Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie V: Jak waszym zdaniem powinien wyglądać świat idealny? Przedstaw swoje poglądy.


borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy ten świat idealny ma być dla wszystkich czy tylko dla mnie. Świata idealnego dla wszystkich raczej wymyślić się nie da, bo jeszcze się taki nie znalazł co by każdemu dogodził. Co do mojego świata idealnego.. to zostawię to dla siebie, bo moje poglądy są zbyt radykalne i złamałbym regulamin forum w kilku kwestiach.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdania nie ma i nie będzie świata idealnego, a po za tym "świat idealny", każdy byłby taki i nie było by ciekawie, a jednak Ci najbardziej walnięci urozmaicają nas świat i nie jest nudno, nie zmieniałabym w nim nic. :D

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie VI: Jakie wartości w życiu stawiasz na pierwszym miejscu? Opisz je.


borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie największą wartością życiową jest miłość. Ta damsko - męska oczywiście :P. Często ona łamie serce, ale jeśli się jednak uda i znajdzie tą "miłość swojego życia", to nie ma nic piękniejszego niż to :D. Wtedy życie zamienia się w prawdziwą bajkę i to się według mnie liczy najbardziej. Bo w końcu życie jest po to, żeby korzystać, nie? :pies:  Poza tym ważna jest przyjaźń, ta szczera i oczywiście prawdziwa. Bo dobrze jest mieć przyjaciela/przyjaciółkę, na których zawsze można polegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie VII: Niedługo wakacje, jak planujesz spędzić ten czas?


borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Planuje spędzić wakacje z biednym. Pewnie w górach lub nad morzem. Dodatkowo miesiąc spędzam na praktykach. :D A trzeci miesiąc nie wiem jak zaplanuje, pewnie będę leżeć tzw. brzuchem do góry. :D

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku lipca jadę na kolonię do Bośni i Hercegowiny do Neum i oczywiście zwiedzam Mostar i Medjugorie. Z racji, że jest to bardzo blisko Chorwacji, to jadę zwiedzać Dubrownik, potem do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, innego dnia na wyspę Korcula na cały dzień. W drodze powrotną jadę do Parku Narodowego Krka no i powrót ok. 18.07. Później oczywiście siedzenie w domu, może nad Solinę pojadę. Jeszcze się zobaczy. :D Byle do wakacji, bo chcę się spotkać z kolonistami. <3

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie VIII: Co myślicie o sieci cs-maliver? Opiszcie jak widzicie ją w przyszłości i co Wam się podoba.


borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze nie wiem jaka będzie przyszłość bo cały czas mamy pod górkę ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej! Obyśmy dalej się rozwijali, stawiali serwery i przyciagali ludzi na dłużej.

Podoba mi się to, ze jest tutaj przyjazna atmosfera, nikt nie jest sobie wrogiem. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę denerwująca jest co chwilę zmiana stylu, ale to pół biedy, da się wytrzymać. :D Mam nadzieję, że dojdą jeszcze nowe serwery, szczególnie GO, nowi ludzie i nowe propozycje. Jest pięknie, gdyż kłótnie zdarzają się bardzo rzadko. 

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć bardzo wolno się rozwija, nie widuję tutaj żadnych nowych użytkowników, jest to duży minus, serwery słabo rozwinięte, no oprócz tego Dusta, na którym i tak masa odpalonych nsów lata. Na forum dodatkowo problemy ze stylem.

 

PS minusuj tam thacket :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ciężki pytanie... Na pewnie inaczej potoczyły by się losy ludzi, szybciej by się kraje objęte wojną rozwinęły, no i co najważniejsze gospodarka!

Szczerze nie wiem co napisać bo różne scenariusze można pisać. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.