Skocz do zawartości

[SEZON 1] Real Life


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ja pracę redaktorów oceniam bardzo dobrze, pracę może nie trafiają do wielu osob (nie wszystkie) ale dalej starają się jakoś zachęcić innych do czytania ich wypocin. Mam nadzieję, ze ludzie zaczną bardziej doceniać Waszą pracę i wchodzić tutaj a nie jedynie grać, choć wiadomo forum jest głównie oparte na cs ale co to komu by zawadzalo? :D

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak określić czy nagle wyszedłbym teraz na ulicę i walczył z kimś kto tutaj przyszedł wyszkolony i z konkretnym celem. Robienie za mięso armatnie jakoś nie napawa mnie optymizmem. Serce mówi tak, rozum mówi nie wiem.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłbym.

Złapałbym za broń i walczyłbym czy to z elitarnymi jednostkami czy też z "gównem". Nie oddałbym kraju, w którym się urodziłem "za darmo". Drogi @Różyk szanuję Twoje zdanie, ale podczas I i II wojny tacy jak My nie mieli nic do powiedzenia. Dostawali broń i na front. Każdy Polak powinien postąpić tak jak nasi dziadkowie i pradziadkowie, babcie i prababcie, bo oni oddali życie żebyśmy mogli sobie teraz spokojnie pograć w CS'ka.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daqu.

 

Jest to takie moje odkrycie które znalazłem w internecie. Tutaj bit tak samo jak przekaz zamiata! Najlepiej wyszli Peja, Słoń i muszę pochwalić w tym remixie ZBUKA, ponieważ jego refren jest perfekcyjny i idealnie pasuje tutaj. I tam wiem, że to jest klejone. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo utworów, które uwielbiam. Niżej podam tylko dwa z nich, naprawdę mikroskopijną część. Kocham je za to, że przy nich czuję się strasznie wyluzowany, jakby cały świat wyparował, wszystkie problemy życia codziennego znikły.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiałem się już od dłuższego czasu, czy potrafiłbym wskazać jeden utwór, który jest najlepszy...

 

Nie, ale jest taki który działa na mnie jak kubek espresso z dodatkiem lidokainy, taki do którego wracam przynajmniej 2 razy w tygodniu, który towarzyszy mi od jakichś ośmiu-siedmiu lat. Genialny w prostocie tekstu, genialny w gitarze, genialny w śpiewie. Jednym słowem:

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

"Kiedy się już zestarzejesz 

znormalniejesz i zmądrzejesz
Czy będziesz jeszcze pamiętać
Z ilu niebezpieczeństw wyszliśmy razem?"

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko postawię na... Harrego Pottera i Kamień filozoficzny. Jak byłem mały to na HBO leciał codziennie i jakoś mnie tak urzekła magia tego filmu, że z ogromną przyjemnością oglądam go rok w rok na TVNie.

Filmu opisywał nie będę bo trzeba być największym mugolem na świecie żeby nie znać przygód Harrego i generalnie to wtedy ścieżka dla takiej osoby jest jedna Avada Kedavra!

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.