Skocz do zawartości

Pisarz.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol

Wiek: 15

Staż na forum: 16 Grudnia 2017

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Chciałbym na samym początku podkreślić, że pewien kocur namawia i namówił mnie do złożenia podania, dziękuje za uwagę. Ciągnie mnie trochę, aby porobić coś w redakcji, a że jest tam Radek to praca będzie przyjemniejsza z takim partnerem. :kitten: Ogólnie rzecz biorąc to chcę w jakiś sposób w mniejszym tudzież większym stopniu pomóc na forum, a tak jak pisałem wyżej, ciągnie mnie trochę do robienia rzeczy w redakcji, więc padło właśnie na Redaktorstwo. 

Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blok itp.): Byłem już wielokrotnie Redaktorem na forum, myślę, że złapałem dużo doświadczenia :pepeOK:

Próbny wywiad/news: Jakaś nowsza praca <LINK>, a starsze wywiady jak i również inne pracę można znaleźć w dziale redakcji :pepeLove:

  • Super! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Tylko raz zapytałem czy nie zostanie redaktorem!:pepeLove:

Co do podania i do Ciebie, to:

Jesteś mega utalentowany i mega komunikatywny, do tego mnie niema na weekendy więc, w końcu będzie można odciążyć @ Deduss , bo chłopaczyna zapiernicza za mnie co tydzień.

Fajnie by było się podzielić paroma działamy, czekam z niecierpliwością na Ciebie i już nie mogę doczekać się współpracy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli sam @ aRR pisał o to, abyś napisał podanie to oczywiście czemu nie. 

Widać przyda mu się pomoc. Zagadaj do niego, abyście podzielili się obowiązkami i powodzenia. :Malinaa:

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 2
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.