Skocz do zawartości

ONLY DD2


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Cześć jestem filip mam 14,5 lat można zaliczyć do 15 , lubię koty , mieszkam w głogówku ,  nie mam rodzeństwa ,  mieszkam z mamą a tata mieszka osobno mam kuzynów oraz kuzynki najstarsza ma 20 lat najmłodszy kuzyn 11
Inni Opiekunowie: Nie posiadam narazię ale będę poszukiwal
Typ Serwera: only dd2 ( jeśli istnieje to nie wiem co można zrobić)
Ilość Slotów: 12 (powiekszamy napewno do 20 około)
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.42:27515/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Bo ogólnie dałem post na fb , ponieważ stworzyłem serwer cs i ogólnie słyszałem że miła administracja nawet jak weszłem na czat to już zauważyłem to wieć no , byłem u xxx ale zwyzywali mnie na ts dawali rangi np cwel r*** ile mogei takie tam więc lubie poprostu ten i myśle że mnie przyjmiecie do ekipy maliver :d
Kontakt: dc; niemczyk#6244 gg; 73669731 fb; Filip Niemczykk
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): tak oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Srebrny Typer ME

Więc o ile Twój wiek to nie jest przeszkoda, przecież @ DestruktoR miał chyba 13 lat jak go poznaliśmy! O tyle składnia u Ciebie leży, podejrzewam że ciężko będzie się z Tobą dogadać, a dodatkowo osoby które nie mają SWOICH pieniążków, tylko są na łasce rodziców...

No raczej ciężko będzie Ci zapłacić za reklamę, bo samo postawienie serwera to kropla w morzu.

Ja jestem na nie, chodź szanuję za odwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

- słabo rozbudowane podanie

- nie potrzeba dd2 ponieważ je mamy

- i tak jak kolega wyżej wspomniał że ciężko będzie zapłacić za reklame

 

Edit: @ Brylancik Kolor czerwony jest dla wyższej administracji. 😎

Animated.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, aRR napisał:

Więc o ile Twój wiek to nie jest przeszkoda, przecież @ DestruktoR miał chyba 13 lat jak go poznaliśmy! O tyle składnia u Ciebie leży, podejrzewam że ciężko będzie się z Tobą dogadać, a dodatkowo osoby które nie mają SWOICH pieniążków, tylko są na łasce rodziców...

No raczej ciężko będzie Ci zapłacić za reklamę, bo samo postawienie serwera to kropla w morzu.

Ja jestem na nie, chodź szanuję za odwagę!

ja miałem 11 (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

osobiście uważam, że jak rozkręcisz jakoś serwer i będzie widać, że ktoś tam gra to sure, zapraszamy

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.