Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - LISTOPAD 2021


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

LISTOPAD 2021

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - LISTOPAD 2021

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

Cytat

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (2-3 zdania):

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 22.12.2021

Powodzenia oraz udanej zabawy!

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominuję @ aRR

Przejął dział redakcji, stara się jak może, dowiaduje się czego my użytkownicy forum byśmy chcieli. 

Moim zdaniem zasługuje na to wyróżnienie. 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Osoba aktywna nie tylko na chatboxie. Redaktorem nie jest długo, ale jak na razie radzi sobie bardzo dobrze. Ma chęć wznowić parę serii, które są od jakiegoś czasu "nieaktywne" (bynajmniej tak mi się wydaję xD). Stara się komunikować z resztą użytkowników poprzez tematy typu - co dodać, zmienić itd. Widać, że się stara i chcę, aby dział redakcji był w lepszej formie niż dotychczas. Myślę, że można go nagrodzić użytkownikiem miesiąca. 🐱

  • Ulalala! 1

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Bez wątpienia zasługuje na to, bardzo go dużo ostatnio, może mu się przytyło, nie wiem, ale za to co robi ostatnio na forum, szacuneczek! 

  • Ulalala! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Chłopaczyna się stara, aktywny w dziale redakcji jak i na chatboxie, różnych działach. Jak na razie wychodzi mu dobrze bycie redaktorem więc dlatego mój głos leci na niego. Pozdro!

  • Ulalala! 1

Animated.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Co tu dużo mówić? Poszedł na tego redaktora, dodaje te tematy, angażuje się ogólnie w cały dział redakcji. Na chacie to bym powiedział że jestem 24/7. W tematach też zawsze się udziela. No i pomaga finansowo. Baaardzo pomaga i chce żeby Agacie było lżej.

  • Super! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Taką robotę odwala, że to siok, należy mu się. Chyba najbardziej aktywny użytkownik w ostatnim czasie, mega się angażuje w forum B)

  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nick osoby nominowanej: @ Malinaa. 👑

Dlaczego ona (2-3 zdania): Wkłada całe serce w to co robi, reaguje tak szybko jak to jest możliwe(przykład ostatnia przerwa DD2).

Można do niej napisać w każdej sprawie i nigdy nie odprawia z kwitkiem do innych osób z administracji. Daje szansę nowym osobom.

Swoim zachowaniem podnosi poziom forum, dzięki niej jesteśmy tu gdzie teraz.

Postawiła nowy serwer FFA, choć tu także podziękowania dla @ Justyna. 

Tworzy konkursy, rozdaje nagrody. Choć ostatnio ukryta to i tak cały czas działa, dodaje nowe mapy, nowe rs'y na serwery.

Myślę, że tak na prawdę to ona zasługuje na bycie użytkownikiem miesiąca jak, nie roku, bo to dzięki niej osoba wyżej nominowana czuje flow i ma wenę ❤️

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @ aRR

Dlaczego ona (2-3 zdania): Jedna z najaktywniejszych osób w ostatnim miesiącu, udziela się wszędzie gdzie się da, prowadzi rozmowy na naszym czacie z każdym użytkownikiem. 🙂 Dodatkowo zachęca innych do udziału w konkursach i aktywności w typowaniu, czy propozycjach. 🙂

  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ aRR:pepeLove:

- chłopa (chyba, że poczuwa się jako ktoś inny :PepeGrill:) widzę praktycznie całodobowo i zawsze jest chętny do pomocy

- robi ciekawe (czasem trudne xD) tematy do pytanek i wybieranek

- straszna gaduła i każdego wciąga do gadki :5691-peepo-daddy:

 

+ *BONUS* mega słodziak, młodziutki, brać zanim nie ma zmarszczek! :peepoPANTIES:

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

When The Weed Hits GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Użytkownikiem miesiąca listopad zostaje @ aRR

Gratulacje, obyś nadal miał taki zapał jaki masz! 

congrats GIF

  • Ulalala! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.