Skocz do zawartości

Admin i SS


Twist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam propozycję, a mianowicie. 

Od początku zauważyłem, że niektórzy admini wysługują się amx_ss... Jasne jest to przydatna funkcja, aaaale: niestety nie na XXI wiek. Mamy już takie czity, że nie ma problemu by dostać ss i wstawić czyste na forum w przeciągu 10 minut. Może niektórzy jeszcze tego nie wiedzą ale tak naprawdę jest.

 

Ale przede wszystkim co sprawiło by napisać ten post... Chodzi o to, że admin robiący ss z gry lub , który oglądnął jedną akcje gracza, a następnie wali mu ss bo ... no własnie dlaczego? Czy nie chce mu się patrzeć gracza? Ile to wejść na specta i spojrzeć przez 3 rundy na gościa co robi jak gra, jak strzela, czy myśli, jak sie ustawia, a może gościa słyszy? 

Każdemu można ss, zrobić, ale jeżeli administracja ma być profesjonalna, to trochę wysiłku od nas trzeba wymagać, a wg mnie to normalne, że admin powinien mieć jak najmniej pomyłek. 

 

Byc aktywnym adminem, to nie znaczy aby walić ss, i nam zapisują się bany... "A miał jedną akcję" "3 razy przejechał po modelu" - Są miejsca na dd2 gdzie wychodzi się z tzw  "ściany" (wcelowany w ściane i wychodzi z zakrętu) i takich miejsc jest dużo, a prawdopodobieństwo ze przy 22 graczach ktoś za zakrętem stoi na początku rundy lub w połowie jest ogromne. 

 

Mam prosbe, jezeli administracja się zgodzi i przemysli albo choć w części przyzna mi rację to prosiłbym, aby admini robili swoje demka np, wy wiecie które akcje wam "śmierdzą" nie będzie trzeba ściągać hltv i ciąć czy jak wy demka rozpisujecie. Swoje demko to jest max 1 runda no zależy od autora demka, ale potem gdy przyjdzie do odwołania, macie wszystko na tacy co jak gdzie i dlaczego. i nie ma problemu z opisaniem demka. 

Rozumiem, że admini mogą mieć mi za złe, że takiego typu post jest, bo w pewnym sensie jest to krytyka (wydaje mi się, że konstruktywna) ale działając na rzecz CS-Maliver uważam, że ograniczenie dawania banów przez amx_ss będzie dobrym posunięciem, gdyż wielce wierzę w to, iż ograniczy to liczbę banowanych czystych osób do minimum. 

 

 

Pozdrawiam 

 

  • Lubię to! 1

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Wątpię, że ograniczy. Admini DD2, po prostu częściej będą banowali z powodem: Cheatujesz i będą rozpisywać demka. 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że gdy admin robi ss'y np. trzeci raz z rzędu temu samemu graczowi może rozpisać demko od tak. Zostawiłbym to tak jak jest, nie ma co kombinować i nadkładać sobie pracy. Zawsze, podkreślam to słowo, zawsze admin może rozpisać HLTV, gdy uważa, że graczowi udało uniknąć się na ssach czitów. 
Jest dobrze jak jest. 
Zbędne, jestem na nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zgodzę się. Admini mogą korzystać z HLTV, nie muszą nagrywać swoich demek.

Jeżeli gracz dostaje ileś razy ss to wtedy macie rozpisywać demko + sprawdzać w bansie ilość banów a nie, ze ktoś wstawia 20 razy ss. ;)

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.