, zasługuje by ją docenić! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nick osoby nominowanej: @[Urlop] Blondyna

Dlaczego ona (2-3 zdania): Ewcia mimo że aktywna była tylko pół miesiąca to wydaje mi się że poza dudusiem to ona najbardziej zasłużyła na tytuł użytkownika miesiąca, jest osobą kreatywną a do tego bardzo ładną dała z siebie ile mogła na randze kidmoda, a duduś jeszcze będzie miał okazję wygrać ten konkurs!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @[Urlop] Blondyna

Dlaczego ona (2-3 zdania): ze względu na to, że aktualnie jej aktywność spadnie, a przez tak krótki okres dała od siebie tak dużo to zasługuje na ten tytuł! Wprowadziła wiele ciekawych tematów na forum, zawsze życzliwa i ciepła osoba na czacie dla każdego. Dzięki niej był powiew świeżości!

Oczywiście nie umniejszając @ Deduss, na którego głos zapewne oddam za miesiąc!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Deduss

Dlaczego ona (2-3 zdania): Odkąd chłopak ma rangę jest bardzo aktywny w swoich działach, jeżeli poprosi się go o pomoc w czymkolwiek nie ma dla niego słowa „nie” a z chęcią bierze się w garść i idzie robić to o co się go poprosiło, działa więcej niż obecni nasi moderatorzy, więc trzeba docenić Kacpra nawet i w użytkowniku miesiąca, dlatego głos mój leci na niego. 

  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick osoby nominowanej: @ Deduss

Dlaczego ona (2-3 zdania): Jest aktywniejszy od naszych obecnych moderatorów, codziennie przypomina o głosowaniu na nasze serwery. Myślę, że za październik powinno się go docenić. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Deduss

Dlaczego ona (2-3 zdania): Jest bardzo aktywny, odkąd dostał range udziela sie w działach i nawet poleciał awans. Jest najaktywniejszym moderatorem dużo wnosi na forum. Udziela się w każdym dziale i widać że chłopak sie stara dlatego mój głos leci na niego. 🙂

  • Hajs się zgadza! 1
  • Super! 1

Animated.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Deduss

Dlaczego ona (2-3 zdania): Uwazam,ze uzytkownik miesiaca nalezy sie wlasnie temu Panu.Dlaczego? Jest bardzo aktywny na forum co widac na 1 rzut oka,pomocny (nigdy nie odmawia),stara sie bardzo.Odciaza w pewnym sensie forum.Moja lapka leci na niego,tak trzymaj ! 😎

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikiem miesiąca październik zostaje @ Deduss

Gratuluję uważam, że jak najbardziej zasłużone docenienie tego Pana! 

leonardo di caprio cheers GIF

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.