Skocz do zawartości

Rezygnuje


Rekomendowane odpowiedzi

Data: Natychmiast -20.12.21
Stanowisko, z którego rezygnuje: 
admin d2

Powód: Powodów jest kilka. 
1 głowny tyczy się regulaminu odnosnie  czitowania i uzywania wspomagaczy na serwerze. Jesli amx banuje gracza za aima na 6 godzin a ja nie moge szybciej reagowac(odsylam do punktu 4) to uwazam ze to  jakas gruba pomyłka przyzwalanie i zachecanie do oszust - wyspi sie wroci

2. Ban 5 minut 30 minut za sgs to jakas kolejna gruba pomylka. Wszedzie jest za to perm z automatu. Adminów praktycznie nie ma na serwerze znikoma aktywnosc innych. Po takim banie 5/30 znowu wejdzie i jest bezkarny jak sie zresztą dzieje.

3. Brak jakiejkolwiek rekacji osob kompetentnych  ws skargi gracza stosujacego notoryczny sgs na serwerze. Nadal na nim biega, a administrator na dobra sprawe nie wie co ma robic. Bo znowu ktos napisze skarge.   

4. Na serwerze jest bardzo przydatne narzedzie które szybko i sprawnie wykrywa aim bota wyswietlajac komunikaty. Tylko w jakim celu one jest jesli wymaga się od admina wejscia na spec i obserwowania gracza  pare rund bo taka uwaga juz 2 razy byla mi zwroca. Rund podczas ktorych gosc  swietnie sie bawi biega i wyrzyna caly serwer w 30 sekund. Moim zdaniem admin jest po to by szybko reagowac, a nie  obserwować jak gosc leci z scoutem i zabija caly serwer hsem bez zooma 🙂

5. Brak kontaktu z administracja serwera dlatego powod obszerny wpisany wyzej.

 

Wobec powyższych 5 punktów dziekuje za danie mi szansy i krótką przygode. Wnioskuje o natychmiastowe pozbawienie mnie adminIstratora serwera d2. Nie chce brac w tym udzialu  i chce wrocic do normalnej spokojnej gry.

Edytowane przez Sandrahehe
  • WTF? 1
  • Smutny 1
  • Haha 3
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Jest to tylko plugin, który akurat tak dziala. Wykrywa większą ilość czitow od niejednego admina, więc nie widzę w czym problem. 

2. My to nie wszyscy, u nas jest na pare minut, następnie za nadmierne używanie perm.

3. Nie rozumiem o co chodzi, nie widzialam skargi na sgs, a naciskanie 'e', co daje możliwość włączenia spadochronu.

4. Jeżeli nie jest to czit, który czyści serwer jak napisalas, lepiej się zawsze upewnić, a nie dawać bana od czapy bo pamiętajmy to tylko plugin, który tez ma możliwość pomylenia. Jeżeli czysci w 30 sekund serwer to chyba logiczne, ze nie trzeba sprawdzać.

5. Smile byl na urlopie, a ja od prawie 2 tygodni mam gorszy okres, a dzis mam pogrzeb wiec chyba zrozumiałe, ze aktunie moja aktywność będzie mniejsza, bo jezeli moge to jestem na każde zawołanie ale widzę ciezko sie domyślić, jeżeli ktoś nie odpisuje, że może nie mieć czasu czy tez sily, aby aktualnie zajmować się sprawami. Skarga nawet nie stoi 24h, a Ty masz już wielki bol o to? Wez ochlon.

 

Widze jesteś osobą, której ciezko sie dostosować do regulaminu i być poprostu ludzkim, czasem warto kogos upomnieć i dać krótszego bana bo wróci do nas z poprawionym zachowaniem. Nie każdy jest taki sam i nie wrzuca się wszystkich do 1 wora. Działamy na DD2 juz prawie od 6 lat i uważam, że nasza organizacja jest naprawdę dobra, tylko wystarczy czasem posłuchać.

 

Dzięki wielkie z wszystko.

 

YdWfpc0.png

  • Lubię to! 6

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.