Skocz do zawartości

Znamy sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę do was z 3 propozycją a jaką ? otusz taką żeby wprowadzic jak bedzie ktos siedział za długo na TT to by wlascicielka lub opiekun wprowadzili jak ktoś za dlugo siedzi na respie to slapie serwer gracza ktory na tt siedzi za 5 HP moim zdaniem to jest potrzebne!. Co o tym sądzicie?

bbMpkjb.thumb.png.d978522e75f958359f907a87270c538c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba w regulaminie jest "TT resp do 1:30".

Jeżeli się mylę, to jestem za dodaniem.

 

edit: 

no jak nie każdy przestrzega to już od tego są admini, którzy powinni tego pilnować.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szukałam kiedys takiego pluginu ale aby zabijał jak ktos jest na respie i problem byl w tym, że zabijało gracza na respie TT który np w tej chwili tylko przez niego przechodził cofając z B. Takie rozwiązanie byłoby bardziej uciążliwe niż pojedyncze przypadki, gdy ktoś na nim za długo przesiaduje.

Co do tego zabierania hp, zapewne by to działało tak samo.

Jak jest admin to pilnujemy tego, aby nikt nie siedział pol rundy na respie TT, jak brakuje admina musicie to zrozumieć i przeboleć lub trafić jak akurat bedzie jakis admin dostępny i go poprosić o interwencję. 

 

propozycja-odrzucona.png
  • Lubię to! 1
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.