Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno z Placuszkiem jakiś browarek!

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie XIV: Jak już cała Polska wie, wygraliśmy ze Szwajcarami w 1/8 finału Euro 2016. Jak uważasz, do której rundy poprowadzi nas drużyna Adama Nawałki? Czy może zakończy swój udział w ćwierćfinale

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiliśmy na Portugalię, więc na pewno lekko nie będzie, na szczęście oni też wczoraj rozegrali 120 minut więc może aż tak mocno fizycznie nas nie zdominują. Wszyscy którzy oglądali mecz widzieli jak wyglądała gra Polaków od ~75 minuty aż do końca dogrywki. Ja bym nie chciał pompować balonika, więc teraz Portugalia, a potem się zobaczy.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekamy do czwartku na mecz z Portugalia;)

Trzeba myśleć o meczu z nimi a później to los pokaże;)

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na drabinkę turniejową nie ma szans żebyśmy zagrali z Francją przed finałem. Co do Niemców to mam nadzieję, że w sobote skończy się ich przygoda z tym turniejem. Finał Belgia(Polska)-Włochy.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę o ty aby sieć cs-maliver.pl była top 1 :D  I TAK JEST <3 

2. Proszę o nowy komputer bo ten jest słaby, znaczy dobry ale słaby :D 

3. Chciał bym w cs zawsze mieć 100 hp 

  • Lubię to! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pokemony na świecie!
2. Zdrowie dla rodziny
3.Portfel w którym nie kończyły by się pieniądze.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kolejne 5 życzeń,

2. Komputer którego nie będę musiał zmieniać do końca życia, gdyż nigdy nie będzie mu nic brakowało i każda gra pójdzie na maksymalnych,

3. Dodatkowe 2 życzenia i zdrowie dla całej mojej rodziny + jakieś 5 miliardów na koncie dla nich.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego pięknego popołudnia zaraz po zakończonej piłce kilku kolegów zaczęło rozmawiać o CSie, że grają na lekcjach czy coś w ten deseń. Ja szybko to podchwyciłem i wpadliśmy na pomysł w 5/6 osób żeby sobie pograć. Jako, że nie ogarnialiśmy jakoś mocno rozgrywki to w te kilka osób zakładaliśmy serwer hlds i koleżka który miał zewnętrzne IP tworzył pokój w programie hamachi i graliśmy tylko między sobą(prawie jak lan :D). Z czasem zaczęło się robić nudno, więc jedni rezygnowali, a ja przeniosłem się na serwery społecznościowe.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z grupką przyjaciół zaczynaliśmy od Counter Strike 1.5 w kafejkach, gdzie wcześniej się spotykaliśmy, by pograć w GTA: Vice City i inne gry. Pamiętam, że zazwyczaj lubiłem cs_assault i zawsze spośród menu broni wybierałem "te dwa pistolety takie!". Po szczeniackich latach przestałem się tym interesować, do czasu I roku studenckiego, gdzie padł mój mocniejszy komp, na którym wbijałem dziesiątki godzin w Skyrim'a :D Dosiadłem staruszka(komputera, nie człeka), by ponownie odpalić 1.6 i cisnąć ludzi z Pompy :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście miło :D Jak patrzę na to co teraz się dzieje, to cieszę się, że urodziłem się jeszcze w tych czasach gdzie wolny czas spędzało się na dworze, a nie przy komputerze.

Ja najbardziej wspominam wojny między dwoma podwórkami xd ahh.. to były czasy

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zajebiście :D 
Kiedyś było lepiej jak kolega wyżej pisał "urodziłem się jeszcze w tych czasach gdzie wolny czas spędzało się na dworze, a nie przy komputerze."
Teraz też jest dość dobrze po 3/5 swojego czasu spędzam poza domem :v
Najlepsze było jak biegało się z kijami xd jako "Pistolety" i tak zwane "wojny" się robiło :v albo jakieś szałasy za młodego się robiło ;d  Dobra czasy a Teraz
Piłka,Siłownia,Dziewczyna,Rodzina,Przyjaciele :v 
Nie ma na Co narzekać :v

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No wiadomo, że dobrze wspominam!
Najlepsze momenty to budowanie jakis swoich baz albo zabawy w bar xd

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie mam czegoś takiego:| Większość rzeczy które gotuje moja mama jest bardzo smaczna, więc nie mam czasu zastanawiać się nad tym co smakuje mi najbardziej. Jeśli jednak koniecznie musiałbym wybrać jakąś jedną potrawę to postawiłbym na zupę grzybową.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.