Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzież, jak młodzież, jej zachowania są podobne jak pokolenia wcześniej ;). W ogóle stereotyp zepsutej młodzieży w dzisieszych czasach jest dziwny, bo ja jakoś nie widzę wśród swoich rówieśników jakiejś patoli, czy nerdów siedzących caly czas w komputerach. To serio zależy na jakich się ludzi trafi...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie XXIV: Dokładnie 72 lata temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Czy z tej okazji masz zamiar dzisiaj obchodzić rocznicę upamiętniającą to wydarzenie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symboliczna minuta ciszy o 17 wystarcza chociaż w Warszawie wiele różnych akcentów można spotkać od klaksonów w samochodach aż po zablokowane przez ludzi skrzyżowania. Ten jeden raz w roku warto rzucić wszystko i spojrzeć w górę.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowy

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekoladowy! A najlepszy śmietankowy z sorbetem np brzoskwiniowym! :D 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się może wypowiem ogólnie o tym co widzę w redakcji
- RL... fajne ale brakuje pytań które zachęciłyby w jakiś sposób ludzi do wspólnej dyskusji, do tego żeby tutaj weszli, napisali i oczekiwali, że ktoś zareaguje na ich post. Póki co wchodzi się, odpisuje na pytanie i czeka na następne.
- P&O... To też póki co trafione, bo odkrywa to użytkowników od innej strony.
- Dlaczego ja?... Tak jak napisałem w temacie o Malinie tak dalej podtrzymuje swoje zdanie i w sumie to, że wybrałeś potem Tyśka, Sylwie i PluszaQa tylko utwierdziło mnie w przekonaniu ale nie zamierzam się jakoś czepiać, bo ludziom się podoba, więc powodzenia dalej.
Wywiady... Wydaję mi się, że są one robione troszkę na siłę. Kilka podstawowych pytań, potem rozwinięcie jednej/dwóch myśli osoby która jest przepytywana i koniec.
No i został dział którym zajmuje się Student i tutaj w sumie jest najsłabiej, bo to po prostu nie trafia do nikogo. Może czas nastawić się w swojej pracy na niższą grupę wiekową?

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracę redaktorów oceniam w sumie pół na pół, najwięcej działasz Ty thacket - widzę dużo zaangażowania z Twojej strony jak nie w "Dlaczego Ja" to RealLife - co do reszty zostawię to bez zbędnego komentarza, rozumiem, każdy ma swoją rolę i w tej dziedzinie siedzi. Ale podpisuję się pod tym co napisał @Różyk generalnie nie jest źle, oby tak dalej.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że tak panu tęskno do dyskusji, więc odniosę się do tej wypowiedzi :).

 

To ja się może wypowiem ogólnie o tym co widzę w redakcji
- RL... fajne ale brakuje pytań które zachęciłyby w jakiś sposób ludzi do wspólnej dyskusji, do tego żeby tutaj weszli, napisali i oczekiwali, że ktoś zareaguje na ich post. Póki co wchodzi się, odpisuje na pytanie i czeka na następne.

 

Mmm, to właśnie jest w zamyśle tej serii, jest to tak jakby "wywiad z całą siecią" ;).

 

Wywiady... Wydaję mi się, że są one robione troszkę na siłę. Kilka podstawowych pytań, potem rozwinięcie jednej/dwóch myśli osoby która jest przepytywana i koniec.

 

Rozwinięcie jednej/dwóch myśli? Szczerze, na tej sieci wśród niewielu wywiady są pisane tak, aby odnosić się jak najwięcej do odpowiedzi ;).

 

No i został dział którym zajmuje się Student i tutaj w sumie jest najsłabiej, bo to po prostu nie trafia do nikogo. Może czas nastawić się w swojej pracy na niższą grupę wiekową?

 

Nie trafia do nikogo? Śmiechłem xd. Osobiście uważam, że tutaj jest najlepiej, bo recenzje i felietony mogą być niezłą kartą promocyjną forum (z nich zawsze można zrobić bloga i podbijać wykopy itp.) ;).

 

Nie jest źle, najgorsze jest to, że Redakcja jest olewana przez sporą część użytkowników. Ale to zmora chyba każdej sieci ;).

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca redaktorów mnie poprostu nie interesuj i nie czytam tego co piszą. Jakbym chciał poczytać jakieś głupoty to bym sobie bloga poszukał. Gram w counter strike i sama nazwa wskazuje jest to forum związane z grą i dlatego też powstało. Nic nie mam do tego ze ktoś sobie jest redaktorem ale poprostu mnie to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.