Skocz do zawartości

Bitwa Perspektyw - Karolina i aRR


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

TNxYLB0.png

Siemanko! Seryjki dawno nie było, a że mi się spodobała, to postanowiłem przygotować dla was kolejny odcinek Bitwy Perspektyw!

Mam nadzieję, że wam się spodoba:)

Udział biorą: @ aRR & @ Karolina.

 

Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

7NXeZ6m.png

Myślę, że wszystko zależy od ludzi. Jeśli ktoś jest w stanie rozgraniczyć te dwa uczucia i nie myli przywiązania z miłością to jak najbardziej taka przyjaźń istnieje. Sama mam przyjaciela od 15 lat i nigdy ani mi, ani mu (o ile się przyznał) nie przeszła taka opcja przez myśl.

 

qWSUrbU.png

Tak oczywiście, sam mam jedną przyjaciółkę i jakoś dajemy radę!

 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek?

7NXeZ6m.png

Związek idealny dla mnie to związek pełen miłości, szacunku, zrozumienia, cierpliwości. Pojawią się w takim związku kłótnie, czy jakieś niesnaski, ale w związku idealnym ludzie będą potrafili normalnie rozmawiać o takich sprawach, będą potrafili dojść do kompromisu. 

 

qWSUrbU.png

Taki w którym jestem, nie ma jakiejś dziwnej zazdrości, (może czasem) wiemy kiedy mamy ochotę wychodzić ze znajomymi, razem lub oddzielnie, tak powinno być!

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

7NXeZ6m.png

Nie warto. Gdybyśmy kierowali się stereotypami, czy tyle dziewczyn byłoby na tym forum i grało w CSa, bądź inne gry? Zapewne nie! Generalizowanie jest bardzo krzywdzące. Zawsze byłam zdania, że warto dawać człowiekowi szansę pokazać, jakim jest naprawdę. A nie dla tego, „że Rosjanin to pewnie pijak, Cygan złodziej, a Muzułmanin terrorysta”.

 

qWSUrbU.png

Nie, nigdy w życiu!

 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

 

7NXeZ6m.png

Wszystko zależy od kobiety. Mi wystarczy dać chwilę spokoju, nic do mnie nie mówić, dać powalczyć z własnymi myślami i postawić pod nos pizzę. Inne znowu potrzebują uwagi i czułości.

 

qWSUrbU.png

Myślę, że czekoladą truskawkową :EZ:

 

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

 

7NXeZ6m.png

Prawdziwy mężczyzna bierze odpowiedzialność za siebie i swoje decyzje. Gdy jest ciężko, nie ucieka pierwszej chwili, a walczy. Znowu chłopiec postępuje lekkomyślnie, gdy coś nie układa się po jego myśli, woli brać nogi za pas. Mężczyzna dba o siebie i rodzinę. Dla chłopca będą ważniejsi koledzy nawet kosztem innych spraw. Mężczyzna ma rozum i wie, jak z niego korzystać, a chłopiec jeszcze się tej „sztuki” nie nauczył.

 

qWSUrbU.png

Prawdziwy mężczyzna potrafi powiedzieć kobiecie komplement!

 

9uuQHDs.png

Co kryję się za słowem "Dom"? 

 

7NXeZ6m.png

Dla mnie dom to miejsce, gdzie odpoczywam od całego świata, gdzie ściągam maskę i pozwalam sobie na więcej uczuć. Gdzie zwyczajnie jestem sobą. Ale słowo „dom” nie dotyczy jedynie budynku. Domy mam dwa – tam, gdzie się urodziłam i wychowałam. I drugi ten, który teraz tworzę z narzeczonym i naszym psem. Dom to dla mnie synonim bezwarunkowej miłości i spokoju.

 

qWSUrbU.png

Tam gdzie mam wifi.

 

9up73qB.png

Równouprawnienie-jesteś za, czy przeciw? 

7NXeZ6m.png

Wszyscy powinniśmy być równi niezależnie od płci, pochodzenia, czy wyznania. I tyle.

 

qWSUrbU.png

Równo zarabiać? Oczywiście, ale róbmy to samo wtedy ❤️

 

Dziękuję bardzo za wzięcie udziału jeszcze raz!

Dzisiejszą bitwę płci można podsumować owym memem, jeżeli chodzi o obfitość odpowiedzi:

bpmeme.thumb.png.305a36a93448f96da0474ce

  • Lubię to! 3
  • Haha 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Co ja poradzę, ja jestem prosty chłopak to i proste odpowiedzi, ale szacun  dla @ Karolina. za tak rozbudowane wypowiedzi.

Co do Ciebie @ nobody cares. Świetna robota, obyś kontynuował tą serię, bo jest świetna!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super leci + 

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aRR napisał:

Co ja poradzę, ja jestem prosty chłopak to i proste odpowiedzi, ale szacun  dla @ Karolina. za tak rozbudowane wypowiedzi.

Co do Ciebie @ nobody cares. Świetna robota, obyś kontynuował tą serię, bo jest świetna!

Pisałam odpowiedzi przy kawie w pracy, więc miałam czas 😛

 

 

KOCHAM TEGO MEMA! 

 

Bardzo fajna seria 😉

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.