Skocz do zawartości

#1762 Pytanie na dziś


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

 

0NmdMpY.png

Co sądzisz o ludziach którzy jeżdżą po alkoholu, czy sam/a kiedyś to zrobiłeś/aś?

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałem nawet po kropelce alkoholu. A co sądzę o takich ludziach? Zależy też w jakim stopniu. Jak ktoś po 1 piwku pojedzie to okej ale jak ludzie wsiadają za kółko przy fazie to są zwykli debile 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Ludzie którzy siadają za kierownicę nawet po małej dawce alkoholu są kretynami. Zawsze zaczyna się od małej dawki, uczucie, że wszystko ma się pod kontrolą, że udało mi się przejechać normalnie, policja mnie nie złapała itd. Później w lepszym stanie upojenia alkoholowego, wsiądziesz i pojedziesz, a wtedy można zrobić komuś krzywdę czy nawet zabić. Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie prowadziłem po alkoholu.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Borówka napisał:

Ludzie którzy siadają za kierownicę nawet po małej dawce alkoholu są kretynami. Zawsze zaczyna się od małej dawki, uczucie, że wszystko ma się pod kontrolą, że udało mi się przejechać normalnie, policja mnie nie złapała itd. Później w lepszym stanie upojenia alkoholowego, wsiądziesz i pojedziesz, a wtedy można zrobić komuś krzywdę czy nawet zabić. Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie prowadziłem po alkoholu.

aaa tam gadasz. Zależy od osoby, i od podejścia. Ty masz inne priorytety - i psychopata ma inne priorytety. Mam gdzieś czy kogoś potrącę czy nie, nawet to czy mnie złapią pewnego dnia  czy nie xD Możecie mnie jebać dowoli, nadal będę przy swoim ;3 Szanuję tylko tych co poznałem, z całą resztą może się stać co "przysłowiowy bóg" tak chciał xD

  • Lubię to! 1
  • WTF? 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nigdy nie wsiadłam i nie wsiade do auta po alkoholu. Najzwyczajniej w świecie boje się, mam sumienie i wyobraźnię,  a za zabicie przypadkowej mi osoby, bym nie chciała wylądować w więzieniu,  a dodatkowo tym zburzyć świat mojej rodziny, jak i poszkodowanego.

A co myślę o takich osobach? Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie, wiadomo kazdy robi to z innych przyczyn ale jednak wyobraźnia i odpowiedzialność powinna być zawsze. Pamiętajcie trzezwe myślenie.  😉

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piłeś nie jedź" tak trudno to zrozumieć? xD Chcą niech jeżdżą po alkoholu, rozum im wróci do głowy jak się stanie tragedia. Nie wsiadałem i nigdy nie wsiądę za kółko po napojach wysokoprocentowych. 😄

  • Super! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.