Skocz do zawartości

Redaktoro aRR


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME
Wzór podania:
Imię: Radek
Wiek: 25
Staż na forum: z 5 lat
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź):  Słuchajcie potrzebuję możliwości, ukrywania postów i otwierania ich w danym terminie, nie zawsze mam czas na "Cytat Dnia", czasem też mam wenę napisać "dzień z kalendarza" ale właśnie w dany dzień nie mam czasu wejść na forum na kompie, bo na telefonie to przecież zawsze jestem! Uprawnienia moderacji działu "redakcji" dałyby mi więcej możliwości,  mógłbym też sam sobie zamykać tematy a nie zgłaszać je jak głupek!
Dodatkowo to otworzy mi furtkę do bycia bardziej  aktywnym w działach typu pytanie na dziś, co wybierasz a nawet PIO :3
Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blok itp.):  Miałem tu kiedyś Redaktora tak mi się wydaję, doświadczenie mam ❤️
Próbny wywiad/news:  
  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale jako redaktor musiałbyś robić coś innego niż cytat dnia, czy ta kartka. Raz na jakiś czas jakieś wywiady, czy coś. 

+ staż na forum 

+ idzie z nim normalnie popisać

+ zapotrzebowanie na redaktorów 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś aktywny, w działach też się często udzielasz. Aktualnie jest brak redaktorów, więc przyda się osoba, która będzie pilnować tego działu, aby wszystko było dodawane na czas.

 

Jestem na tak.

  • Ulalala! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ma ani jednego głosu na nie, a dodatkowo tez wychodze z założenia, że jeżeli masz checi, aby pomóc w redakcji to warto spróbować.

Odezwij się do mnie to ustalimy czym będziesz się zajmować. 😉

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.