Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nie tracąc czasu ani zapału, postanowiłem zrobić coś dla Was. Będzie to zabawa, która będzie polegać na odpowiadaniu na pytanie, które będzie się pojawiało co jeden dzień.


 


 


 


Na pytania będzie mógł odpowiadać każdy użytkownik forum cs-Maliver.pl


Przypominam, odpowiadamy na aktualnie zadanie pytanie, nie ma powrotów do wcześniejszych.


 


 


 


 


Każdy post który będzie na temat i będzie włożone w niego trochę więcej pracy niż typowe "tak" zostanie nagrodzony "+".


 


 


Ps: To nie jest żadna kopia, takich tematów jest multum na innych forach.


 


 


Pytanie I: Czy pomysł na taką zabawę, jest trafną decyzją? Przedstawcie swoje odczucia.


  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy rozumieć, że nie będzie to coś w stylu "forumowicze o sobie" a raczej nie tylko to? Jeżeli fajnie zróżnicujesz pytania które nie tylko będą wymagały odpowiedzi ale także włączenia się w dyskusje to jestem jak najbardziej za!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie spoko pomysł. Chociaż każdy będzie mógł wejść i gdzieś sensownie napisać postać. :P

+ tematy o takiej tematyce lub podobnej są już od 2011. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jest to strzał w dziesiątkę, tak jak napisała nasza właścicielka @Malinaa., każdy bynajmniej będzie mógł sensownie się wypowiedzieć. Jak są moje odczucia? Pozytywne, bynajmniej ktoś będzie mógł, napisać co na dany temat/pytanie myśli, jestem jak najbardziej za smile.png

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim sport oraz muzyka bez której nie potrafię żyć <3 staram się często grac w siatkówkę ale niestety brak czasu mi na to nie pozwala chodź już są plany ze znajomymi wynająć raz w tygodniu hale lub orlik jak będzie ładna pogoda i grac a jeżeli chodzi o muzykę to słucham wszystkiego czego wpadnie w ucho ale przede wszystkim HardStyle :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi zainteresowaniami są słuchanie muzyki przede wszystkim disco polo, nie ma co ukrywać najlepsza muzyka taneczna!, oraz rysowanie, rysowaniem zajmuję się tak szczerze od gówniarza, nie chwalę się rysunkami bo nie mam po co, po za tym wolę rysować sama dla siebie, i rozwijać swoje pasje. :) Ale dobrze jednym się pochwalę.

e7gimu.jpg

  • Lubię to! 3

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem dziwnym człowiekiem. Biorąc pod uwagę chyba wgl nie mam zainteresowań xd Albo i mam, ale dziwne. Gry komputerowe to jest pierwsza sprawa, uwielbiam gierki. Jak można zaliczyć do zainteresowań to nauki ścisłe. Nie lubię chodzić do szkoły, ale nauki ścisłe to coś dla mnie, szczególnie tematyka medycyny. Dlatego mam szerokie plany, by pójść na medycynę. A i jeszcze jedno, denerwować ludzi devil.gif

 

Tak, tak, jestem dziwnym człowiekiem xd

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się grami, muzyką, filmami... Nic specjalnego, nic nowego. Ktoś nawet może powiedzieć, że to jet mainstreamowe i cóż... Ma rację ;) Ale sądzę, że warto iść krok dalej i coś tworzyć! Bawię się coś tam filmami wraz z grami :D Prócz tego lubię siłkę, samochody, sprzęt komputerowy( hardware, kocham zapach nowych podzespołów :3), a za czas jakiś jak przyoszczędzę trochę pieniędzy( a jest trudno!) to zajmę się tuningiem PC, a następnie pochwalę się na forum :3  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim głównym zainteresowaniem, a raczej pasją jest Legia Warszawa. Legia jako symbol, a nie jako po prostu zwykła drużyna piłkarska. To wszystko zaczęło się w 2011 roku, mój pierwszy mecz, mimo, że przegrany rozbudził we mnie wszystko to czego nie było wcześniej. Idąc za słowami jednej z piosenek "Wszedłem.. poczułem kogo teraz mam pod skórą". Co prawda początki nie były jakieś bardzo aktywne w moim wykonaniu. W tamtym sezonie zaliczyłem może 3/4 mecze. W chwili obecnej(bieżący sezon) na 7 kolejek przed końcem tych meczy mam 22. Tutaj chyba zakończe część o Legii, bo to temat rzeka i większość nie przeczytała by nawet połowy.
Jako, że jest to forum CSa to jak łatwo można się domyślić on też należy do moich pasji, grałem w niezliczoną ilość gier czy to dla jednego gracza czy też dla mas ale żadna nie wciągnęła mnie na tyle żeby być "z nią" tyle co z CSem. Swoją przygodę zacząłem jakoś w gimnazjum(tutaj zakończę... to może być dobra sugestia odnośnie kolejnego pytania "Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSem" albo coś w tym stylu) i w tym momencie mój Steam pokazuje 4930godzin.
Reszta zainteresowań to standard, muzyka, filmy bla bla generalnie nuda.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kiedyś miałam pełno zainteresowań, a teraz jakoś poświęcam jedynie czas grze cs... sama nie wiem czemu tak wyszło. xd


Przez postawienie forum/serwerów zaczęłam się wkręcać i czytać coraz więcej o tym aż w końcu przerodziło się to w pasję. :)


Lekko umierającym zainteresowaniem u mnie jest siatkówka. Kiedyś na bieżąco oglądałam spotkania PlusLigi czy mecze reprezentacji a teraz robię to sporadycznie lub czasem poczytam o tym w internecie/gazetach. Również odeszłam od gry w siatkówkę, a trenowałam ładne 7 lat. placze1.gif


  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolonia we Włoszech, nie było dnia z narzekaniem (no dobra, może okolice xd). 1,5 tygodnia nie poszlo na marne, wypocząłem, pozwiedzałem, pooglądałem. a szczególnie Mirabilandia <3

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie IV: Czy zaryzykowali byście swoje życie/zdrowie na ratunek innemu człowiekowi? Przedstaw krótko swoją pozycję na ten temat :)


borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK, nieważne czy to wróg czy przyjaciel. Źle czułbym się, gdyby ktoś stracił życie, a ja tej osobie nie pomogłem. Jeśli człowiek popełnia w życiu dużo błędów, to chociaż tym uczynkiem pokaże, kim tak naprawdę jest i na ile go stać. 

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jestem w stanie postawić drugą osobę nad swoje zdrowie. Co do życia to wydaję mi się, że nie ma osoby która chciałaby żyć ze świadomością, że żyje tylko dlatego, że ktoś dla niej/przez nią zginął.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaszłaby potrzeba to tak, jakbym np widziała jak ktoś się topi to wskoczyłabym i pomogła z całych swoich sił, mimo własnego ryzyka.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.