Skocz do zawartości

alko narko depresje psychostany i dołki


archonek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: archonek997

Steam id lub IP:STEAM_0 : 0 : 538106549

Serwer: dd2

Data bana: teraz

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : archonek997 
[AMXBans] Powod : ' Wallhack ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CS-Maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 538106549 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 7777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777777 ' 
[AMXBans] =============================================== 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną adminke która nadała mi permanentnego bana na serwerze DD2. Liczę bardzo, że rozpisująca udowodni dziś moją winność w sprawie bana o treści "wh" pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

 

@kr7j9o5.png Malinaa.: post nic nie wnosi do tematu. Upomnienie słowe. 

  • WTF? 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

Nie miej mi za złe to żadne robiene komuś na złość poprostu :

Mojego Bana motywuje poniższym nagraniem. 

O ile na początku nie ma się do czego przyczepić grasz zuepełnie normalnie to od twojego AFK podejrzanie od 10 minuty zaczynają się dziać dziwne rzeczy

 

- 10:10 wybiegasz na pełnym biegu z gornego od razu idealnie celownikiem jesteś wcelowany  w miejsce w którym za 2 sekundy się pojawiam, Mało tego nie strzelasz idealnie mi w głowę a dostaję  magiczną jedno strzałówkę

- 10:20 - 10:30 Biegniesz dookoła na anarchie za bardzo się nie rozglądasz da się odnieść wrażenie iż dokładnie wiesz gdzie znajdują się gracze przeciwnej drużyny

- 10:42 Ok tu nie ma sie do czego przyczepic zdejmujesz gracza ale

- 10:45 Znowu wychylasz się  idealnie w tym zamieszaniu  wcelowany na głowę gracza

- 10:47 Znowu wychylasz się idealnie na gracza kampiącego w dole skąd informacja iż jest on akurat idealnie w tym miejscu

 

10:10 , 10:42, 10:47 moim zdaniem to nienaturalny zadziwiająco szybki refleks awp

 

Pozostawiam ocenie 

 

Link do dema https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2112121402-de_dust2.dem.zip

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:10 - ale dostałaś bombe, no w sumie jest się czego przyczepić, full auto z digla trzymając "w" ma prawo to siadnąć, ale jak widzisz nawet na tak zlagowanym demku nie ma żadnych przeskoków, ani szejków. -b

10-20/30 - Jak słychać na mikro poszło info "longa wchodzą" 10:35 - rozejrzenie się na zakręt, dość normalne. Nie wiem gdzie Ci się jeszcze miałem patrzeć w niebo? xD, wszedłem w anarchię, sprawdziłem czy nie ma nikogo za bramą i jechana dalej po zabiciu trzech oponentów, i sprawdzeniu reszty miejscówek został piach, w którym okazał się być wróg. Normalna akcja -b

10:42 - No nie ma nic tu szczególnego, nie wiem czemu to napisałaś xD -b

10:45 - Jakie zamieszanie kruszynko? byłem z jednym sojusznikiem, i słyszałem, że chłop wybiega + wychylił z prefirem.. czysto -b

10:47 - tu już wyjaśniłem w rozpisce całą akcje w 10:20/30. -b

 

10:10, 10:42, 10:47 - Zwykłe fragi, z dobrym movementem. Było info, że są na długiej, spodziewałem się dużej ilości osób. Więc pickowałem na każdą możliwą miejscówkę. -b

 

 

@ Sandrahehe Only DD2 - Jedyne co mnie zmartwiło to to, że rozpisałaś tylko jedną akcję cholibka, liczyłem na coś potężniejszego, ale cóż. Dziękuję za dzisiejszą rozpiskę, że nie musiałem czekać do jutra. Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy. Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez archonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, archonek napisał:

 

@ Sandrahehe Only DD2 - Jedyne co mnie zmartwiło to to, że rozpisałaś tylko jedną akcję cholibka, liczyłem na coś potężniejszego

Na co liczyłeś? Jak ona wali permy po jednej albo dwóch rundach. Nie ma na co liczyć. Wiem, że nie powinienem się tu wypowiadać, ale to co owa adminka sobą reprezentuję to jakiś nieśmieszny żart.

 

@ qpski =DDD Twój post nie wnosi nic do tematu, ostrzeżenie słowne /Deduss

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłam się tej sytuacji bo w jeden moment nastąpiła cała seria w mojej ocenie podejrzanych sytuacji, a chwilę prędzej  afk. Wcześniejsza gra -  nie ma się do czego przyczepić

 

Zostawiam Ocenie

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sandrahehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

10:10 - Tutaj raczej zwykły fart. Strzał w biegu i wpadł hs, wygląda to nienaturalnie
10:20/30 - Poszło info, że wchodzą longa
10:42 - Normalny frag
10:45 - Tu raczej każdy kto coś strzela wychyla wcelowany w piach
10:47 - Zwykła gra na frag, kto pierwszy ten lepszy. Mógł patrzeć na radar, tam widział swojego z drużyny

 

Demo to co wyżej.

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 3

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.