Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

Warto dążyć do lepszej przyszłości dla swoich bliskich, dla siebie i nie tylko. Nie popaść w nałogi, które niszczą nasze życie i innych. Ideałem nikt nie będzie, zawsze ktoś ma do nas jakieś "ale".
Jestem tego zdania, że jeśli ma się już kogoś kogo się kocha (chłopaka, dziewczynę, żonę, męża lub dzieci) to dla nich podporządkowywuje się swoje życie i dla nich stara się być jak najlepszym, podchodzi się pod ideał by byli szczęśliwi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pracę nad swoimi wadami to jak najbardziej powinno się nad nimi popracować , ale lepiej pracować przy kimś niż samemu gdyż samemu można temu nie podołać. A co do dążenia do ideału jak dal mnie nie ma sensu czy nawet potrzeby bo nikt nie szuka ideałów gdyż każdy ma swoje wady zalety i tyle nic się z tym nie da zrobić , jedynie zaakceptować i nie przejmować się tym :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiadomo, że warto dążyć do zmiany siebie na plus, czy to chodzi o charakter czy wygląd. :) 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie XXXII: Jakie jest Wasze zdanie na temat stworzenia nowego, drugiego sezonu Real Life? Jest to dobry pomysł, czy raczej kiepski? Jakiego typu nowe pytania chcielibyście zobaczyć w następnej części RL?

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, pytanie obojętnie. Najlepiej o wszystkim ale też sporo o sieci, jak się ocenia prace adminow, redaktorów, malinki, opiekunów itd.. tego mnóstwo :) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na pytania które zmuszą ludzi do dyskusji, do jakichś dłuższych wypowiedzi. Wiadomo, że nie z każdym pytaniem da się trafić ale te które zadawałeś były całkiem przyjemne chociaż za mało rozgłośnione to jest. Może jakieś ogłoszenia na Steamie w grupie i na FP poprawią frekwencję. Generalnie oby tak dalej w tym dziale!

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby więcej osób się wypowiedziało, zatem zamykam pierwszy sezon Real Life. Jeśli znajdzie się osoba, która zechciałaby poprowadzić taką zabawę, to osobny temat się pojawi jako drugi sezon. Na chwilę obecną zamykam i dziękuję wszystkim, którzy chcieli wziąć udział poprzez udzielanie się.

 

/cl

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.